طراحی سایت
آشنایی با سرور مجازی لینوکس
07/07/2019
طراحی سایت
چگونگی ایجاد طراحی سایت فلش
08/07/2019
نمایش همه

سرورهای مجازی ویندوز در طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

سرورهای مجازی ویندوز در طراحی سایت سرور مجازی ویندوز چیست؟ میدانید که سرور مجازی از تقسیم سرور های قدرتمند به سرور های کوچکتراز سرور مجازی ایجاد می شود به سرور های مجازی ای که سیستم عامل آنها ویندوز سرور می باشد سرور مجازی ویندوز می گویند.

می گویند در حقیقت هر سرور برای قابل استفاده شدن نیاز به سیستم عامل دارد که بر روی این سرورها سیستم عامل ویندوز سرور نصب می شود. در طراحی سایت سیستم عامل ویندوز نصب شده بر روی سرورها کاملا مشابه سیستم عامل ویندوزی می باشد که شما بر روی رایانه خود نصب می کنید لذا همه با این سیستم عامل آشنا هستند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

آشنایی با سرور مجازی ویندوز

سرور مجازی ویندوز ، یک سرور مجازی است که سیستم عامل ویندوز که معمولا نسخه های سرور است بر روی آن نصب شده و با دسترسی administrator از طریق ریموت دسکتاپ در اختیارشما قرار می گیرد. زیر ساخت سرورهای مجازی ویندوز دارای سخت افزار قدرتمند intel و Super micro است که با استفاده از ESXi بازدهی و سرعت و کیفیت فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در سرورهای مجازی ویندوز با استفاده از یک IP، نام کاربری و رمز عبور می توانید به سرور خود متصل شوید این سرور ها از تقسیم بندی قطعات اختصاصی ابری ساخته می شوند . سرورهای مجازی ویندوز هیچگونه تفاوتی با ویندوز اصلی سیستم شما ندارند همچنین میتوانید هر اطلاعاتی که مایل بودید نصب یا حذف کنید در حقیقت همه کارهایی که روی سیستم خود انجام می دادید روی سرور نیز می توانید انجام دهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

کاربرد های سرور مجازی ویندوز

حال بیاید کاربرد های سرور را بررسی کنیم برای این منظور به مثال زیر توجه کنید فرض کنید برای طراحی وب سایت خود می خواهید یک فایل ۳ گیگابایتی را دانلود کنید تمام تنظیمات لازم را انجام می دهید و ان را به هاست دانلود خود متصل می کنید.  آیا این حجم دانلود از سرعت طراحی سایت تهران شما نمی کاهد؟  آیا این حجم دانلود برای اینترنت خانگی به صرفه هست ؟ شما در سرور مجازی می توانید با سرعت ۱تا۴۰ مگابایت در ثانیه دانلود کنید ودر هاست دانلود خود قرار دهید.

بدون اینکه از حجم اینترنت شما کاسته شود. از کاربرد های سرورمجازی ویندوز در طراحی سایت میتوان به موارد زیر اشاره کرد استفاده برای میزبانی وب سایت هایی که با زبان برنامه نویسی ASPنوشته شده در دسترس بودن اطلاعات شما در هر مکانی استفاده برای نرم افزار های ویندوزی که نیاز به در حال اجرا بودن ۲۴ ساعته و اینترنت پر سرعت آشنایی با سرور مجازی لینوکس را نیز مطالعه نمایید.