طراحی نرم افزار
نفر اول گوگل
01/05/2019
طراحی سایت
اهمیت استفاده از قالب های رایگان در طراحی سایت
02/05/2019
نمایش همه

رتبه یک شدن سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

رتبه یک شدن سایت مطمئنا هر صاحب کسب و کاروطراحی سایت آرزوی قرار گرفتن در رتبه اول گوگل را در سر دارد .زیرا رسیدن به رتبه اول یا حتی یکی از سه رتبه اول گوگل به معنای افزایش ترافیک طراحی سایت و داشتن پتانسیل فروش و مطرح شدن در کسب و کار مورد نظراست. متاسفانه رسیدن طراحی سایت به رتبه اول به ندرت اتفاق می افتد. شاید اکثر بازاریاب های ماهر ومعروف در حال رسیدن به رتبه اول هستند. ما می خواهیم در این مقاله چگونگی رسیدن طراحی سایت را به رتبه یک گوگل رابرای شما بیان کنیم و راهکارهای افزایش شانس شما در رسیدن به رتبه نخست را برای شما بیان کنیم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه عملکرد گوگل و موتورهای جستجو در طراحی سایت

نخستین موضوعی که باید در مورد طراحی سایت و گوگل بدانید این موضوع است که گوگل اینترنت نیست .فقط به این دلیل که طراحی سایت شما ودر گوگل نمایش داده نمی شود .این بدان معنا نیست که شما آن را در اینترنت ندارید طراحی سایت شما می تواند به صورت زنده در اینترنت بدون نمایش در نتایج جستجوی گوگل برای یک کلمه کلیدی خاص نمایش داده شود.

نحوه نمایش گوگل به این صورت است که گوگل دارای سیستم کامپیوتری اتوماتیک است که به صورت شبانه روز کار می کند وبه صورت تصادفی از طراحی سایت در سراسر اینترنت بازدید کرده و عکس های هر صفحه را برداشته و آنها را در یک پایگاه داده عظیم قرار می دهد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پیشنهاد مقاله مفید و کاربردی برای طراحی سایت

همزمان با گرفتن یک عکس فوری از هر صفحه طراحی سایت سیستم گوگل هر کلمه و محتوای دیگر را در یک صفحه طراحی سایت مانند عکس ها و فیلم ها وفایل صوتی و… به منظور تعین موضوع خاص صفحه می خواند گوگل از این دادهای جمع آوری شده برای تعین صفحات وب و برای نشان دادن چه کلمات کلیدی نمایش داده می شود استفاده می کند یا به عبارتی الگوریتم کامپیوتری گوگل به طور زنده تعین می کند که کدام صفحه طراحی سایت در اینترنت برای یک کلمه کلیدی خاص یا کلمه مناسب تر است و برای اولین بار نمایش داده می شود بعد از آن دومین صفحه مربوطه را نمایش می دهد و فهرست نتایج صفحات گوگل به عنوان صفحه نتیجه موتور جستجو گوگل شناخته می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

چگونه می توان رتبه طراحی سایت را افزایش داد

در ابتدا باید مطمئن شوید که طراحی سایت شما توسط گوگل معرفی شده است و می توانید مقاله خود را در گوگل ثبت کنید .اگر لیستی از صفحات و طراحی سایت خودرا مشاهده کنید مشاهده خواهید کرد گوگل در حال حاضر طراحی سایت شما را نمایه کرده است و هر از چند گاهی اوقات به بازدید از آن برای برسی و بروز رسانی ادامه می دهد. این موضوع را به خاطر داشته باشید که گوگل فقط صفحات طراحی سایت را که مربوط به کلمه کلیدی است مورد برسی قرار می دهد. نفر اول گوگل شدن یکی از مقالات آموزشی وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه آن را به کاربران و علاقه مندان عزیز پیشنهاد می کنیم.

اولین گام این موضوع است که شما مطمئن شوید که متن طراحی سایت شما مرتبط با کلمه کلیدی مورد نظر است اگر به این صورت نباشد ممکن است گوگل ان را نمایش ندهد .اگر طراحی سایت شما در صفحه اول نمایش داده نشود به این معنا نیست که آن را نشان نمی دهد ممکن است در پایین صفحه یا صفحات بعدی باشد.