طراحی سایت
بهینه سازی سرعت طراحی سایت
06/07/2019
رابطه رنگ ها در طراحی سایت
06/07/2019
نمایش همه

راه های جلوگیری از سئو منفی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

راه های جلوگیری از سئو منفی در طراحی سایت قبل از اینکه به راه های جلوگیری از سئو منفی بپردازیم ، ببینیم که در واقع سئو منفی چیست؟ سئو منفی (Negative SEO) به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با پایین آمدن رتبه سایت شما در نتایج جستجو صورت می گیرد. این فرآیند معمولا مانند ساخت بک لینک های غیر طبیعی یا سرقت و پست مجدد طراحی سایت شما که خارج از سایت شما صورت می گیرد انجام می شوداما در بعضی مواقع نیز ممکن است از طریق هک کردن سایت شما و تغییر محتوای آن صورت گیرد.از زمانی که آپدیت های جدید گوگل انجام شده بسیار از بحث های سئو منفی شنیده می شود.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

راه های پیشگیری از سئو منفی در طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

  • ایمیل: برای دریافت ایمیل خود از از سرویس گوگل وبمستر تولز استفاده کنید و همچنین اطلاعات خود را در بینگ وبمستر تولز آپدیت کنید تا در هنگام دریافت پیغامی آن را دریافت کنید. توصیه ما به شما این است که بر روی حالت هفتگی ( Weekly ) قرار بدهید حالت های دیگر هم مانند ماهانه و روزانه هم خوب هستند.
  • امنیت سایت: بهترین راه پیشگیری از سئوی منفی افزایش اعتماد گوگل می باشد یعنی نباید تا الان دست به اقدامی زده باشید که باعث شود گوگل را دور بزنید روش دیگر آن این است که سعی کنید امنیت طراحی سایت خود را افزایش دهید تا اجازه به راحتی هک شدن را ندهید.
  • سایت: در بازه های زمانی متفاوت طراحی سایت خود را مورد بررسی قرار دهید.میتوانیدبرای این کار از یک نفر متخصص کمک بگیرید کسی را که هر روز یا هر هفته طراحی سایت شما را در کلمات کلیدی که مدنظرتان است مورد بررسی قرار دهد.این فرد باید چک کند که ایا شما نزول شدید داشته اید و یا حتی از نتایج به طور کل حذف شده اید یا نه.
  • گوگل: برای نام سایت خود اخطارآلرت قرار دهید برای آدرس سایت نیز اخطار آلرت قرار دهید برای کلماتی که ممکن است از طریق آن آسیب ببیند طراحی سایت شما اخطار قرار دهید.
  • بررسی شبکه های اجتماعی: نام طراحی سایت یا برند خود را در شبکه های اجتماعی جست و جو کنید چون ممکن است رقیبان شما در حال بدگویی از شما باشند که خود نوعی سئوی منفی است

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

نتیجه گیری

این موضوع را هم بدانید که کاهش رتبه یا حذف یک سایت حتما به این معنی نیست که روی آن سایت سئو منفی ایجاد شده شما باید با دقت و بررسی بیش تر علت و دلیل آن را پیدا کنید که چرا باعث افت بازدید و جریمه شده است؟ بهینه سازی سرعت طراحی سایت که از جدید ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

رشد بسیار بالای کسب و کارهای اینترنتی باعث شده که رقابت های بالایی به وجود بیاید و با چالش های مختلفی پیش رو باشد و تلاش ها بر این است که هر کسی سایت یا برند خود را در اولویت گوگل قرار دهد پس برای این کار باید بسیار محتاط و با دقت بیش تری قدم برداشت .