وب اپلیکیشن و طراحی سایت
بررسی تفاوت طراحی سایت و web application
04/12/2016
محبوبیت وب سایت
راه کار هایی برای افزایش محبوبیت وب سایت
04/12/2016
نمایش همه

روش هایی جهت به شهرت رساندن سایت

شهرت طراحی سایت

 

رقابت در دنیای اینترنت روز به روز سخت تر و فشرده تر می شود و البته یافتن سایت هایی که طراحی سایت مناسبی داشته باشند و محتوی خوب و با کیفیتی داشته باشند نیز در میان هزاران و میلیون ها سایت کار دشواری می باشد. زمانی که شما خود صاحب سایتی هستید مشکلات شما دو چندان خواهد شد مشکلاتی از قبیل اینکه چگونه کاربران را متوجه سایت خود کنید و در دنیای اینترنت سایت خود را به شهرت برسانید. برای حاصل شدن این مهم قطعاً روش های فراوانی وجود دارد که در این مقاله برخی از این روش ها که به کمک آن می توانید سایت خود را مشهور کنید و سئو سایت خود را تقویت نموده و طراحی سایت با کیفیت شما نتیجه مثبتی نیز در رنکینگ ها داشته باشند برای شما معرفی می کنیم.

روش اول: داشتن هاستینگ قوی

این روش برای کسانی که تا کنون اقدام به طراحی سایت نکرده اند و تازه قصد دارند که سایتی را برای خود بسازند کاربرد دارد. همان گونه که در مقالات دیگر ارائه شده در سایت اشاره کردیم گام اول در طراحی سایت انتخاب نام دامنه است. سپس باید نوع هاستینگ خود را مشخص کنید. برای ارائه خدمات هاستینگ شرکت های زیادی وجود دارند اما انتخاب حرفه ای تر انتخاب هاستینگ های وبلاگ ها می باشد که این امکان را به شما می دهند که در مدت زمان کوتاهی یک طراحی سایت حرفه ای را از نظر ظاهری انجام دهید.

شهرت طراحی سایت

اما ارتباطی که این موضوع با شهرت یافتن سایت شما دارد این است که بدون داشتن یک هاستینگ قوی قادر نیستید که تعداد زیادی کاربر را به سمت سایت خود بکشانید و در نتیجه اصلاً شانسی برای محبوب شدن و مشهور شدن نخواهید داشت. قطعاً مشکلی که وجود دارد این است که یافتن یک هاستینگ قوی کار مشکلی می باشد که مشورت از کارشناسان طراحی سایت را طلب می کند.

با توجه به پیشرفت هایی که در سالیان اخیر در زمینه هاستینگ صورت گرفته است شرکت های بسیاری به وجود آمده اند که خدمات هاست مختلفی را نیز به درخواست کنندگان ارائه می دهند و تبلیغات اغوا کننده ای نیز دارند که نباید فریب آنها را خورد. به همین دلیل سعی کنید خدمات هاست خود را از شرکتی بگیرید که سابقه خوب و زیادی در این زمینه دارد و کارشناسان طراحی سایت آن را تضمین می کنند و نیز ویژگی های مختلف پلن ها نیز از شاخص هایی است که باید با یکدیگر قیاس کنید. اینکه چند درصد از زمان پایداری سرور تضمین می شود و پشتیبانی چگونه است از دیگر موارد مهمی است که در انتخاب ارائه دهنده هاستینگ اهمیت دارد.

از میزان فضا و پهنای باندی که شما مجاز به استفاده از آن هستید اطلاع دقیق پیدا کنید و محدودیت های آنها از جمله محدودیت در بارگزاری فایل های تصویری و موسیقی را حتماً جویا شوید که بعداً دچار مشکل نشوید. اینکه قبل از خرید از پشتیبانی بخواهید که تمامی این موارد را به وضوح برای شما شفاف سازی کند بسیار اهمیت دارد. مورد دیگری که قبل از طراحی سایت و انتخاب هاستینگ باید از آن اطمینان حاصل کنید این است که اطلاعات ثبت نام دامنه محافظت شده باشند و تعداد آدرس ایمیل هایی که مجاز به ساخت هستید چه تعدادی است.