طراحی سایت
طراحی سایت کالای خواب
29/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت شال و روسری
29/08/2018
نمایش همه

راه اندازی سئو طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

راه اندازی سئو طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی وب سایت راه اندازی یک طراحی سایت جدید برای یک کسب و کار میتواند یک دوره مبهم با برنامههای مشارکت کننده رقابت باشد. در این دوره راه اندازی، مهم است که به یاد داشته باشید روی اهداف عملکرد تمرکز کنید. جستجوگرها باید بخشی از این اهداف باشند. بر اساس مشاهدات ما، ما همچنان به دیدن همان اشتباهات در طراحی سایت فرآیند راه اندازی رخ می دهد. این راهنمای سریع نشان می دهد اشتباهات ما معمولا با راه اندازی طراحی سایت های کسب و کار و شرکت های بزرگ را ببینید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سئو طراحی سایت

 

محتوای طراحی سایت اغلب در طول فرایند طراحی سایت به عنوان پس زمینه ای تبدیل می شود. در طی فرآیند برنامه ریزی سایت، یک سازمان باید یک طرح محتوای طراحی سایت داشته باشد که شامل یک استراتژی موضوع اصلی، یک طرح برای ایجاد محتوا، استراتژی کلمه کلیدی، خوشه های موضوع، پیام های اصلی و نقاط تبدیل است که مربوط به پیشنهادات شما است. بیش از حد بسیاری از شرکت ها از طریق فرآیند طراحی سایت تلاش می کنند زیرا به تصمیم گیری در جهت پیشبرد پروژه طراحی سایت با تأخیر ادامه می دهند. اغلب با تلاش برای فرار از طریق روند طراحی سایت، محتوای اولین مورد است که مورد توجه قرار گرفته است.

 

محتوای بی کیفیت سئو طراحی سایت را لطمه میزند

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

اغلب، بخش های طراحی سایت بدون محتوای کافی پشتیبانی می شود. نسبت پیوندهای ناوبری بیش از مقدار محتوای متن که در صفحه ظاهر می شود. موتورهای جستجو این صفحات را به عنوان “نازک” مشاهده می کنند. علاوه بر این، میزان بخش های تکرار پذیر نیز ممکن است مقدار محتوای اصلی را بیشتر کند و همچنین توانایی طراحی سایت را برای رتبه بندی و نشان دادن اقتدار برای موضوع صفحه، از بین می برد.

 

 

 

کلمات کلیدی را برای پروسه سئو طراحی سایت خود مشخص نمایید

 

داشتن یک نقشه طراحی سایت و استراتژی کلمه کلیدی با دست به دست می آید، زیرا اگر یک موتور استراتژی موتور جستجو یک کانال رشد مهم باشد، کلید واژه ها و موضوعات باید در قلب طرح سایت باشند. مهم ترین عبارات کلیدی طراحی سایت برای ارائه باید در آدرس های سطح پایین سطح بالا، در هدرهای طراحی سایت (H1، H2، و غیره) و در محتوای صفحه نمایش داده شود.

 

 

برنامه ریزی و استفاده از کلمات کلیدی طراحی سایت و عبارات کلیدی در برنامه محتوا شما، ارتباط را بهبود می بخشد. طراحی سایت شما باید ترکیبی از کلمات کلیدی و عبارات وسیع و رقابتی و همچنین ترکیبی از عبارات کلید واژه طولانی و یا طاقچه ای که موضوعات رقابتی را پشتیبانی می کنند داشته باشد. برای جلوگیری از ساخت صفحات ناوبری اولیه در اطراف کلمات کلیدی طراحی سایت با حجم کم و بدون جستجو، تحقیقات کلید واژه باید در مراحل اولیه برنامه ریزی انجام شود.

 

 

طراحی سایت سوپرمارکت

طراحی سایت

طرح کلی یک طراحی سایت باید برای کاربران انسان و ماشین مناسب باشد. این به معنای ایجاد صفحات کودک جدید برای مباحث تازه که مربوط به یک صفحه موجود است، و قرار دادن لینک های داخلی در مکان هایی است که کمک می کند با هم مخلوط محتویات مربوطه مرتبط شوند. در سطح بالا یک طراحی سایت و صفحات مربوط به موضوع های مرتبط شاخه زیر هر یک قرار می دهد. در این ابزار برنامه ریزی استراتژی، طراحان طراحی سایت می توانند خوشه های موضوع خود را تجسم و ارتباط و آمار کلیدی برای برنامه ریزی معماری سایت را بررسی کنند.

 

 

راه اندازی سئو طراحی سایت و گام های آن

 

کار واقعی پس از راه اندازی آغاز می شود. اکثر شرکت ها اهمیت روند پس از راه اندازی را درک نمی کنند. در یک فرایند طراحی سریع طراحی سایت، یک شرکت به طور ایده آل یک طراحی سایت کوچکتر با مجموعه ای از صفحه های کلیدی را راه اندازی کرد و سپس در چند هفته و چند ماه بعد، صفحات بیشتر، موارد ناوبری، بخش های محتوایی و نقاط تبدیل را راه اندازی می کند.

 

سئو سایت رزرو هتل

سئو طراحی سایت

استراتژی سئو طراحی سایت خود را تعیین نمایید

 

مهم است که به طور مداوم طراحی سایت را پس از راه اندازی بهبود و گسترش دهید، اما بسیاری از سهامداران شرکت یک روند طراحی سایت را به عنوان یک رویداد یک بار مشاهده می کنند. این نیاز به تغییر دارد یک استراتژی بهتر، کاهش زمان برای راه اندازی با راه اندازی یک طراحی سایت کوچکتر و جنجالی در ابتدا خواهد بود. این زمان بازار را سریع می کند و حضور میراث خود را حذف می کند. هنگامی که سایت جدید راه اندازی می شود، تیم های طراحی سایت و محتوای همچنان به اضافه کردن، گسترش و بهبود در حالی که مطالعه تجزیه و تحلیل.

 

 

شناسایی هر لینک داخلی یا خارجی که در حال حاضر نیاز به به روز رسانی و یا شکسته است، مانند کسانی که در حال حاضر به طراحی سایت توسعه است. نشانه گذاری دوبار چک برای اطمینان از اینکه H1 ها، عناوین و قطعات دیگر که در استراتژی کلمه کلیدی طراحی سایت شما نقش دارند، بهینه شده اند. کار بر روی بهبود سرعت طراحی سایت بدون به خطر انداختن تجربه کاربر و طرح های کلیدی طراحی سایت می باشد.

طراحی سایت فوری

طراحی سایت

متاتگ ها را در سئو طراحی سایت خود مشخص نمایید

تگ های عنوان شده در بخش جستجوی گوگل بخش مهمی از املاک و مستغلات را در نتایج جستجو گوگل اشغال می کنند و هنگامی که به درستی انجام می شوند، می توانند به راحتی کاربر را به انتخاب یکی از طراحی سایت ها بر روی یکدیگر سوق دهند. ترفند با برچسب های عنوان به تعادل بین شامل تمام اجزای موتورهای جستجو می خواهید برای دیدن و نوشتن چیزی است که باعث می شود کاربر را کلیک کنید. دو اشتباه رایج که قطعا یک مسئله را برای یک طراحی سایت ایجاد می کند.

 

تکرار برچسب عنوان: تگ عنوان می تواند خسته کننده برای نوشتن، به ویژه هنگامی که با یک طراحی سایت بزرگ و یا یک طراحی سایت تجارت الکترونیک با بسیاری از پیشنهادات مشابه محصول. متأسفانه این مواردی هستند که برچسب های عنوان واضح مورد نیاز هستند. نه تنها آنها برای جستجوگرها اهمیت دارند، بلکه می توانند باعث ایجاد تجربه کاربر شوند. تصور کنید که یک آینده نویسی محصول دقیق مورد نظر خود را می داند، اندازه مورد نیاز و رنگ مورد نظر خود را دارد. آنها می خواهند آیتم را به سرعت و به آسانی خریداری کنند. برچسب عنوان خوب که شامل این کلمات کلیدی طراحی سایت است، ساده ترین راه برای این که منجر به ورود به طراحی سایت و تبدیل به جای رفتن به یک رقیب است.

نکات فراموش شده سئو

فراموش کردن یا تکرار H1s: در حالی که H1 ها ممکن است در نتایج جستجو ظاهر نشوند، آنها نقش مهمی در کمک به موتورهای جستجو در درک آنچه که در هر صفحه در طول روند نمایه سازی هستند. آنها اغلب فرصتی عالی برای کارکردن کلمات کلیدی را در طراحی سایت به طور طبیعی ارائه می دهند و به طور طبیعی به خوانندگان چشم می زنند.

 

 

ترافیک کاربران به طراحی سایت از سمت گوگل را فراموش ننمایید

 

اشتباه نکنید، رضایت خاصی در مشاهده طراحی سایت به سمت بالا رفتن از رتبه بندی موتورهای جستجو یا تماشای Google پاسخ شما در یک قطعه برجسته وجود دارد. اما هیچ کدام از این پیروزی های کوچک که خود را تحریک می کنند، در یک کسب و کار پول می آورند. رتبه بندی عالی است، زیرا آنها ترافیک بیشتری را برای طراحی سایت به ارمغان می آورند، اما اگر کسب و کار بخواهد به فروش برسد، ترافیک طراحی سایت باید تبدیل شود.