طراحی سایت
طراحی سایت را حرفه ای نمایش دهید
15/08/2018
طراحی سایت
چگونه عکس برای محتوای طراحی سایت خود فراهم نمایید
15/08/2018
نمایش همه

سئو طراحی سایت چه نکاتی دارد

طراحی سایت

طراحی سایت

سئو طراحی سایت چه نکاتی دارد

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران اگر می خواهید ترافیک ارگانی بیشتر را افزایش دهید و رتبه بندی کلمات کلیدی خود را افزایش دهید، اطمینان حاصل کنید که در این پنج روند جستجوگر برتر در سال ۲۰۱۵ بهینه سازی کنید.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

شبکه های اجتماعی را در سئو طراحی سایت خود استفاده نمایید

 

سیگنال های رسانه های اجتماعی مانند اشتراک، اشتراک گذاری، بازخوانی – همواره بر روی جستجوگرها تاثیر گذاشته است، اما کارشناسان صنعت در حال حاضر می گویند که سیگنال های اجتماعی به SEO بیشتر در سال ۲۰۱۵ بیشتر خواهد شد. محتوای اطلاعاتی و آموزشی چیزی است که اغلب به اشتراک گذاشته می شود، بنابراین مطمئن شوید وبلاگ شما پر است با محتویاتی که مردم می خواهند بخوانند و از آن یاد بگیرند.

 

محتوا در سئو طراحی سایت شما بسیار اثرگذار می باشد

 

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوا همچنان به الگوریتم های گوگل بیشتر و بیشتر تبدیل می شود. غول موتور جستجو می خواهد طراحی سایت هایی را که محتوایی با کیفیت ارائه می دهند و به طور محسوسی از اطلاعات در حوزه خود تبدیل به پاداش شوند، پاداش دهد. اگر شما بخواهید به صورت زیست محیطی موفق شوید، شما باید در هر هفته چندین مطلب محتوا را منتشر کنید که خوانندگان را مطلع سازد، آموزش دهد و روشن کند. محتوا فقط مطالب وبلاگ ۱،۰۰۰ کلمه نیست. این ویدیو، infographics، مقالات سفید و هر چیز دیگری است که درگیر تعامل است.

نام تجاری طراحی سایت را تکرار نمایید

 

پیوند ساختمان برای جستجوگرها بسیار مهم است، اما روند جدید برای این سال اشاره به نام تجاری است. هنگامی که یک وبسایت معتبر نام تجاری شما را ذکر می کند، اما لینک آن را به طراحی وب سایت شما نشان نمی دهد، آن را به عنوان وزن واقعی ارگانیک به عنوان لینک واقعی نگه می دارد. با این حال، از لحاظ بهینه سازی ارگانیک، یک عامل مثبت است، بنابراین فراموش نکنید که به همان اندازه که می توانید اشاره ای به نام تجاری داشته باشید، تمرین کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ویدیو را در طراحی سایت خود درج نمایید

 

مطالعه Kissmetrics در ویدیو نشان داد که مصرف کنندگان پس از تماشای ویدیو در مورد آن، به میزان ۶۴ تا ۸۵ درصد احتمال خرید یک محصول را دارند. اطمینان حاصل کنید که فیلمهای شما بهینه شده اند، دارای شرح آلی هستند و به YouTube، Vimeo و هر پلت فرم ویدئویی دیگر آپلود می شوند تا مطمئن شوید موتورهای جستجو آن را مشاهده می کنند.

 

موبایل فرندلی بودن طراحی سایت خود را توجه نمایید

 

ممکن است گوگل تنها عامل مهم رتبه بندی در الگوریتم خود را بسیج کرده است. در تاریخ ۲۱ آوریل، گوگل در حال حاضر به شدت فاکتور می کند که آیا طراحی سایت شما به الگوریتم رتبه بندی خود بهینه شده است یا خیر. به گفته یکی از متخصصان جستجو، این به روز رسانی تلفن همراه تاثیر بیشتری بر دنیای جستجوگرها نسبت به پنگوئن و پاندا به روز می کند که مدیران وب را در طول چند سال گذشته خرد کرده است. اطمینان حاصل کنید که وبسایت شما برای دستگاههای تلفن همراه بهینه شده است یا رتبه بندی خود را سریع ببندید.

طراحی وب

طراحی وب

اصطلاحات خاص یا مهارت های فنی پشت آن. با این حال، یک تصور غلط رایج این است که “طراح وب” و “طراحی سایت” اصطلاحات قابل تعویض هستند. این اشتباه قابل فهم است، با توجه به اینکه چگونه آنها صدا را شبیه می کنند، اما مهم است که تفاوت بین این دو را درک کنید.

 

آنها مهارت ها، آموزش ها و مشاغل بسیار متفاوت را نشان می دهند. این که آیا شما در حال برنامه ریزی برای رسیدن به طراحی وب یا توسعه خود هستید، یا اگر فقط به دنبال کسی هستید که یک نوع کاری خاص را انجام دهید، مهم است که تفاوت را بدانید تا در هنگام استخدام افراد یا صحبت کردن به آن آگاه باشید کسی که میخواهید کار خود را انجام دهید. این مقاله خلاصه ای از آنچه هر کار می کند و آنچه شما ممکن است هر یک را استخدام کنید. به طور کلی، طراحان وب و طراحی سایت در سطوح مختلف وب سایت کار می کنند. طراحان وب در انتهای یک وب سایت کار می کنند. یعنی، زیبایی شناسی، رابط کاربر، قالب بندی، و طرح. از سوی دیگر، طراحی سایت در یک پایان وب سایت کار می کنند. یعنی، مدیریت شبکه، برنامه نویسی، و درک ساختار زبان و سیستم.طراحان وب اولین و مهمترین هنرمندان هستند. آنها احتمالا آموزش تصویری سنتی و همچنین طراحی گرافیکی خواهند داشت. آنها مسئول درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی طراحی سایت هستند. آنها از اصول طراحی، نظریه رنگ و روانشناسی، و عناصر گرافیکی با دقت انتخاب شده از جمله تصاویر و ویدیو استفاده می کنند. اساسا، آنها مسئول ایجاد یک طراحی سایت هستند که جذاب و جذاب خاصی از کاربر است. آنها همچنین در ایجاد یک طراحی سایت آسان برای حرکت و فکر کردن در مورد چیزهایی مانند فضای سفید، اندازه قلم، و دیگر ملاحظات عملی کار می کنند.

 

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای فراهم نمایید

 

توسعه دهندگان وب اولین و مهمترین تکنسین هستند. به جای کار کردن در قسمت وبسایت که کاربران بازدید می کنند، توسعه دهندگان با مسائل پشت صحنه درگیر هستند. آنها بر روی برنامه نویسی، اجرای ویژگی های فنی مانند فید، ویدیو جاسازی شده، ویژگی های سخت افزاری ویژه و بسیاری چیزهای دیگر کار می کنند. به طور کلی، اگر می خواهید یک طراحی سایت متفاوت از طراحی سایت های دیگر که قبلا دیده اید متفاوت باشد، یک طراحی سایت است که شما می خواهید استخدام کنید.

 

 

بدیهی است، طراحان وب و توسعه دهندگان مهارت های بسیار متفاوت دارند. چه کسی شما را انتخاب می کند استخدام بستگی به آنچه شما می خواهید. آیا می خواهید  طراحی سایت خود را قبل یا سعی کنید نوع دیگری از کاربر را جذب کنید؟ طراح وب بهترین شرط بندی شماست. آیا می خواهید یک ویژگی جدید را به طراحی سایت خود اضافه کنید یا اساسا آن را تغییر دهید؟ اگر شما انجام دهید، یک توسعه دهنده وب است که شما باید استخدام کنید. در نهایت، تفاوت در آنچه شما می خواهید، چه چیزی مهارت های خود را تکمیل می کند، و آنچه شما نیاز دارید به وب سایت خود انجام دهید.