خدمات منزل
طراحی سایت فال و پیشگویی
12/01/2019
طراحی سایت
طراحی سایت واکسیناسیون در تهران
12/01/2019
نمایش همه

رعایت موارد کلیدی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

رعایت موارد کلیدی در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اگر قصد دارید طراحی سایت های دیگر در در آینده ایجاد کنید، بهتر است که با انجام یک پوشه جدید برای هر پروژه ای که در حال کار بر روی آن هستید، چیزهایی را مرتب نگه دارید. این طبقه بندی طراحی سایت به ساختار پروژه پی می برد، بنابراین اگر شما با آن آشنا هستید، این نسیم خواهد بود. مرحله راهنمای سبک جهانی خود را ایجاد کنید اولین چیزی که من در یک طراحی سایت جدید انجام می دهم سبک های جهانی من است. سبک های جهانی همه موارد پیش فرض است که هر وب سایت نیاز دارد، مانند سبک بند، عنوان ها و ظاهر پیوند. دارای راهنمایی کامل است، اما اگر پروژه شما نباشد، ممکن است بخواهید یکی را در طراحی سایت انتخاب کنید تا تمام سبک های پایه شما خوب باشد. کلون این قالب تگ های را به راهنمای سبک خود را برای قسمت تقریبا همیشه این قالب تگ های را در سایت های من کپی و چسب میزنم تا به عنوان پایه ای برای راهنمای سبک طراحی سایت استفاده شود. برای انجام این کار طراحی سایت را در بالا کپی کنید.

شما به طور مستقیم به بوم از آن پروژه طراحی سایت می گیرید و از آنجا می توانید عناصر را به سایت جدیدی که تازه ایجاد کرده اید کپی کنید. شما همچنین می توانید در بالای قالب ایجاد کنید، اما همیشه دوست دارم تازه شروع کنم. نوک برای کپی کردن و چسباندن از قالب تگ های به پروژه جدید طراحی سایت هر پروژه را در یک برگه جداگانه باز کنید، بطور همزمان می توانید دو جلسه را همزمان اجرا کنید. برای تعریف یک سبک جهانی، عنصر طراحی سایت را بر روی بوم انتخاب کنید و در قسمت انتخابگر کلاس در گوشه بالا سمت راست صفحه طراحی سایت کلیک کنید اگر عنصری که انتخاب کرده اید.

 

 

رعایت اصول کاربردی در طراحی سایت

طراحی سایت را می توان در سطح جهانی تعریف کرد، گزینه ای بنفش را با نام همه در نام برچسب مشاهده خواهید کرد مثال بدن همه صفحات طراحی سایت همه موارد این به نظر می رسد. گزینه هنگامی که در انتخاب انتخاب می شود بنفش می شود. کلاس های پایه یکسان هر دو را موجب صرفه جویی در کار شما می کند و سبک طراحی سایت شما را سبک و قابل کنترل تر از خط می کند. اگر بخواهید، می توانید هر یک از این عناصر را حذف کنید، اما من به شدت توصیه می کنم حداقل سبک فونت پایه را در تعریف کنید. این موجب صرفه جویی در وقت شما می شود، زیرا فقط باید فونت طراحی سایت خود را یک بار تعریف کنید و بعدا تغییر فوق العاده آسان است اگر شما یا مشتری خود را ذهن خود تغییر دهید. اگر پاراگراف پایه شما تعریف شده است، در اینجا این است که چگونه تغییرات فونت آسان خواهد بود کاربر برچسب بدن را انتخاب می کند، سپس فونت را اولا تغییر می دهد، سپس رنگ فونت، به صورت خودکار به روز رسانی تمام سبک های تایپوگرافی طراحی سایت می باشد.

 

 

استفاده از فونت های سفارشی در طراحی سایت

صحبت از فونت های سفارشی طراحی سایت اگر یکی از شما استفاده می کند در فهرست پیش فرض نیست در حال حاضر زمان خوبی برای پرش به تنظیمات پروژه و اگر آن یک فونت گوگل آن را از لیست انتخاب کنید. اگر فونت گوگل نیست فایل یا را آپلود کنید و وزنهای مورد نظر را انتخاب کنید. نوک طرفدار فونت بزرگ است بنابراین اگر می خواهید عملکرد طراحی سایت خود را بهینه کنید، چندین وزن را در صورت نیاز انتخاب کنید. چند طراحی سایت ممکن است به نظر تغييرات تغيير کند، اما بهتر است وزن کم هر زمان ممکن باشد تا زمان بارگذاري آن کاهش يابد. حالا، به راهنمای سبک بازگشت. اگر از قالب مورد نظر من استفاده می کنید، این باید یک ضربه محکم و ناگهانی باشد. فقط همه چیز را در صفحه تعریف کنید تا فایل طراحی سایت را با هم مقایسه کنید. اگر از سبک ها استفاده می کنید، مفید است که چیزها را به صورت مشابه تنظیم کنید.

هنگامی که سبک های پایه تعریف می شود، زمان مناسب برای افزودن تمام رنگ های سفارشی طراحی سایت شما است. اگر شما یک یا دو نفر هستید، این یک روند سریع است، اما اگر شما مقدار زیادی داشته باشید، این می تواند خسته کننده باشد. معمولا این کار با اضافه کردن یک طراحی سایت انجام می شود و سپس رنگ آن را دوباره تغییر می دهد تا تمام نمونه های طراحی سایت باشند.

 

 

استفاده از رنگ های سفارشی در طراحی سایت

همانطور که طراحی سایت را انجام دادید، مطمئن شوید که رنگ های خود را با کلیک کردن بر روی کادر رنگ آمیزی کنید. اگر می بینید یک مثلث کوچک در گوشه پایین سمت راست و یک فورمه برای نام آن، می دانید که آنها جهانی هستند. مرحله دارایی های طراحی سایت خود را صادر کنید اکنون که سبک های جهانی خود را تعریف کرده اید، وقت آن است که همه دارایی ها را از فایل خود صادر کنید. اگر در مورد مارک سازی تصاویر، آیکون ها و دیگر دارایی ها برای صادرات به عنوان طراحی سایت می کردید، به راحتی بر روی ضربه بزنید و هیچ چیزی برای نمایش گفتگو صادراتی انتخاب نگردید. دکمه صادرات را فشار دهید و بعد از انجام این کار، طراحی سایت از کجا می خواهد همه این دارایی های عالی را ذخیره کند. اگر میخواهید آنچه را که شما صادر میکنید محدود کنید، مانند فقط داراییهایی که روی فریم اصلی خاص هستند، کادر را انتخاب کنید و از همان میانبر طراحی سایت استفاده کنید.

هنگامی که همه آنها صادر می شوند، می توانید پوشه فایل طراحی سایت درست را پیدا کرده و به سادگی آنها را به بکشید، یا پانل دارایی را باز کنید، روی دکمه آپلود کلیک کنید، و آن را انتخاب کنید. نکته ی طرفدار در ادامه ساختن یک من توصیه می کنم تمام ها و های شما را به یا دیگر طراحی سایت های فشرده سازی حذف کنید. چند مرحله اضافه می کند، اما شما می توانید زمان بارگذاری طراحی سایت خود را ذخیره کنید یک طراحی سایت کوچک یک وب سایت شاد است. پول دار شدن از طریق طراحی سایت را نیز تجربه نمایید.