نموه کد طراحی سایت
خطرات خرید بک لینک در طراحی سایت
12/03/2019
طراحی سایت
بازاریابی موتورهای جستجو در طراحی سایت
13/03/2019
نمایش همه

ریچ اسنیپت در طراحی سایت چیست

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

ریچ اسنیپت در طراحی سایت چیست اگر شما با اینترنت ودنیای وب و طراحی سایت سروکار دارید به این موضوع باید کاملا اشراف داشته باشید که زمانی که یک افزونه جدید وارد بازار اینترنت می شود نمی توانید خود را از این موضوع مستثنی کنید که این تغییر را در کار خود اعمال نکنید. با عناصر کلیدی طراحی سایت آشنا شوید یکی از بهترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی سایت و ریچ اسنیپت

شما می توانید با ریچ اسنیپت اطلاعات بیشتری ا در مورد محتوا موجود در صفحات و طراحی سایت خود در اختیار موتورهای جستجو قرار دهید. در نتایج جستجوی موتور گوگل به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید وبا استفاده از این روش شما می توانید آمار کلیک را به طور چشمگیری افزایش دهید. شما می توانید با قرار دادن ریچ اسنیپ در طراحی سایت خود یک ظاهر منحصر به فردی رابه طراحی سایت خود بدهید.

 

طراحی سایت

اصول ریچ اسنیپت در طراحی سایت

همانطور که گفتیم ریچ اسنیپت ها اطلاعات بیشتری از طراحی سایت شما به موتورهای جستجو می دهند که شما می توانید یک لیست نمایش از نتایج جستجو گوگل را در اختیار شما قرار می دهد. پس با توجه به توضیحاتی که ارائه کردیم شما متوجه این موضوع شدید که ریچ اسنیپ واژه ای که طراحان سایت می توانند با اضافه کردن به htmlآن را در معرض دید موتورهای جستجو قرار بدهند. تا نتایج بهتر و کامل تری از اطلاعات و طراحی سایت خود در جستجوی موتورهای جستجو گر گوگل بدست آورند.

 

انتظار یک طراحی سایت بعد از افزودن ریچ اسنیپت چیست

ریچ اسنیپ ها یک نیاز برای طراحی سایت نیست یک آپشن ویا یک امتیاز است که داشتن آن سایت شما را حرفه ای تر نشان می دهد. وقتی طراحان سایت شروع به نشانه گذاری داده ها در ساختار طراحی سایت می کنند مسلما به طور خودکار موتورهای جستجو گوگل شما را تبدیل به ریچ اسنیپ نمی کند بلکه قبل از به نمایش در آوردن نتایج وستاره دار شروع به تجزیه وتحلیل می کند.

 

طراحی سایت تهران

مواردی که ممکن است در مورد ریپچ اسنیپت های طراحی سایت با آن ها برخورد کنیم عبارتند از:

  • با توجه به اینکه حدود ۷ سال است از ریچ ها استفاده می شود باز تصورات غلطی راجع به ریچ اسنیپ های طراحی سایت وجود دارد که بد نیست بدانیم.
  • ریچ اسنیپ همان ریچ کارت در طراحی سایت نیست، ریچ اسنیپ های گوگل گام بعدی ریچ اسنیپ ها هستند و تقریبا پیشرفته آن ها است در واقع متفاوت هستند.
  • درسته که ریپ کارت ها و ریپ اسنیپ ها هردو برای علامت گذاری و اطلاعات ساختاری استفاده می شوند تا نتایج جستجوی موتور گوگل طراحی سایت به شکل بهترین ارائه شود ولی این بدان معنا نیست که نقش و عملکرد آنها به طور یکسان است.
  • ریچ اسنیپ ها در بخش محتوایی بیشتر درنتایج جستجو دیده می شوند در صورتی که ریچ کارت ها فقط در نتایج جستجوی موبایل و به زبان انگلیسی و فقط درنتایج سینمایی نمایش داده می شوند. پس در نتیجه افزونه ریچ اسنیپ ها در افزایش ترافیک طراحی سایت به شما کمک می کند.