چگونه یک طراح وب موفق باشیم
06/03/2018
اصطلاحات طراحی سایت
افزایش سرعت ایندکس و بهبود بهینه سازی
07/03/2018
نمایش همه

بررسی سئو توسط نیروهای انسانی گوگل

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی سئو توسط نیروهای انسانی گوگل

 

 

طراحی سایت بر طبق اخرین اخبار و اطلاعات گوگل اعلام کرده است برای بررسی سئو از نیروهای انسانی خبره نیز کمک خواهد گرفت.

 

 

سئو و بهینه سازی طراحی سایت

 
طراحی وب سایت در بخش بهینه سازی سایت هرروزه قوانین جدیدی برای سئو سایت ها ارائه می شود گاهی گفته می شود از برخی روش ها استفاده نکنید گاهی نیز اعلام می شود از یک روش دیگر استفاده کنید و موثرتر است . در رابطه با این موضوع باید بررسی های دقیق انجام شود که کدام روش بیشتر با زائقه موتور جستجوگر سازگار است  و مورد خوشایند ان است . درواقع برخی از روش ها برای دور زدن گوگل وجود دارد که مورد پذیرش و خوشایند ان است گاهی هم ممکن است گوگل تجدید نظر کرده و روش مورد نظر را مردود اعلام کند و سایت هایی که از روش مورد نظر استفاده می کنند را مورد جریمه قرار دهد. در واقع گوگل هرساله روی برخی از الگوریتم هایش تغییراتی را اعمال می کند که الگوریتم های بهینه سازی نیز از این قائده مستثنی نیست.

 

طراحی سایت

الگوریتم های گوگل در حوزه ی سئو طراحی سایت

 

گوگل هر ساله الگوریتم های بهینه سازی را تغییراتی میدهد این کار برای این صورت میگیرد تا این الگوریتم ها و اعمال انها در سئو باعث نتایج بهتری در جستجو های گوگل شود. در واقع گوگل تمام تلاش خود را معطوف این موضوع می کند که این الگوریتم ها برای کاربران نیز تعریف درستی داشته باشد و به نتایج جستجوی مورد نظر مردم بسیار نزدیک باشد.

 

 

 

استفاده از نیروی انسانی در سئو طراحی سایت

 

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

این موضوع برای نخستین بار در سال ۲۰۱۴ از سوی گوگل مطرح شد و اینطور بیان شد که گوگل این موضوع را بررسی می کند. اما مشاهدات نشان می دهد که گوگل از این موضوع یعنی استفاده از نیروهای انسانی در سئو استفاده می کند. از سوی دیگر گوگل و الگوریتم های ان در حدی به تکامل نرسیده اند که بهینه بودن یک موضوع یا مطلب را به طور کامل تشخیص دهند. به همین جهت افرادی که برای رضایت الگوریتم های گوگل بهینه سازی می کنند باید بسیار مراقب باشند زیرا ممکن است از نگاه تیزبین کارشناسان گوگل در امان نباشند. البته گوگل احتمال استفاده از کارمندان خود را در حوزه ی سئو بسیار کم  عنوان کرده است اما تحقیقات ما نشان می دهد که گوگل از این موضوع استفاده می کند. و از انجا که برای رتبه اول بودن در نتایج ملیون ها خرج می شود گوگل ترجیح داده است فقط خود را به استفاده از ابزار های ماشینی محدود نکند و از کارمندان و سایر نیروهای انسانی نیز در این زمینه کمک بگیرد.