بررسی میزان اهمیت فرم ها در طراحی سایت
13/12/2016
طراحی سایت مسطح
آیا طراحی سایت مسطح یا flat را می شناسید ؟
13/12/2016
نمایش همه

روش جلوگیری از شکست طراحی سایت

شکست طراحی سایت

 

برای رسیدن به موفقیت چشم گیر در حوزه طراحی سایت می بایست اصول خاصی را در روند کار رعایت نمایید . اگر می خواهید با شکست طراحی سایت مواجه نشوید هرگز از مطالبی که کپی و تکراری می باشند استفاده نکنید چراکه این مطالب از کیفیت وب سایت تان می کاهند . برای در دست داشتن یک وب سایت موفق می بایست خود تولید کننده مطالب و محتوای وب سایت تان باشید . با گذشت زمان الگوریتم های وب سایت رسمی گوگل نیز در حال تغییر می باشند و کارمندان گوگل همواره در تلاش اند تا مطالبی که برای کاربران ارزشمند و مفید می باشد را در نتایج خود نمایش دهد ، از این رو می بایست مقالاتی دست اول و با حداقل ۳۵۰ کلمه تولید نمایید .

تاثیر تولید محتوا در عدم شکست طراحی سایت :

پس از انجام موارد ذکر شده بین ۴ تا ۶ ماه زمان نیاز است تا یک وب سایتی که به تازگی راه اندازی شده است جایگاهی مناسب در موتور های جستجو کسب نماید . طی این زمان تمام تلاش تان را بر روی تولید محتوایی منحصر به فرد و مفید قرار دهید . این امر از شکست طراحی سایت تان جلوگیری خواهد کرد .

شکست طراحی سایت

تبلیغات وب سایت :

هنگامی که طراحی سایت تان به یک استاندارد خاص برسد ، افرادی که خواهان تبلیغات هستند به شما مراجعه خواهند نمود که در آن دوره می توانید با توجه به میزان بازدید از وب سایت برای در دست داشتن نرخ بازار به وب سایت های مشابه مراجعه نمایید و از صفحه تبلیغات آن ها بازدید کنید .

نکات کاربردی در راستای طراحی سایت موفق :

سعی کنید در یک پروسه طراحی برای جلوگیری از شکست طراحی سایت ، توجه اصلی خود را روی ظاهر وب سایت قرار ندهید چراکه زیاده روی در این حوزه موجب اذیت و آزار کاربر و کاهش سرعت بارگذاری صفحات سایت خواهد شد که نتیجه این امر از دست رفتن کاربران وب سایت تان خواهد بود . در واقع برای یک طراحی سایت می بایست اصول طراحی رعایت شود تا به نتیجه مورد نظرتان برسید . به طور کلی برای جلوگیری از شکست طراحی سایت می بایست با رعایت اصول طراحی وب سایت و تولید محتوای به روز و مفید تلاش نمایید .