طراحی سایت جدید
تاثیر رپرتاژ در سئو طراحی سایت
05/02/2019
بررسی سایت رقبا
05/02/2019
نمایش همه

رقابت در گوگل

طراحی پرتال

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

روزانه افراد بسیاری برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به واسطه ی کلمات کلیدی با یکدیگر به رقابت می پردازند و در تلاش هستند که صدر نشین این جدول رقابتی باشند. در میان رقبا معمولا افرادی که دانش و تخصص کافی در این زمینه را دارند مسلما موفقیت بیشتری را کسب می نمایند. چرا که این گونه افراد تمامی اقدامات لازم را بر روی طراحی سایت با رعایت اصول و استانداردها پیاده سازی می کنند و با افزایش آمار تعداد بازدیدکنندگان پیروز میدان رقابتی در عرصه ی مجازی می گردند.

 

طراحی سایت

چگونگی رتبه بندی طراحی سایت ها توسط گوگل

با وجود رقابت شدید گوگل با استفاده از الگوریتم های پیچیده به تعیین رتبه بندی طراحی سایت ها می پردازد. زمانی که کاربران در موتورهای جستجو محصول یا امکاناتی را جست و جو می کنند یک سری طراحی سایت ها که دارای رتبه ی بالاتری نسبت به سایرین است در صفحه ی اول گوگل به کاربران پیشنهاد می گردد. رقابت در گوگل راه کارهای بسیاری را جهت بهتر شدن وضعیت قرارگیری طراحی سایت در موتورهای جستجو ارائه نموده است اما برخی روش ها به صورت راز باقی مانده است. لازم به ذکر است که با پیاده سازی همین روش ها البته با رعایت استانداردها به راحتی می توانید ظرف مدت کوتاهی رتبه ی بالایی در گوگل به دست بیاورید.

 

طراحی سایت تهران

ریسپانسیو بودن طراحی سایت

ریسپانسیو بودن طراحی سایت هم از جمله نکاتی است که با بی توجهی صاحبان طراحی سایت ها مواجه شده بود در حالی که همین ریسپانسیو بودن طراحی سایت در افزایش رتبه ی طراحی سایت نقش بسزایی دارد. به طور کلی طراحی سایت هایی در موتورهای جستجو موفق هستند که به صورت تخصصی و بر پایه ی اصول و استانداردهای مورد تایید جهانی طراحی شده باشند. موفقیت هر طراحی سایت در گرو پیاده سازی این نکات فنی است و با اجرای آن ها با قدرت بیشتری می توانید در میدان رقابتی یکه تاز باشید با آنالیز سایت رقبا به راحتی قادر خواهید بود تا به رقابت با آن ها پرداخته و رتبه ی بالایی را در گوگل کسب نمایید.