طراحی سایت
lazy load در طراحی سایت چگونه است
05/08/2018
طراحی سایت
نکات طراحی سایت که باید رعایت نمایید
05/08/2018
نمایش همه

زبان های پرکاربرد طراحی سایت کدامند؟

طراحی سایت

طراحی سایت

زبان های پرکاربرد طراحی سایت کدامند؟

 

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران در طراحی سایت برای کدام یک از زبانها باید برای سال ۲۰۱۸ سرمایه گذاری کنید؟

 

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

زبان های برنامه نویسی طراحی سایت برای سال ۲۰۱۸ بدانند

زبان های برنامه نویسی به همان اندازه داغ ترین مد ها در هر فصل به کار می روند. حجم مناسبی از زبان ها هر کسی را که در برنامه نویسی و توسعه طراحی سایت شروع به کار کرده است، غافلگیر می کند و ادوات طراحی سایت چاشنی معمولا زبان های خود را به زبان می آورند. توسعه دهندگان طراحی سایت و برنامه نویسان ما هر روز از زبان های مختلف استفاده می کنند.

 

برای شروع طراحی سایت، دو زبان وجود دارد: مقیاسهای بی نظیر: HTML و CSS.

 

HTML و CSS در طراحی سایت هنوز مهم هستند

HTML در طراحی سایت

این زبان نشانه گذاری استاندارد برای اینترنت است. HTML معمولا به عنوان زبان مقدماتی دیده می شود و مبتدیان به برنامه نویسی عادت می کنند. نشانه گذاری HTML نشان می دهد طرح یک صفحه طراحی سایت با استفاده از برچسب ها. این برچسب ها به مرورگر به نحوه ارائه عناصر مانند عنوان ها، کپی های بدن و لینک ها می پردازند.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

CSS در طراحی سایت

صفحات سبک آبشار (CSS) زبان سبک است و به توسعه دهندگان ابزار اساسی برای آوردن مفاهیم و طراحی به زندگی می دهد. نگران نباشید، CSS و HTML هر روز به زودی جایی نخواهند داشت. این دو زبان به شما هر دو سبک (CSS) و ساختار (HTML)

مطمئنا ممکن است یکی دیگر از ۱۰ فهرست برتر را مجذوب طراحی سایت کنید، اما در واقع آنها بازخوردی از توسعه دهندگان ارائه نمی دهند که هر روز از این زبان استفاده می کنند. بنابراین ما در اطراف دفاتر ما پرسیدیم و در اینجا زبان هایی هستند که Soldev Devs توافق کرده اند و به توضیح کمی درباره این موضوع اهمیت دارند.

 

 

JSON در طراحی سایت

جزء حیاتی در بسیاری از API های RESTful، JSON این است که ارتباط ارتباط بین سیستم های مختلف که باید یکپارچه شوند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پایتون در طراحی سایت

 

پایتون برای چند سال گذشته آماده شده و در حال ظهور است، اما واقعا به اهمیت آن می رسد. من اخیرا یک کلاس MIT را دیدم که در آن استاد با پایتون به جای C، C ++ و سایر زبان های سنتی تدریس می کرد. پایتون نیز به Raspberry Pi بسته بندی شده و به بچه ها فروخته می شود بنابراین این چیزی است که آنها در حال آموزش هستند. – راس ویلیامز

 

 

Sass در طراحی سایت

با تاکید بر سرعت صفحه، اطمینان حاصل کنید که مجموعه ای از شیوه نامه های شما فشرده شده و با استفاده از پیش پردازش Sass در حال افزایش است مهم است. ساخت چندین فایل CSS می تواند بسیار سریع و غیر قابل کنترل باشد و تمامی سبک ها را متمرکز کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ همپوشانی و سبک های غیر ضروری وجود ندارد. ساس (سبک های نحوی عالی) مطمئنا در این زمینه کمک می کند. – گرگ لانهارت

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

جاوا اسکریپت در طراحی سایت

جاوا اسکریپت (es6) برای ما در ساختار چارچوب طراحی سایت ضروری است، اما این زبان به اندازه کافی قابل انعطاف در هر دو اسکریپت سمت سرور و اسکریپت سمت سرویس گیرنده است. این فقط یک واقعا خطراحی سایت است که مفید باشد، و به این ترتیب که طراحی سایت سایت ها بیشتر تعاملی / مبتنی بر بصری می شوند، به گسترش طراحی سایت خود ادامه خواهند داد. جاوا اسکریپت لزوما یک زبان برنامه نویسی نیست، اما طراحی سایت محبوب و رشد می کند، زیرا یادگیری آسان تر از زبان های دیگر است.

 

 

Node.js در طراحی سایت

دقیقا همانطور که زبان برنامه نویسی دقیقا مشخص نیست، Node.js انقلابی کرده است که ما چگونه طراحی سایت هایی را ایجاد می کنیم که کارآیی بیشتری دارند

 

پی اچ پیPHP در طراحی سایت

پی اچ پی در طول دو سال گذشته طراحی سایت محبوب است. این به طور عمده به این دلیل است که وردپرس و چرخ دستی های خرید مانند WooCommerce، OpenCart و Magento همه با PHPO ساخته می شوند. شما می توانید پی اچ پی را با HTML برای نمایش عناصر پویا در یک صفحه ترکیب کنید، و پی اچ پی با بسیاری از پایگاه های داده ای ادغام می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

JAVA در طراحی سایت

 

آمازون در جاوا ساخته شده است؛ این یکی از زبان های برنامه نویسی اصلی است. مردم باید قطعا JAVA را بشناسند. این یک زبان برنامه نویسی شی گرا است اما از PHP امن تر است. برای یک طراحی سایت ساخته شده در جاوا سخت تر است که در مقایسه با پی اچ پی هک شود.