طراحی وب
کاهش هزینه های اضافی طراحی سایت
14/04/2019
آشنایی با هزینه های طراحی سایت
14/04/2019
نمایش همه

رتبه طراحی سایت در گوگل

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

رتبه طراحی سایت در گوگل امروزه با رواج تکنولوژی و گسترش استفاده مردم از اینترنت برای انجام امور ¸ شاهد طراحی سایت های بیشماری در سرچ گوگل هستیم. با افزایش تعداد طراحی سایت ها فضای رقابتی نزدیکی میان مدیران وب سایت ها به وجود آمده و دست یابی به رتبه های برتر و قرار گرفتن طراح سایت در صفحه اول گوگل به یکی از دغدغه های اصلی این افراد تبدیل شده است. گوگل نیز با تعیین کردن قوانین و مقررات خاص راه و روش های گوناگونی برای افزایش رنک طراحی سایت ها قرار داده و همچنین با افرادی که قصد دور زدن این قوانین را داشته باشند و تلاش برای کسب رتبه های ناگهانی و فیک داشته باشند برخورد جدی و اعمال جریمه و افت رتبه در نظر گرفته است.

 

طراحی سایت

چگونه رتبه ی طراحی سایت را ببینیم؟

مشاهده رتبه ی طراحی سایت وابسته به عوامل مختلفی می باشد که عبارتند از نوع موتور جستجویی که مورد استفاده قرار داده اید موقعیت مکانی شما روشن بودن فیلتر شکن از چه دستگاهی طراحی سایت را چک می کنید و تاریخچه ی جستجوی دستگاه پاک شده باشد. تمامی این عوامل در نمایش رتبه ی طراحی سایت تاثیر دارد چرا که ممکن است شما به تکرار طراحی سایت خود را با گوشی موبایلتان چک کرده باشد بدیهی است که در جستجوهای بعدی سایتتان به عنوان نتایج اولیه نمایش داده می شود.

 

طراحی سایت

بررسی رتبه طراحی سایت توسط الکسا

یکی از محبوب ترین ابزارهای بررسی رتبه ی سایت الکسا می باشد. این ابزار که به صورت رایگان در دسترس می باشد به شما کمک می کند تا طراحی سایت خود را بررسی و تحلیل کنید و همچنین به مقایسه با سایر سایت های رقبا بپردازید. الکسا جزییات زیادی از یک سایت را نمایش می دهد که شامل موارد زیر می شود:

  • رتبه ی کشوری طراحی سایت
  • رتبه ی جهانی طراحی سایت
  • سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت
  • نمایش آمار لینک های ورودی طراحی سایت
  • نمایش پیشرفت یا افت طراحی سایت
  • کاهش هزینه های اضافی طراحی سایت

البته فراموش نکنید که در الکسا هرچه عدد رتبه جهانی و کشوری کمتر باشد به این معناست که طراحی سایت از نرخ ترافیک بیشتری برخوردار است و همچنین برعکس هرچه رقم رتبه بالاتر باشد به معنای پایین بودن آمار بازدیدکنندگان طراحی سایت مربوطه می باشد.

 

طراحی سایت

اشتباهات رایج در بهبود وضعیت طراحی سایت

  • توجه داشته باشید که در طراحی سایت از کلمات کلیدی اشتباه استفاده نکنید

همانطور که می دانید کلمات کلیدی نقش به سزایی در سئو و بالابردن آمار بازدید کنندگان طراحی سایت دارد اما اگر دقت نداشته باشید و از کلیدواژه های اشتباه استفاده کنید نتیجه ی عکس دریافت می کنید.

  • استفاده بیش از حد از کلید واژه ها در طراحی سایت ممنوع

استفاده بیش از حد و پشت سرهم از کلمات کلیدی نه تنها نتیجه مثبتی ندارد بلکه باعث کسب رتبه ی منفی نیز می شود و به این ترتیب به سئوی طراحی سایت خود آسیب وارد می کنید.

  • محتوای بی رتبط به موضوع طراحی سایت

مسلما اگر کاربر جذب تیتر و موضوعی از محتوا های طراحی سایت شما شود و پس از ورود به سایت و مطالعه ی مطالب متوجه بی ربط بودن مطالب شود طراحی سایت را به سرعت ترک می کند و به این ترتیب هم بازدید کننده را از دست می دهید و همین طور امکان بالا بردن زمان ماندگاری کاربران در سایت را ندارید.