طراحی سایت
چت آنلاین در طراحی سایت چه مزایایی دارد
26/08/2018
محاسبه تعرفه طراحی سایت
استراتژی بک لینک برای سئو طراحی سایت
27/08/2018
نمایش همه

سرعت طراحی سایت خود را افزایش دهید

طراحی سایت

طراحی سایت

سرعت طراحی سایت خود را افزایش دهید

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران بهینه سازی سرعت بارگذاری محتوی طراحی سایت شما – به ناچار افزایش رضایت مشتری را افزایش می دهد، آنها را در طراحی سایت خود نگه می دارد، کاهش میزان بازده خود را افزایش دهید، و امیدوارم آنها را به بازدید کنندگان بازگردانند.

 

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

نکاتی برای افزایش سرعت طراحی سایت شما

 

هیچ چیز بدتر از طراحی سایت بارگیری آهسته است. کاربران وب امروزه دارای نقاط ضعف کمتری هستند و صفحات و طراحی سایت هایی را که بارها بارگذاری می شوند، رها می کنند. در حالی که سرعت شبکه به طور مداوم به لطف فن آوری های جدیدتر مانند اتصالات فیبر نوری بهبود یافته است، سرعت همیشه یک عامل مهمی در تعیین میزان بهره برداری از طراحی سایت است. دسترسی به تلفن همراه از محتوای طراحی سایت به سرعت در حال افزایش است و با وجود پیشرفت های شبکه، دسترسی به طریق دستگاه تلفن همراه مانند تلفن یا رایانه لوحی اغلب می تواند در معرض آسیب قرار گیرد.

 

 

بهینه سازی فایل های تصویری در طراحی سایت

 

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

معمولا دارایی های بصری مانند عکس ها و فیلم ها می توانند از پهنای باند زیادی استفاده کنند و برای دانلود از دارایی های متن مانند فایل های HTML طولانی تر بشوند.عکسهای JPEG از فشرده سازی برای کم کردن حجم فایل استفاده می کنند. از آنجا که فشرده سازی است، افزایش میزان فشرده سازی نیز کیفیت عکس را کاهش می دهد را در عکس ها به شما معرفی می کند، اگر نگاه کنید بسیار نزدیک است. به عقیده من، عکس ها به طور کلی بسیار خوب فشرده می شوند و باید سعی کنید با کیفیت تصویر با اندازه خروجی عکس تعادل برقرار کنید. اغلب نویز های معرفی شده توسط فشرده سازی نسبتا جزئی است. ابزارهایی مانند Adobe Photoshop اجازه می دهد تا کاربران “ذخیره برای طراحی سایت” و پیش نمایش خروجی ها در سطوح مختلف کیفیت.

 

توجه داشته باشید که آرم های گرافیکی یا آگهی هایی حاوی متن روی آنها معمولا به عنوان فایل های JPEG به خوبی عمل نمی کنند، زیرا آثار فشرده سازی در اطراف عناصر گرافیکی منحصر به فرد قابل توجه است.در جایی که امکان دارد، عناصر گرافیکی باید به عنوان فایل های SVG ذخیره شوند – که به راحتی می تواند به هر اندازه ای در حالی که کیفیت را اندازه گیری می شود.دیگر گزینه های مناسب برای آرم ها یا عکس هایی حاوی متن به صورت فایل های PNG می باشد. فایل های PNG از فشرده سازی بدون وقفه استفاده می کنند – و در نتیجه کیفیت را بدون هیچگونه آثار پر سر و صدایی حفظ می کنند. مزیت دیگری برای فایلهای PNG بیش از فایلهای JPEG این است که آنها میتوانند عناصر شفاف داشته باشند. تنها نکته برای صرفه جویی به عنوان یک فایل PNG – این است که فایل های PNG تولید شده اغلب بسیار بزرگتر از ذخیره شده به عنوان JPEG است. TinyPNG یک ابزار عالی برای به حداقل رساندن اندازه فایل PNG است. لوگوها و گرافیک با متن نیز می تواند به عنوان فایل های GIF ذخیره شود، اگر آنها ۲۵۶ رنگ یا کمتر داشته باشند.

 

طراحی سایت اسباب بازی

استفاده از CSS در طراحی سایت

 

اگر طراحی سایت شما یک دسته از عناصر گرافیکی کوچک مانند دکمه ها یا آیکون ها داشته باشد، می توانید طراحی سایت خود را با ایجاد یک CSS Sprite سریعتر کنید.یک جنبش تصویر یک مجموعه ای از تصاویر است که در یک تصویر قرار داده می شود و سپس CSS برای نشان دادن تنها جنبه ای از تصویر که شامل آن دکمه یا آیکون است استفاده می شود.

 

این سرعت بارگذاری طراحی سایت را افزایش می دهد، زیرا هر درخواست HTTP دارای مقدار مشخصی از سربار یا زمان دستیابی لازم برای مذاکره با اتصال برای درخواست یک فایل خاص از سرور است. سرورها اغلب دارای تعداد محدودی از درخواست های همزمان هستند که می توانند ساخته شوند. بنابراین، اگر شما ۲۰ عکس کوچک برای رندر کردن یک صفحه بگوئید، ممکن است خیلی سریعتر به درخواست یک تصویر بزرگ که شامل تمام تصاویر کوچک است، از آن است که برای درخواست ۲۰ عکس کوچک به طور جداگانه – حتی اگر اندازه فایل تصویر بزرگتر شاید کمی بزرگتر از مجموع فایل ها از تمام تصاویر کوچک است.

 

طراحی سایت سوپرمارکت

طراحی سایت

این تکنیک می تواند از اهمیت ویژه ای در یک طراحی سایت که به شدت قاچاق شده است با تعداد زیادی درخواست اتصال HTTP سرور برای مقابله با آن می باشد.اگر طراحی سایت شما دارای عناصر رایج در صفحات طراحی سایت متعددی باشد، ذخیره سازی میتواند مفید باشد، زیرا اگر فایل در حافظه پنهان مرورگر موجود باشد، مرورگر مجبور نیست که فایل / دارایی را دوباره درخواست کند. بنابراین صفحات طراحی سایت و تصاویر سبک CSS فقط باید یک بار دانلود شوند. فایل های کمتر که باید از سرور درخواست شوند و سریعتر دانلود شوند.

 

استفاده از Caching مرورگر در طراحی سایت

 

بهترین شیوه ها برای ذخیره سازی عبارتند از: تنظیم سرصفحات “Cache-Control” مناسب برای محتوای است.به یاد داشته باشید که اگر طراحی سایت شما از ذخیره سازی استفاده می کند و شما در روند توسعه به روز رسانی های مکرر به فایل های طراحی سایت خود (به خصوص فایل های جاوا اسکریپت و CSS) – شما ممکن است نیاز به کشف مرورگر خود از فایل های اینترنت موقت به صورت دستی و یا فوق العاده بارگذاری صفحه ( با نگه داشتن کلید SHIFT در حالی که بارگذاری صفحه در مرورگر) برای دیدن آخرین تغییرات در طراحی سایت خود می باشد.

طراحی سایت چاپ

فشرده سازی GZIP را در طراحی سایت فعال کنید

 

فشرده سازی فایل های HTML، CSS و جاوا اسکریپت می تواند به طور قابل توجهی فایل های این فایل های مبتنی بر متن را کاهش دهد. فشرده سازی GZIP باید در سطح سرور فعال شود، اما اکثر سرورها باید این قابلیت را داشته باشند. اگر از یک سرور آپاچی استفاده می کنید، معمولا می توانید از طریق تنظیمات فایل htaccess کنترل کنید و فرض کنید که شرکت میزبانی وب طراحی سایت شما اجازه می دهد تا این فایل را ویرایش و به روز کنید.

 

 

 

محو کردن فایل های HTML، CSS و جاوا اسکریپت قبل از اینکه آنها را حتی بر روی سرور بارگذاری کنید، باعث می شود تا تحویل چنین فایلی را از بین بردن فضاهای اضافی، نظرات، قالب بندی، و در نهایت بهینه سازی کد برای تحویل به موقع بهینه سریع بدون اعمال عملکرد کد می باشد. این مقاله لینک هایی را به ابزار و منابع مختلف آنلاین کمک می کند که فایل های خود را کم کنید ممکن است کد شما را از قالببندی یا نظرها که اجازه توسعهدهنده وب آینده را به تغییرات در طراحی سایت شما می دهد، بسپارد – بنابراین شما همیشه باید یک کپی از فایل های اصلی خود را نگه دارید.

طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت

از HTML5 در طراحی سایت برای از بین بردن پلاگین ها استفاده نمایید

 

قبل از HTML5، فایل های ویدیویی و صدا اغلب از طریق پلاگین های شخص ثالث مانند فلش، سیلورلایت یا جاوا ارائه شد. این پلاگین ها به مرورگرهای بومی نبودند، اغلب باعث سقوط یا قطع شدن شدند، و گاهی اوقات از طریق سوراخ امنیتی بازپس گرفته شد. علاوه بر این، مرورگرهای تلفن همراه این افزونه ها را پشتیبانی نمی کنند. در اکثر مرورگرهای مدرن، ویدئو و صدا اکنون می توانید از طریق برچسب های HTML5 تحویل بگیرید.

 

 CDN را در طراحی سایت خود استفاده نمایید

طراحی سایت مدرسه

یک شبکه تحویل محتوا – یا CDN – یک شبکه بزرگ کامپیوتری است که محتوا در مکان های مختلف در سراسر جهان ذخیره می شود. هنگامی که یک فایل یا منبع توسط یک کاربر نهایی (بازدید کننده وب سایت) از CDN درخواست می شود، نزدیک ترین یا بهینه ترین سرور تحویل محتوا به مکان جغرافیایی کاربر نهایی فایل را به آن کاربر ارائه می کند.در نهایت هدف این است که محتوا را از طریق دسترسی سریع ترین و سریع ترین مسیر به کاربر نهایی ارائه دهیم. CDNs می تواند به ویژه برای طراحی سایت های سطح سازمانی مفید باشد که حجم زیادی از ترافیک را درخواست می کنند.