آموزش طراحی سایت۱
09/07/2019
طراحی نرم افزار
آشنایی با سایت سازهای طراحی سایت
09/07/2019
نمایش همه

سرور مجازی اروپا

طراحی سایت

طراحی سایت

سرور مجازی اروپا ، سرورهای مجازی در حقیقت همان سرور های اختصاصی هستند و با همان قابلیت اما با قیمتی به مراتب ارزان تر. در حقیقت بهترین سرور مجازی اختصاصی به چند سرور کوچکتر مجازی سازی میشود و با همان قابلیت قبلی در طراحی سایت قابل استفاده است در حقیقت این سرور ها برای افرادی مناسب است که میخواهند بدون نام به ارایه میزبانی در طراحی سایت خود بپردازند.

 

مزایای سرور مجازی اروپا در طراحی سایت چیست ؟

  • همیشه و در همه حال به root دسترسی دارید و از طریق آن میتوانید برنامه  ها را نصب یا حذف کنید.
  • برای سایت خود IP اتصاصی داشته باشید
  • در هر لحظه از شبانه روز امکان بروزرسانی و ارتقائ سیستم شما وجود دارد و میتوانید در جهت بهبود طراحی سایت خود از آن بهره ببرید
  • یکی دیگر از ویژگی های مثبت سرور اروپایی که در طراحی سایت مورد استفاده است امکان مانیتورینگ، مشاهده مقدار مصرف منابع، ریپورت و ری استارت است.
  • امنیت بالای آن نیز از جمله مواردی است که در طراحی وب سایت مورد توجه قرار میگیرد

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه ی عملکرد سرور مجازی اروپا

در مورد نحوه ی عملکرد اکثر سرور های مجازی در طراحی سایت تهران میتوان گفت هر سرور قابلیت نصب نرم افزار و تنظیمات خاص سرور را دارد و در هر کدام شماره پورت ، فیلترینگ و آدرس IP منحصر به فرد خود را دارد. در هر سرور میتواند ادرس های اختصاصی خود را داشته باشد. همچنین خطاهای ایجاد شده روی یک سرور بر روی سرور های دیگر تاثیر منفی نخواهد گذاشت همچنین ترافیک و لود بالای سی پی یو روی یک سرور بر روی سایر سروها تاثیری نخواهد داشت و شما این امکان را دارید که کلیه منابع هر سرور را از منابع سایر سرور ها جدا سازی کنید. سرورهای مجازی اروپا با ویژگی های همچون پردازنده ی چند هسته ای، حافظه موقت متفاوت، سیستم عامل های مختلف شامل لینوکس و ویندوزو پشتیبانی مناسب در اختیار کاربران قرار میگیرد.

استفاده از وی پی اس بسیار آسان است و شما می توانید با ساپورت مدیریتی همواره هرجا که نیاز به کمک داشتید آن را دریافت کنید همچنین از طیق کنترل پنل خود حتی اگر با سرویس های ویندوز و لینوکس آشنا نباشید کار های خود را مدیریت کنید.