رابطه رنگ ها در طراحی سایت
06/07/2019
طراحی سایت
آشنایی با پنل تنظیمات طراحی سایت
07/07/2019
نمایش همه

سازگاری بین مرورگرهای طراحی سایت

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت

سازگاری بین مرورگرهای طراحی سایت تست مرورگر صلیب بخشی جدایی ناپذیر و مهم در طراحی سایت و روند توسعه است. کار چندان آسان نیست. بسیاری از سیستم عامل ها و مرورگرهای موجود در اینترنت وجود دارد که طراحی سایت خود را آزمایش می کند تا سازگاری آن با همه آنها بیش از حیرت انگیز باشد. اما شما نمی توانید این پروسه را نیز از بین ببرید زیرا به شما کمک می کند که طراحی سایت خود را در تمام محیط ها کاملا کاربردی کنید یا خیر زیرا مرورگرها را قادر می سازد کد طراحی سایت را بهبود بخشد.

برخی از افراد، به جز متخصصان کامل، اهمیت زیادی برای این روند تست ندارند. چرا دلیل این است که آنها درک نمی کنند که یک طراحی سایت به دلیل سبک کدگذاری آنها می تواند در مرورگرهای مختلف متفاوت باشد. به عنوان مثال، یک طراحی سایت ممکن است دقیقا در اینترنت اکسپلورر باز است، اما نه در فایرفاکس و یا گوگل کروم. این به دلیل تفاوت در سبک کدگذاری آنها اتفاق می افتد رابطه رنگ ها در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تست مرورگر جهت طراحی سایت

بنابراین برای اطمینان از این که طراحی سایت در همه محیط ها خوب عمل می کند، مهم است که تست مرورگر متقابل حداقل در اپرا، گوگل کروم و فایرفاکس انجام شود. شما می توانید با استفاده از گوگل آنالیز برای به دست آوردن ایده بیشتر در مورد مرورگرهای محبوب در طراحی سایت استفاده می شود. تا آنجا که به آزمایش مرورگر مربوط می شود، گزینه های مختلفی در بازار خواهید یافت. تعدادی از ابزارهای متقابل مرورگر موجود در اینترنت وجود دارد.

شما می توانید بهترین ها را از آنها برای برآورده ساختن نیازهای اولیه در طراحی سایت خود انتخاب کنید. برای انجام این کار، مجبور نیستید یک پنی صرف کنید. برخی از این ابزار تست را می توان بدون هزینه در طراحی سایت استفاده کرد. بهترین منابع تست مرورگر در طراحی سایت برخی از بهترین منابع که می توانند برای آزمون سازگاری طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرند عبارتند از برازرشاتس، برازرساندباکس و.. است.

 

برازرشاتس در طراحی سایت

یک ابزار تست مرورگر ایده آل است شما می توانید از آن برای بررسی سازگاری طراحی سایت خود با یک میزبان از مرورگرها در یک مرحله استفاده کنید. این می تواند طراحی سایت شما را برای فایرفاکس سافاری کروم اپرا اینترنت اکسپلورر و چند مرورگر کمتر شناخته شده تست کند. سوپرپرویو در طراحی سایت یکی دیگر از ابزار جالب در طراحی سایت است. این می تواند طراحی سایت شما را برای مرورگرهای مانند فایرفاکس اینترنت اکسپلورر و سافاری و برای مک تست کند.

اما، یک چیز است که باید در مورد آن آگاه باشید. مدت اعتبار این ابزار روز است. اگر می خواهید بیش از روز از آن استفاده کنید، مطمئن شوید که نسخه کامل اکسپرشین را خریداری کنید، به عنوان سوپرپرویو در طراحی وب سایت متعلق به این است. شما حتی می توانید آن را امتحان کنید. از یک شرکت بزرگ و قابل اطمینان، این ابزار برچسبی طراحی سایت آزمایش هایی را بر روی تعدادی از مرورگرها از جمله فایرفاکس برای ویندوز و مک، کروم اینترنت اکسپلورر است.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

ادوبی برازرلب در طراحی سایت

کروم و سافاری برای مک در طراحی سایت اجرا می کند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! برای تست طراحی سایت شما فقط باید یک مرورگر را در ابزار انتخاب کنید تا آن را باز کنید. هنگامی که باز می شود.

می توانید آزمایش زنده طراحی سایت خود را در مرورگر انتخابی انجام دهید فقط به شما اطلاع می دهد که این ابزار ممکن است در مورد کروم بسیار مفید باشد. بنابراین، شما می توانید هر یک از این ابزار تست مرورگر مرورگر رایگان را برای پاسخگویی به نیازها و الزامات در طراحی سایت خود انتخاب کنید. با این حال اگر میخواهید گزینه های بیشتری را کشف کنید، نسخه های پرداخت شده را نیز بررسی کنید.

 

اهمیت تست مرورگر در طراحی سایت

لازم نیست که بگوییم که ابزار تست مرورگر باید اگر شما می خواهید طراحی سایت خود را یک موفقیت آمیز باشد. برای اطمینان از اینکه همه چیز درست پس از راه اندازی سایت راه اندازی می شود، از هر یک از این منابع برای بررسی سازگاری و عملکرد طراحی سایت خود استفاده کنید. سازمان یافته و توسط کارشناسان در زمینه انجام می شود آنها سالهاست که در این صنعت کار می کنند و می دانند که هر کدام از مناسبت ها و گرافیک ها و طراحی سایت است.

بنابراین، آنها می توانند بهترین راه برای بهبود کیفیت طراحی گرافیک و یا صفحات وب خود را با آخرین ادوبی را در طراحی سایت ارائه دهند. این در بیش از زبان در دسترس است و برای ویندوز تا مک، لینوکس و بسیاری دیگر از دستگاه های دستی استفاده می شود. فایرفاکس بسیار سریعتر از اینترنت اکسپلورر است و اطلاعات شخصی شما را با امنیت آنلاین خوب در طراحی سایت تهران محافظت می کند. ترکیبی از فایرفاکس با فایرباگ برای میلیون ها مرورگر بسیار مفید است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ادوبی ایلوستریتور در طراحی سایت

ادوبی چیزهای زیادی برای صنعت فتوشاپ ارائه داده است و دوباره در تاریخ آوریل هنگامی که ادوبی را معرفی کرد، یکی از بهترین نسخه های این صنعت در طراحی سایت است. حرفه ای ها آن را یکی از بهترین ارتقاء ها در تاریخ فتوشاپ می دانند. همه ما می دانیم که این نرم افزار یک ابزار عالی برای طراحان گرافیک در طراحی سایت است. با این حال، آنها باید از قالب آن برای پشتیبانی کامل استفاده کنند. بسیاری از نرم افزارهای آن موجود در اینترنت وجود دارد.

که از طریق آن یک طراح گرافیک می تواند نحوه ایجاد طرح های عالی یا ارتقاء طرح های طراحی سایت موجود را بیاموزد. این آموزش ها برای بهینه سازی فرآیند طراحی گرافیک مفید هستند. مفهوم سنتی گرافیک و هنر تصویر کاملا با این آموزشها تغییر کرده است. کارشناسان حرفه ای هستند که می توانند به شما برای کسب دانش جدید و روش بهتر برای ایجاد گرافیک جالب گرافیکی در طراحی سایت کمک کنند.

 

نقش ادوبی در طراحی گرافیک

با ظهور فناوری ها و اینترنت، همه چیز با تحول عظیم مواجه شده است و طراحی گرافیکی در این زمینه استثنا نیست. به عنوان مثال، در گذشته اخیر، طراحان طراحی سایت چندگانه دریافتند که اگر آنها می خواستند سرعت را با صنعت حفظ کنند، آنها مجبور بودند صفحات را نه تنها برای چاپ، بلکه همچنین برای نسخه های طراحی سایت ایجاد کنند. آنها فهمیدند که آنها نیاز به یادگیری نحوه ایجاد صفحات وب، نحوه قرار دادن ویدیو و انیمیشن در طرح های طراحی سایت خود است.

نحوه انتشار در چند صفحه و بسیاری از جنبه های دیگر نیز دارند در اینجا آنها به کمک آموزش تصویری ادوبی کمک می کنند که از طریق آن آنها یاد می گیرند که فرآیند جالب اما ساده ای از ادوبی تصویر را یاد بگیرند. بسیاری از این آموزش ها در طراحی سایت وجود دارد که می تواند یک منبع عالی برای یادگیری برای هر طراح گرافیک باشد که می خواهد تکنیک پیشرفته نرم افزار ادوبی را بیاموزد. این آموزشها عمدتا طراحی شده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی طرح های گرافیکی طراحی سایت

از طریق این آموزش، یک طراح گرافیک می تواند ایده های پر زرق و برق در طراحی سایت را بدست آورد. به عنوان مثال، طراح می تواند یک تلویزیون یکپارچهسازی بافت را ایجاد کند یا بدون نیاز به کمک شطرنجی بتواند بافت خود را در هنر بردار خود به دست آورد. طراحان می توانند یک اثر متنی چسبناک سبز و همچنین طرح پوستر بسیار الهام بخش در طراحی سایت ایجاد کنند. یک طراح گرافیک می تواند یک تصویر شیرین ولنتاین را با استفاده از این آخرین ابزار ایجاد کند.

یا از آن برای ایجاد پروانه زیبا در طراحی سایت استفاده کند به عنوان یک طراح گرافیک، آیا می خواهید یک آیکون هدفون جالب در طراحی سایت خود ایجاد کنید یا میخواهید از طریق ادوبی از براش های جشنواره زمستانی کریسمس استفاده کنید یا شما می خواهید برای ایجاد برخی جلوه های هنری درخشان با تکنیک های دی تری تصویر سازی نیز در طراحی سایت استفاده کنید. علاوه بر این، شما می توانید برخی از پرتره شگفت انگیز، ارقام و بافت های بدون درز را از طریق ادوبی در طراحی سایت ایجاد کنید.

 

نقش مرورگرها در طراحی سایت

در طول دو سال گذشته، فایرفاکس و گوگل کروم از مایکروسافت اینترنت اکسپلورر پیشی گرفته اند و تبدیل به محبوب ترین مرورگرهای اینترنتی در طراحی سایت شده اند. در حالی که فایرفاکس قوی است، کروم دارای پسوندهای جدید است که گزینه های هیجان انگیزی برای چندین طراح وب و توسعه دهندگان ارائه می دهد. با بیش از هزار و پانزده افزونه های موجود در هر دو مرورگر، تجربه مرور به طور قابل توجهی باعث جذب میلیون ها کاربر در طراحی سایت در سراسر جهان شده است.

فایرباگ با کروم و فایرفاکس ادغام شده است تا انواع مختلفی از ابزارهای توسعه را ایجاد کند که شما را قادر به اشکالزدایی، ویرایش و یا نظارت بر جاوا اسکریپت، اچ تی ام ال و سی اس اس در هر صفحه طراحی سایت در هنگام مرور می کند. فایرفاکس در طراحی سایت فایرفاکس یک مرورگر اینترنتی محبوب و رایگان است که کاربران را قادر می سازد تا از طریق اینترنت با هم ارتباط برقرار کنند و بیش از میلیون مرورگر در سرتاسر جهان در طراحی سایت داشته باشند.