طراحی سایت
اصول و قواعد رنگ بندی در طراحی سایت
28/05/2019
طراحی وب
تعریف ساده سئو و بهینه سازی طراحی سایت
28/05/2019
نمایش همه

سئو منفی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

سئو منفی در طراحی سایت چیست یکی از مسائلی که این روزها بسیاری از مدیران طراحی سایت ها ی موفق را نگران می کند سئو منفی است و سوالاتی پیرامون این موضوع که سئو منفی چیست ؟ چگونه می توانیم از سئو منفی مطلع باشیم چگونه می توانیم اطلاع پیدا کنیم که طراحی سایت ما دچار سئو منفی شده است . همانطور که می دانید سئو برای بهینه سازی طراحی سایت انجام می شود تا از طریق آن بتوان رتبه خوبی در گوگل به دست اورد و در قبال آن نیز بتوان ورودی طراحی سایت را به خوبی افزایش داد.

با داشتن یک سئو خوب و قوی و استفاده از کلمات کلیدی پر تکرار که توسط ابزار رایگان قابل شناسایی هستند طراحی سایت شما می تواند رتبه خوبی را در گوگل پیدا کند. سئو منفی یعنی سئو کلاه سیاه یکی از دلایل کاهش ورودی طراحی سایت و کاهش ترافیک طراحی سایت شما می شود . اصول و قواعد رنگ بندی در طراحی سایت از بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سئو کلاه سیاه در طراحی سایت

روش هایی که مدیران طراحی سایت برای افزایش ورودی طراحی سایت خود استفاده می کنند در حالی که این روش ها خلاف قوانین گوگل است ومی خواهند گوگل را گمراه کنند که باعث جریمه شدن توسط گوگل می شود. روش هایی که در سئو کلاه سیاه درطراحی سایت استفاده می شود معمولا برای بالا بردن رتبه در گوگل است و این در صورتی است که کاربر و مخاطب توجهی ندارد و محتوای تولید شده اصلا مورد نیاز کاربر نیست.

این روش سئو طراحی سایت توسط الگوریتم گوگل برسی می شود و باعث می شود که گوگل آنها را جریمه کند .سئو منفی نیز همین گونه است گوگل این تکنیک ها را شناسایی می کند و باعث کاهش رتبه گوگل می شود. البته برخی اوقات ممکن است کارهایی را انجام دهید که حتی خودتان متوجه این نشوید که طراحی سایت شما دچار سئو منفی شده است .

 

طراحی سایت

سئو منفی در طراحی سایت و راه های مقابله با آن

لینک های مخرب و لینک های طبیعی لینک های مخرب و بد بسیار در سئو طراحی سایت شما نتیجه منفی دارند بک لینک ها مانند لینک کردن به صفحات با رتبه بسیار پاین گوگل لینک های اسپم خرید بک لینک ها که تمام این ها توسط الگوریتم های گوگل شناسایی می شوند و برای طراحی سایت شما جریمه به دنبال دارد .در عوض بک لینک کردن به صفحات پربازدید و دارای رتبه بالا فید بک خوبی در رتبه شما در گوگل دارد .سعی کنید از گرفتن قرار دادن هر لینکی در صفحه خودداری کنید چرا که امکان دارد این لینک ها اسپم باشند و باعث ایجاد سئو منفی برای طراحی سایت شما بشوند حتما با طراحی سایت هایی که تشابه موضوعی با شما دارند و دارای رتبه بالایی در گوگل هستند اینکار را انجام دهید .