طراحی سایت
آوردن سایت به صفحه اول گوگل
30/04/2019
طراحی وب
قالب وردپرس رایگان جهت طراحی سایت
01/05/2019
نمایش همه

رتبه یک گوگل شدن

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

رتبه یک گوگل شدن ما در این مقاله به برسی چگونگی رسیدن به رتبه اول گوگل در طراحی سایت می پردازیم .در ابتدا به بیان دلیل اهمیت رتبه یک گوگل می پردازیم و بعد شما را با قوانین کار آشنا می کنیم .ویژگی هایی که یک طراحی سایت و صفحات ان باید برای رسیدن به این جایگاه باید داشته باشند را بیان خواهیم کرد .جایگزین کردن موارد با موارد مشابهه دیگر عملا یک کپی برداری از آیتم ضعیف است و رتبه بندی طراحی سایت در گوگل براساس شایسته سالاری صورت می گیرد. در صورتی که شما به این موارد مجهز باشید گوگل امتیازات زیادی را برای شما در نظر خواهد گرفت. معمولا ریسک کمتری در استراتژی بلند مدت قرار دارد و بالعکس ریسک بیشتری در استراتژی های کوتاه مدت برای رسیدن به رتبه اول طراحی سایت در گوگل وجود دارد. اگر شما مالک یک کسب وکار معتبر هستید و در آمد شما به طراحی سایت شما بستگی دارد بهتر است به سمت تکنیک های کم ارزش برای رسیدن به رتبه یک گوگل نروید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

قوانین گوگل برای طراحی سایت

به نظر گوگل ایجاد محتوای ارزشمند و پاسخگویی به نیاز کاربران بیش از دیگر فاکتورها بروی رتبه طراحی سایت شماتاثیر گذار است. قوانین ذکر شده در راهنمای گوگل به وضوح به این موضوع اشاره می کند که هر گونه اقدام در جهت فریب گوگل و دستکاری در رتبه بندی طراحی سایت موجب پنالتی شدن طراحی سایت و حتی ممکن است باعث حذف از گوگل شود. گوگل بسیاری از تکنیک ها ی قدیمی سئو را تایید نکرده است و در صورت مشاهده طراحی سایت خاطی آنها را جریمه می کند. این موتور جستجو کاربران را به سوی خود جلب می کند. این توضیحات را اضافه می کند که هر گونه خطا موجب حذف طراحی سایت از گوگل می شود. آوردن سایت به صفحه اول گوگل که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

قوانین گوگل برای طراحی سایت

طراحی سایت های زیادی مشاهده شده اند که باتکیه بر روش و تکنیک های اسپم دچار افزایش رتبه شده اند و بعد ازاینکه به یک رتبه مناسب گوگل رسیده اند ناگهان بعد از مدت کوتاهی سقوط شدیدی را تجربه کرده اند. زمان شروع سقوط طراحی سایت ممکن است از چند روز تا چند ماه طول بکشد  در برخی موارد هم ممکن است کلا از صفحه گوگل حذف بشوند. اگرطراحی سایت  شما در بالاترین نتایج جایگاه گوگل قرار دارد و در حیطه رقابتی قرار گرفته اید مطمئن باشید گوگل نگاه عمیق تری به طراحی سایت شما دارد. این موضوع به این معنا است که گوگل نگاه دقیق تری به طراحی سایت شما دارد و آنالیزهای الگوریتمی دقیق تری مورد برسی قرار خواهد گرفت. استفاده از روش بک لینک خریدن یا تولید محتوا بی کیفیت موردی نیست که بتوان در بلند مدت به ان تکیه کرد و بهتراست انرژی خود را بروی کلمات کلیدی قرار بدهیم تا بتوانیم اعتبار دامنه وطراحی سایت خود بالا  را ببریم.