طراحی سایت
طراحی سایت در سال ۲۰۱۸
14/02/2018
طراحی سایت
جاوا اسکریپت و طراحی وب سایت
17/02/2018
نمایش همه

سئو در سال ۲۰۱۸

طراحی وب

طراحی وب

سئو در سال ۲۰۱۸

 

همه ساله الگوریتم های سئو نیز دچار تغییراتی خواهد شد به این جهت که بهتر بتواند نیاز های کاربران فضای مجازی را تحت پشتیبانی قرار دهد . ما نیز در ادامه سعی در معرفی نکاتی چند از سئو  داریم که امیدواریم  برای شما خوبان مفید فایده قرار بگیرد.

 

نکاتی از سئو در سال ۲۰۱۸

طراحی سایت

طراحی سایت

الگوریتم های گوگل هر ساله دچار تغییر و تحولاتی می شود که امسال نیز شاهد چنین تغییراتی خواهیم بود . گوگل برای بهینه سازی دستورات جدیدی را اعمال خواهد کرد که باید یک سئو کار حرفه ای در جریان این تغییرات قرار بگیرد تا بتواند به بهترین شیوه عمل نماید.

 

استفاده از https

 

در واقع این گزینه ای است که در طراحی های سایت باعث ایجاد امنیت داده هایی می شود که بین سیستم و کاربر مبادله می شود. در حقیقت می توان گفت که گوگل در الگوریتم های جدید اهمیت بسیار زیادی به امنیت سایت می دهد. شاید اتصال سایت به اچ تی تی پی اس هزینه ی بالایی نیاز نداشته باشد اما باعث بالاتر رفتن امنیت سایت خواهد شد و مزیت زیادی خواهد داشت.

طراحی وب سایت : در حقیقت گوگل این مورد را یک گزینه برای بالتر رفتن رتبه سایت در نظر خواهد گرفت و باعث بهبود بهینه سازی سایت خواهد شد.

استفاده از محتوا ی بلند

 

گوگل جدیدا برای محتواهای بلند که حدودا دارای ۲۰۰۰ واژه باشد اهمیت بسیار زیادی قائل خواهد شد. بنابراین رفته رفته باید سایت ها از متن های کوتاه فاصله گرفته و به متون بلند و طولانی و ترجیحا متون علمی روی بیاورند . مقاله های علمی که بسیار طولانی هستند برای گوگل بسیار حائز اهمیت هستند.

 

استفاده از شبکه های اجتماعی

کمک گرفتن از شبکه های اجتماعی برای معرفی خوب شرکت یا سازمان تان  و یا معرفی سایت شما بسیار از دیدگاه گوگل دارای اهمیت خواهد بود. و این را یک مزیت و یک امتیاز مثبت برایتان در نظر خواهد گرفت. بنابراین استفاده از سایر شبکه های اجتماعی را در دستور کار قرا دهید .

طراحی وب

طراحی وب

دریافت ورودی از طریق موبایل

وقتی سایت شما از طریق موبایل ها و تبلت ها دارای بازدید شود و بازدید های بالایی از این طریق داشته باشد این امر از نظر گوگل مورد قبول خواهد بود و یک مزیت برای سایت شما خواهد بود . زیرا گوگل سایت شما را سایتی در نظر می گیرد که عمل ریسپانسیو ان به خوبی صورت گرفته و این موضوع دارای امتیاز خوب از دید گوگل خواهد بود.