طراحی نرم افزار
کاربرد انواع زبان برنامه نویسی در طراحی سایت
25/05/2019
طراحی سایت
آموزش سئو و طراحی سایت به زبان ساده
25/05/2019
نمایش همه

سئو مبتدی در طراحی سایت

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

سئو مبتدی در طراحی سایت اگر به تازگی به طراحی سایت روی آورده اید و قصد دارید که رتبه طراحی سایت خود را بهبود ببخشید و سایتی قدرتمند داشته نیازمند انجام فرآیند سئو هستید. که این کار نیازمند داشتن دانش و آگاهی کافی در زمینه سئو می باشد و بدون داشتن علم مربوط به سئو سایت نمی توان این پروژه را در دست گرفت. هنگامی که کاربر به سرچ در موتور های جستجو می پردازد بیش از صدها المان ارز یابی می شوند تا بهترین نتیجه ها نمایش داده شوند و اگر سایت به درستی بهینه سازی شده باشد به عنوان نتایج برتر گوگل به کاربران نمایش داده می شود.

 

تکنیک های سئو در طراحی سایت

در ابتدا تکنیک های سئو بسیار آسان تر بود و مدیران وب سایت ها با انجام فعالیت هایی مشابه مانند استفاده از کلید واژه ها و لینک سازی به نتایج برتر دست پیدا می کردند اما به مرور زمان گوگل الگوریتم های خود را تغییر کرد تا راه را برای اسپمرها و افرادی قصد دارند به صورت غیر اصولی به کسب رتبه بپردازند ببندد. به این ترتیب اگر قوانین گوگل را دور بزنید و از استاندارد ها پیروی نکنید گوگل به سرعت سایت شما را شناسایی می کند و موجب افت رتبه و پنالتی شدن وب سایتتان می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نکات سئو طراحی سایت برای افراد مبتدی به شرح زیر می باشد:

 

  • انتخاب کلمات کلیدی درست در طراحی سایت

از انتخاب کلمات عمومی و جامع دوری کنید. به سمت عباراتی بروید که بیشتر توسط مخاطبان طراحی سایتتان مورد جستجو قرار می گیرند.

  • فعالیت در سایر شبکه های اجتماعی

برای کسب ترافیک بیشتر برای طراحی سایت خود بد نیست که در چند شبکه اجتماعی پر مخاطب به فعالیت بپردازید و مطالب خود را به اشتراک بگذارید. همچنین فراموش نکنید که برای مطالب خود گزینه به اشتراک گذاری نیز قرار دهید تا بازدید کنندگان نیز امکان به اشتراک گذاشتن مطالب شما را داشته باشند تا به این ترتیب نرخ ترافیک بیشتری را به سمت طراحی سایت خود سوق دهید.

  • طراحی سایت ریسپانسیو

از دیگر عواملی که باعث رشد نمودار ترافیک سایت شما می شود واکنش گرا بودن یا همان ریسپانسیو بودن طراحی سایت است که بسیار مورد استقبال گوگل نیز قرار گرفته است. در طراحی سایت ریسپانسیو سایت شما برای کاربرانی که با گوشی و تبلت قصد ورود دارند به صورت استاندارد و خوانا نمایش داده می شود. نباید از این نکته بگذریم که امروزه ترافیک زیادی از سمت کاربرانی است که با سایر دستگاه ها به جز دسکتاپ به جستجو می پردازند پس با طراحی سایت ریسپانسیو مخاطبان خود را ازدست ندهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

چرا به یادگیری سئو نیاز داریم ؟

از آن جایی که سئو اصولی هزینه بر است و حتی پیدا کردن کارشناس سئو که تمامی اصول و استاندارهای سئو را رعایت کند دشوار است شما این امکان را دارید تا با شرکت در دوره های آموزشی سئو به یادگیری صفر تا صد قوانین سئو سایت بپردازید و نه تنها سایت خود را به موفقیت برسانید بلکه به گونه ای با بازاریابی اینترنتی مشتریان خود را افزایش دهید کاربرد انواع زبان برنامه نویسی در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.