عوامل موفقیت در سئو طراحی سایت
23/09/2018
طراحی سایت
تفاوت طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی
23/09/2018
نمایش همه

ساخت بک لینک در طراحی سایت

بک لینک در طراحی سایت

ساخت بک لینک در طراحی سایت

 طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

ساختمان لینک یک جنبه بسیار حیاتی از بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت است. وب و اغلب، اگر نه همه طراحی سایت، به پیوند به وب سایت های دیگر نیازی به لینک دادن به دیگران برای دریافت ترافیک و همچنین ارائه بازدیدکنندگان به منابع برای پشتیبان گیری از هر گونه اطلاعاتی که این سایت ها ارائه می دهند. یک طراحی سایت با محتوای اصلی اصلی و لینک های ورودی قوی، بازدیدکنندگان را برای دیدن سایت خود به صورت ارگانیک یا آنچه گاه به صورت طبیعی یا الگوریتمی نامیده می شود از طریق موتورهای جستجوگر رتبه بندی دریافت می کند. امروزه به این موضوع پرداخته شده است که ابتکارات SEO در صفحه، نقش حداقل یا کوچک در الگوریتم رتبه بندی هر موتور جستجو را بازی می کند. به طور خاص، محورالگوریتم رتبه بندی طراحی سایت در یک موتور جستجو به عنوان محترم به عنوان گوگل همیشه بوده است، و ادامه خواهد داد، متن لنگر و لینک های ورودی. به منظور پیوند ایده آل در طراحی سایت شما، یک اقدام مهم این است که شما فقط یک یا حداکثر دو لینک برای هر دامنه پیوند اطمینان دارید. شما می توانید این پیوندها را از وب سایت های دیگر که مایل به پیوند به وب سایت شما هستند انتخاب کنید. اگر چه ممکن است وسوسه انگیز شود که پیوندهای گسترده طراحی سایت را بدست آورید، شما باید از داشتن آنها اجتناب کنید زیرا آنها الگو الگویی طبیعی شما نیستند. به طوری که شما می خواهید توسط گوگل شناسایی شده و از فهرست نتایج موتور جستجو بیرون بیایید، شما عاقل باشید که از لینک های طراحی سایت بزرگ دور بمانید.

 

اصول طراحی سایت

 

استراتژی بک لینک گذاری در طراحی سایت

همچنین می خواهید پیوندهای متقابل خود را به کمتر از ۵ درصد از پیوند کلی خود در طراحی سایت را حفظ کنید، زیرا آنها به راحتی کشف شده و تمایل به ارزیابی بی طرف یا منفی دارند. علاوه بر این، همچنین پیشنهاد شده است که از نسخه های مختلف کلمات کلیدی خود در متن لنگر استفاده کنید، همچنین باید دانست که پیوندهای طبیعی احتمال بیشتری برای جلوگیری از استفاده از متن لنگر یکسان دارند. علاوه بر این، شما می خواهید های مختلف مختلف داشته باشید و از لینک های مرتبط با طراحی هایی که موضوع مورد نظر شما را می گیرند، استفاده کنید. یک ایده حتی بهتر میتواند پیوندهایی از طراحی سایت پیدا کند که موضوعات مورد علاقه درعنوان یا برچسب صفحاتشان را دارند. استراتژی های زیادی وجود دارد که شما می توانید برای اطمینان از ایجاد لینک بهینه برای وب سایت خود استفاده کنید. یکی از آنها به عنوان طراحی سایت میتواند به دایرکتوریهای کلیدی مانند یاهو، و ارسال شود، که همچنین باعث افزایش شانس گرفتن ترافیک سنگینتر میشود. با این حال یکی دیگر از گزینه های این است که به دایرکتوری های درجه دوم به اصطلاح دوم، که صدها نفر در اطراف آن هستند، ارسال شود. به طور معمول این دایرکتوری ها به عنوان هزینه یک بار طراحی سایت بررسی پرداخت می شود.

 

طراحی سایت جدید

 

 

پیوند های موجود در طراحی سایت

با این وجود شما همیشه نباید صرف کنید. یکی از چیزهایی که در مورد اینترنت زیاد است این است که در واقع صدها دایرکتوری طراحی سایت وجود دارد که هزینه ارسال آنها را نمی پردازند، بلکه با به دست آوردن تبلیغات تبلیغاتی توسط شخص ثالث، به دست می آید. همچنین اگر پس از دریافت ترافیک از یک طاقچه خاص، می خواهید در لیست دایرکتوری های موضوعی طراحی سایت اختصاص داده شده به موضوع خاص خاص فهرست شود. یکی دیگر از استراتژی ها این است که ده طراحی سایت برتر را برای موضوع خاص خود در موتور جستجوی دلخواه شما رتبه بندی کند. برای بررسی اینکه آیا آنها علاقه مند به پیوند شما هستند، با مدیر وبسایت این طراحی سایت تماس بگیرید. به تازگی گوگل به این شیوه ها متوسل شده است، بنابراین مطمئن شوید ازدر لینک های خروجی خود استفاده کنید. به طور مشابه، شما همچنین می توانید انتخاب کنید که برخی از لینک های متقابل، که در آن شما لینک با برخی از وب سایت های مهم برجسته که در موضوعات مشابه که طراحی سایت شما با آن درگیر است. و یکی دیگر از استراتژی مشابه، اهدای اهداف خوب مانند و است. انجام انتشار مطبوعات نیز کمک می کند. سعی کنید محتوا را به طوری که قابل توجه است، مانند یک خط از محصولات یا خرید یک شرکت جدید، و نه فقط ارسال یک انتشار به طراحی سایت یک انتخاب عالی برای سرویس انتشار اخبار و مطبوعات است.

همچنین اگر شما صفحات طراحی سایت کاربردی داشته باشید که پیوندها را دعوت می کنند نیز کمک خواهد کرد. شما می توانید این را با استفاده از انجمن ها، یا ارائه مشاوره و یا یک ابزار رایگان، به دست آورید. به همین ترتیب می توانید از طریق دادن وسایل نقلیه رایگان مانند میزبانی رایگان یا اسکریپت ها در ازای لینک ها، ترافیک بازدید کننده طراحی سایت را افزایش دهید. اگر مشتریان یا همکاران خود را پرداخت کرده باشید، ممکن است مودبانه از آنها بخواهید تا پیوندهای خود را به طراحی سایت خود اضافه کنند و بالعکس. یک استراتژی دیگر برای نوشتن مقالات است. شما می توانید لینک ها را با اضافه کردن لینک در متن خود و ارائه مقالات خود را به طراحی سایت های مشابه، همه به بهانه نوشتن یک مقاله. نوشتن توصیفات برای وب سایت های دیگر، یا ورودی هوشمندانه به وبلاگ ها و انجمن ها، نیز به طور کامل به همان شیوه عمل می کند، حصول اطمینان از این که شما همیشه یک پیوند به طراحی سایت را شامل می شوید. این اساسا به قرار گرفتن در معرض جرم است.

 

طراحی سایت جدید

 

رضایتمندی کاربران از طراحی سایت

شما همچنین می توانید از افرادی که فکر می کنید ممکن است دوستان زیادی داشته باشید و به مصاحبه ای که در طراحی سایت شما ارسال می کنید، ویژگی و مصاحبه ای داشته باشید. یا ممکن است کسی که مصاحبه را بفرستد، این است که اگر فکر می کنید قادر به ایجاد علاقه هستید. شما همچنین ممکن است بیرون دادن جایزه و یا قرار داده تا طراحی سایت که شما به خودتان، را ساخته اند تا با این جوایز و مسابقات که مربوط به زمینه های مورد علاقه که طراحی سایت شما است در مورد. چیز مهم در اینجا، مانند همه بقیه استراتژی های مورد بحث، حفظ پیوند شما نمایش داده می شود.

استفاده کامل از دوستان خود، کسانی که طراحی سایت حداقل دارند و به آنها می گویند لینک هایی را به وب سایت خود در سایت های خود اضافه کنید. و اگر شما عضو این سازمان های حرفه ای هستند، آنها را درخواست برای قرار دادن یک لینک در وب سایت خود به شما. آخرین، اما نه کم، فقط مطمئن شوید که شما واقعا محتوای خوب و صالح در طراحی سایت خود دارید. ممکن است چیزی ارزشمندتر از داشتن محتوایی با کیفیت باشد و با این پیوند به طراحی سایت شما به طور طبیعی غلبه خواهد کرد. مهم این است که گوگل با به دست آوردن لینک ها به دلیل دستیابی به یا رتبه بندی، از دست برود. شما می توانید این را از طریق درخواست مدیر طراحی سایت به وارد کردن برچسب در لینک خروجی خود کنید. از همه مهمتر، در مورد رتبه بندی موتور جستجو نگران نباشید، اگر شما را به ساخت لینک کاملا با ذهنیت، افزایش ترافیک، بروید، رتبه بندی خوب طراحی سایت در نهایت به دنبال خواهد داشت.