طراحی-سایت-تهران
افزایش رتبه طراحی سایت با بازدیدکنندگان واقعی
03/06/2019
طراحی وب
طراحی سایت فروش آنلاین سطل زباله
03/06/2019
نمایش همه

زبان های برنامه نویسی رایج برای طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

زبان های برنامه نویسی رایج برای طراحی سایت قبل از توضیبح هر چیزی لازم است با مفهوم اصلی وب سایت آشنایی داشته باشید. وب سایت ها در واقع صفحات اینترنتی هستند که داخل هر صفحه مطالب , تصاویر , ویدئو ها و هر چیز محتوای دلخواه دیگری را قرار می دهید. برای داشتن یک طراحی سایت اولین قدم انتخاب یک زبان برنامه نویسی مناسب می باشد. برای داشتن انتخابی صحیح می بایست بدانید چه انتظاراتی از طراحی سایت خود دارید و چه امکاناتی نیاز دارید.

در ادامه مقاله نکاتی که قبل از شروع انتخاب زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت خود نیاز دارید با آن ها آشنا باشید به طور مختصر توضیح داده شده است اما موردی که همواره باید به آن توجه داشته باشید به روز بودن است. هرچه زبان انتخابی به روز تر باشد کاربرد های بیشتری دارد و توانایی بر طرف کردن خواسته های شما را دارد و در عین حال محدودیت های کمتری را شامل می شود. به این ترتیب امکان داشتن امکانات گسترده تری را از طراحی سایت خود دارید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

مقایسه زبان های رایج برنامه نویسی برای طراحی سایت:

  • طراحی سایت با جاوا اسکریپت

طبق نظر سنجی ها جاوا اسکریپت بیشترین محبوبیت را بین کاربران به دست آورده است. بیشتر کسانی که تمایل دارند یک طراحی سایت برای خود راه اندازی کنند جاوا اسکریپت را به دلیل داشتن جذابیت و امکانات کاربردی انتخاب می کنند. اما برای کسانی که تمایل به یادگیری این زبان دارند باید بگوییم که یادگیری جاوا اسکریپت بسیار دشوار است و نیاز به پشتکار زیادی دارد.

  • طراحی سایت با PHP

PHP   نیز از زبان های رایج طراحی سایت است که به صورت رایگان و متن باز ارائه می شود و به همین دلیل طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. PHP دارای فریمورک های قدرتمندی است اما با این وجود به دلیل داشتن سرعت پایین و فقدان پشتیبانی مورد انتقادات زیادی نیز قرار گرفته است.

  • طراحی سایت با ASP

لازم به ذکر است که بگوییم ASP یک زبان برنامه نویسی نیست بلکه این امکان را برای شما فراهم می کند تا یکی از زبان های برنامه نویسی را با هم ترکیب کنید. ASP دارای پیشتبانی قوی است و یادگیری آن بسیار آسان می باشد اما از طرفی دیگر به صورت رایگان ارائه نمی شود.

  • طراحی سایت با CSS

به کمک CSS می توانید فرمت صفحات طراحی سایت خود را مشخص کنید. CSS  می تواند با  HTML همراه شود و صفحاتی ایجاد کنند که با هر دستگاه و مرورگری به طور یکسان نمایش داده شود که به این صفحات اصطلاحا استاتیک گفته می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نتیجه گیری

در حال حاضر طراحی سایت برای توسعه ی مشاغل و کسب و کارها مورد استقبال زیادی قرار گرفته و کار و درآمد برنامه نویس ها نیز رونق گرفته است. با یادکیری انواع زبان های برنامه نویسی برای طراحی سایت نه تنها با قبول سفارشات طراحی سایت امکان درآمد زایی دارید بلکه می توانید برای خود طراحی سایت اختصاصی راه اندازی کنید و از آن طریق نیز درآمد خود را دو چندان کنید. افزایش رتبه طراحی سایت با بازدیدکنندگان واقعی که از بهترین و جدید ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.