طراحی سایت
تاثیر دامین اتوریتی بر سئو سایت
07/02/2018
طراحی سایت
طراحی سایت در سال ۲۰۱۸
14/02/2018
نمایش همه

سئو کلاه سیاه و چند تکنیک خطرناک در طراحی سایت

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

سئو کلاه سیاه و چند تکنیک خطرناک در طراحی سایت

 

 

طراحی سایت: امروزه هر شخصی پس از طراحی سایت خواهان این است که سایت تازه ایجاد شده اش در صفحه ی اول گوگل قرار بگیرد . سوالی که مطرح میشود این است که ایا صفحه ی اول گوگل بیش از ۱۰ جا برای ارائه ی لینک سایت ها دارد؟ پاسخ به روشنی خیر خواهد بود. بنابراین سایت تازه ایجاد شده ی شما که تازه چند روزی از ایجاد و طراحی ان گذشته است با این زمان و فرصت اندک که تنها ۱۰ درصد راه را پیموده است نمی تواند به این سرعت با یک سایت که شاید سالها در این حوزه در حال فعالیت است و ۱۰۰ درصد این راه را پیموده است رغابت کند. بنابراین برای بهبود رتبه ی سئو سایت شمکا باید صبر بسیاری داشته باشید . صبور بودن و صرف وقت و زمان به مرور باعث بهبود رتبه و رنک سایت شما خواهد شد.

 

سئو کلاه سیاه

 

طراحی وب سایت : همانطور که از نام ان بر می اید سئو کلاه سیاه یعنی رتبه گیری از راه های غیر قانونی و غیر رایج و راه هایی که گوگل تشخیص داده است که شما از مسیر منفی سئو سایت خود را در حال پیش بردن هستید .

 

طراحی وب

طراحی وب

یکی از این روش ها که گوگل به سئو سایت تازه تاسیس شما شک خواهد کرد این است که درحالی که تنها یک ماه یا چند هفته از طراحی  سایت تان گذشته است توانسته اید از یک سایت دارای رتبه ی بالا لینک بگیرید . این موضوع باعث میشود که گوگل پی ببرد که شما از راه های غیر قانونی در حال گرفتن رتبه هستید.

 

یکی از شیوه هایی که مرسوم است خریدن بک لینک می باشد . البته اینکار نیز اصول و شیوه ی درست خودش را دارد که باید بر اساس اصول خودش انجام شود . به عنوان مثال شما نباید از سایت های غیر مرتبط با موضوع سایت تان لینک بخرید و یا از یک سایت مشخص چندین لینک داشته باشید زیرا در اینصورت لینک دهی شما از روش های موسوم به سئو کلاه سیاه استفاده کرده اید .

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

در مورد تعداد لینک هایی که در هر مقاله درج میکنید محتاط عمل کنید . زیرا مقاله ی شما نباید پر از لینک باشد  و نباید سایت خود را به مزرعه ای از لینک ها ی مختلف تبدیل کنید  زیرا در این صورت بازهم شما از روش های سئو کلاه سیاه استفاده کرده اید .