اصطلاحات طراحی سایت
افزودن زبانه ها به طراحی سایت
23/06/2019
طراحی سایت
تعیین کیفیت محتوای طراحی سایت
23/06/2019
نمایش همه

سایز تصاویر در طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

سایز تصاویر در طراحی سایت هنگام طراحی سایت در تهران باید حتما در مورد چگونگی قرار گرفتن تصاویر و عکس هایی که می خواهید در طراحی سایت تتان به کار ببرید فکر کنید. تصاویر در طراحی سایت ممکن است به معنای نمودارها و یا نقشه ها همانند عکس های استاندارد باشد. تمامی این ها در قالب دیجیتالی در کامپیوتر شما وجود دارد و می توانید بروی وب سرور در طراحی سایت ذخیره شود به یاد داشته باشید ممکن است که هنگام استفاده با مشکلات خاصی روبه رو شده و این امر موجب می شود که بازدید کنندگان در طراحی سایت شما با اختلافاتی در تصاویر روبه رو شوند . افزودن زبانه ها به طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اهمیت سایز تصاویر در طراحی سایت

تصاویر و اشکال می تواند در طراحی سایت تهران در سایز های متفاوتی باشد به عنوان مثال دوربین های پیشرفته دیجیتالی که در دسترس اکثر افراد می باشد دارای سایزهایی از ۱ مگا پیکسل تا ۱۰تا ۱۲ مگاپیکسل و یا بیشتر می باشد که در نتیجه سایز تصاویر در طراحی سایت در هر یک افزایش می یابد و ممکن است این تجربه را داشته باشید و بدانید چه اتفاقی می افتد ، هنگامی که یکی از دوستان به شما ایمیلی می فرستد که حاوی عکس بوده که با دوربین خود گرفته است.

فایل پیوست احتمالا خیلی بزرگ و حجیم می باشد و دانلود آن خیلی طول می کشد حتی اگر اینترنت شما پرسرعت باشد حال فرض کنید هنگام طراحی سایت بخواهید از چنین عکس های حجیمی در طراحی سایت خود استفاده کنید دقیقا همان اتفاق برای شما می افتد. مدت زیادی طول می کشد تا آن عکس که در طراحی سایت شما وجود دارد دانلود شده و در مرورگر تان باز شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ویرایش عکس در طراحی سایت

اما کاری که شما هنگام ساخت طراحی سایت و بهینه سازی طراحی سایت باید در نظر داشته باشید تصاویر و عکس های مورد نظر را حتما به وسیله  نرم افزار ویرایشگر عکس نماید البته کار بسیار ساده ای است. نرم افزار ویرایشگر را باز نمایید روی منو آن کلیک نمایید و عکس مورد نظر را مشخص نمایید. کاری که باید انجام دهید تغیر تعداد پیکسل های عرضی افقی عکس متناسب با صفحه طراحی سایت تان می باشد.

مثلا یک عکس که پیکسل عرضی آن ۱۰۰۰ است باید آن را به یک چهارم یعنی ۲۵۰ پیکسل تغیر دهید. اجازه دهید که نرم افزار ویرایشگر در طراحی سایت به صورت خودکار طول عمودی عکس و یا عباراتی که حجم آن را تغیر دهد. سپس گزینه حفظ نسبت یا مشابه این را اعمال نمایید هنگامی که عکس راذخیره می نمایید گزینه ای در ذخیره سازی خواهید داشت که می تواند در آن کیفیت ها و یا رزولویشن های مختلفی در سطوح بالا و پایین داشته باشد.