طراحی سایت
طراحی سایت بیمارستان و مراکز درمانی
26/08/2018
طراحی سایت
چت آنلاین در طراحی سایت چه مزایایی دارد
26/08/2018
نمایش همه

سئو را در طراحی سایت اجرا نمایید

محاسبه تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت

سئو را در طراحی سایت اجرا نمایید

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران بسیاری از سازندگان خانه با طراحی سایت آشنا نیستند و تکنیک های مهم SEO که مشتریان بالقوه آنها را پیدا خواهند کرد. ما با آنها کار می کنیم تا طراحی سایت خود را بهینه سازی نماییم.در هنگام راه اندازي يک طراحی سايت Home Builder چند نکته کليدي براي دستيابي بهتر به صفحات نتايج موتور جستجو (SERP) وجود دارد:

 

طراحی سایت

طراحی سایت

عنوان طراحی سایت را متناسب با کلمات کلیدی انتخاب نمایید

 

برچسب های صفحه طراحی سایت <TITLE> در واقع به نظر نمی رسد در صفحه طراحی سایت خود – اما به طور کلی به عنوان متن برای لینک طراحی سایت که در نتایج موتور جستجو ظاهر می شود استفاده می شود. بنابراین “صفحه طراحی سایت کاشی” باید متن قابل فهم باشد که دقیقا محتویاتی را که ممکن است در صفحه طراحی سایت پیدا کنید و از جمله کلمات کلیدی که ممکن است در جستجو برای افراد باشد، بیان کند.گاهی اوقات تازه کارها اغلب کاشی صفحه طراحی سایت را بعنوان چیزی غیر منحصر به فرد می کنند که در نتایج جستجوی شما کمک نمی کند. در حالی که ممکن است سایر شاخص های مکان کسب و کار در محتوای طراحی سایت شامل متن، آدرس، نقشه ها و شماره های تلفن همراه باشد، هنوز هم بسیار ارزشمند است که به طور واضح موقعیت عملیات عمومی را در تگ عنوان عنوان نشان می دهد. به این ترتیب اگر کسی برای “Austin Custom Home Builders” جستجو می کند، شما احتمالا در نتایج جستجو با آن کلمات کلیدی که در برچسب عنوان خود قرار می گیرید بسیار بیشتر خواهد شد.

 

 

تگ های صفحه طراحی سایت عنوان معمولا باید به ۵۵ حرف یا کمتر نگه داشته شود تا از نتایج جستجوی گوگل کوتاه نشود. هر تگ عنوان عنوان باید منحصر به فرد باشد و به درستی منعکس کننده محتوای صفحه طراحی سایت ای است که کاربر در آن صفحه طراحی سایت پیدا می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

URL های صفحات داخلی طراحی سایت را بهینه سازی نمایید

 

هنگام ایجاد صفحات اضافی در یک طراحی سایت، URL ها و ساختار URL صفحات باید محتوایی و کلمات کلیدی را که برای جستجوی مفید باشد را منعکس کنند. بنابراین اگر یک پست وبلاگ ایجاد کنید، یک URL ضعیف چیزی غیر عادی است مانند: انتخاب بسیار بهتر نشانی اینترنتی تمیز می شود چیزی به محتوای وبلاگ مانند: از جمله کلمات کلیدی محتوا در URL کمک می کند تا موتورهای جستجو مطالب شما را بهتر درک کنند و در نتیجه آن به احتمال زیاد به قرار دادن شما در نتایج موتور جستجو کمک خواهد کرد.هنگامی که ما طراحی سایت ها را ایجاد می کنیم، ما به مشتریان توانایی سفارشی URL پاک صفحات خود را می دهیم.

 

بهینه سازی آدرس پاک قبل از انتشار صفحه طراحی سایت جدید. شما عموما نمیخواهید نشانی اینترنتی یک صفحه طراحی سایت را بعد از اینکه اسپردر شده است و در نتایج جستجو وارد شده باشد تغییر دهید – همانطور که نمیخواهید از لینک های خراب نامناسبی که در نتایج جستجو مشاهده می کنید، بیرون بیایید. اگر بعد از انتشار، نیازمند تغییر یا بهبود نشانی اینترنتی پاک باشید، همچنین باید ۳۰۱ صفحه طراحی سایت قدیمی را به صفحه طراحی سایت جدید هدایت کنید.

 

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

تیترهای داخلی طراحی سایت خود را متناسب با کلمات کلیدی طراحی سایت خود فراهم نمایید

 

 

فقط باید یک صفحه طراحی سایت <H1> در یک صفحه طراحی سایت وجود داشته باشد و سپس بخش های مربوطه می توانند عنوان های کوچکتر مانند <H2>، <H3> یا <H4> را داشته باشند. اینها تگ های HTML هستند که یک عنوان را تعیین می کنند و معمولا در CSS (Cascading Style Sheets) به طور پیش فرض تعریف می شوند تا در یک صفحه طراحی سایت ظاهر شوند. عنوان اصلی معمولا توسط یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) طراحی سایت از طریق یک ویرایشگر WYSIWYG مانند TinyMCE اضافه می شود.

 

سرفصل ها به افراد و موتورهای جستجو کمک می کند که متن موردنظر را درک کنند. بنابراین به جای یک <H1> سرصفحه:شما به طور کلی بهتر است با یک کلمه کلیدی غنی تر از. همه گفتند که شما نباید سرفصل های خود را با کلمات کلیدی بهینه کنید. در عوض، باید سرصفحه طراحی سایت ها را طبیعی بنویسید زیرا آنها “در صفحات وب ظاهر می شوند” اغلب در اندازه فونت های بسیار بزرگتر یا جسورانه تر هستند.

 

 

طراحی سایت خود را مرتب با انتشار محتوا به روز رسانی نمایید

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

نوشتن مطالب آموزنده و مفصل که کاربران می توانند جالب و مفید باشند.در حالی که شما باید طراحی سایت خود را به نظر می رسد جذاب و حرفه ای بصری، شما همچنین باید محتوای آموزنده ای که کاربران به دنبال آن هستند ارائه دهد. مطالب متناقضتر شما، بیشتر احتمال دارد بازدید کنندگان طراحی سایت طراحی سایت شما را پیوند داده یا به اشتراک بگذارند. اگر در طراحی سایت خود مقاله های تبلیغاتی یا مشاوره ای داشته باشید، احتمال بیشتری پیدا می کنید که طراحی سایت خود را هنگام جستجو انجام دهید.اگر شما یک متخصص در یک موضوع هستید، به اشتراک گذاری تخصص خود یک راه خوب برای تبلیغ و لینک به طراحی سایت خود است – که در واقع نوک بعدی است.

 

از طراحی سایت های دیگر معتبر را برای دریافت بک لینک اقدام نمایید

 

نتایج جستجو موتور تا حدودی توسط محبوبیت طراحی سایت هدایت می شود. طراحی سایت های با کیفیت بهتر و افرادی که به طراحی سایت شما پیوند دارند یا طراحی سایت خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند، طراحی سایت بالاتر ممکن است در رتبه بندی قرار گیرد. شما نمی خواهید وقت خود را صرف استفاده از طراحی سایت های با کیفیت پایین تر کنید که ارزش زیادی را ارائه نمی دهند، اما شما باید سعی کنید لینک هایی از طراحی سایت های با کیفیت بالا که مردم از آنها استفاده می کنند و اعتماد می کنند، دریافت کنید.

در حالی که سایر طراحی سایت ها برای پیوند به شما می توانند چالش برانگیز باشند، ممکن است بخواهید از سازمان هایی که متعلق به «انجمن سازندگان خانه» هستند شروع کنید. به طور مشابه شما ممکن است به معماران یا پیمانکاران که با آن کار می کنید ارتباط برقرار کنید تا ببینید که آیا ممکن است به طراحی سایت شما پیوند دهند. بدیهی است، اگر شما در مقاله یا طراحی سایت به عنوان یک متخصص نقل قول بدهید، باید بپرسید که آیا آنها یک لینک به طراحی سایت شما خواهند داشت.در حالی که تمام دایرکتوری های وب ارزشمند نیستند، بسیاری از دایرکتوری های قابل اعتماد وجود دارد تا شرکت و طراحی سایت شما را در فهرست خود قرار دهند.

Google Business را برای طراحی سایت و کسب وکار خود فراهم نمایید

 

اگر در حال حاضر یک دفتر ثابت، نام کسب و کار و شماره تلفن داشته باشید، اغلب اوقات در لیست های Google قرار می گیرید، شما می خواهید مطمئن شوید که “کسب و کار خود را ادعا می کنید” و هر گونه اطلاعات کسب و کار نادرست یا غیرقابل برگشت را بروز رسانی کنید:

 

https://www.google.com/business

 

 

اگر دفتر خود را عوض کرده اید، شماره تلفن تغییر کرده اید، دامنه تغییر کرده یا حتی نام تغییر کرده است – اطلاعات اشتباه یا غیرقابل دسترس می توانند در اینترنت منتشر شوند و در نتیجه نتایج جستجو شوند. هدف این است که ناسازگاری هر نام نام شماره تلفن (NAP) را نادیده بگیریم و اطمینان حاصل کنید همه اطلاعات شما به روز می شود تا مردم (و موتورهای جستجو) می دانند کجا پیدا شوند و با شما تماس می گیرند. نقطه شروع خوب این است که برای هر گونه تغییر قدیمی از نام تجاری، آدرس یا شماره تلفن خود جستجو کنید – و با هر وبسایتی که اطلاعات نادرستی برای شما دارد. اطلاعات NAP شما بیشتر سازگار و فعالی است، بالاتر از شما احتمالا در نتایج جستجوی محلی رتبه بندی کنید.