محتوای کپی را از طراحی سایت خود پاک کنید
07/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت برای کسب وکارهای کوچک
07/08/2018
نمایش همه

سفارش طراحی سایت خود را آغاز نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

سفارش طراحی سایت خود را آغاز نمایید

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران ایجاد یک طراحی سایت  چیزی است که هر کسی می تواند انجام دهد! با برنامه هایی مانند وردپرس که راه اندازی و طراحی ساده و انواع بسته های ارائه شده از طریق بسیاری از شرکت های مختلف است که باعث میزبانی وب مقرون به صرفه، داشتن طراحی سایت  خود را برای کسب و کار شما، وبلاگ و یا استفاده شخصی است یک رویای قرن ۲۱ است هرگز قابل دست یابی نیست

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

اما قبل از ورود به دامنه یا پلاگین ها، ممکن است به نوعی استراتژی کمک کند. برنامه ریزی طراحی سایت  شما به طور پیش فرض، به شما در تصمیم گیری بهتر کمک می کند. این نیز به شما زمان و شاید حتی برخی از پول را نیز نجات دهد. با پیروی از این مراحل، شما به خوبی سازماندهی شده و آمادگی خود را برای شروع ماجراجویی وب جدید خود خواهید داشت.

 

 

نیاز طراحی سایت را در نظر بگیرید

طراحی سایت

طراحی سایت

 

قبل از این که در فرایند خیلی زیاد قرار بگیرید، باید تصمیم بگیرید که چگونه از طراحی سایت خود استفاده می کنید. یک فروشگاه آنلاین و یک وبلاگ شخصی به همان شیوه استفاده نخواهد شد و این تفاوت ها می تواند بر میزان ذخیره سازی و پهنای باند مورد نیاز شما در میان سایر نیازها تاثیر بگذارد. بنابراین، قبل از اینکه تصمیم بگیرید که در یک بسته میزبانی تصمیم بگیرید، می خواهید تصمیم بگیرید. نحوه استفاده از سایت شما ممکن است بر نام دامنه شما تأثیر بگذارد. نام دامنه شما باید مربوط به آنچه طراحی سایت  شما ارائه می دهد، بدین معنی است که دانستن هدف اول سایت می تواند مانع از عدم وجود اختلاف شود یا از ثبت نام برای دامنه های اضافی که با محتوای سایت شما منطبق باشد.

 

 

هزینه طراحی سایت را در نظر بگیرید

 

 

آیا شما کسی را استخدام کنید تا سایت خود را طراحی و یا کار خود را انجام دهید؟ آیا فردی هستید که بهروزرسانیهای خود را مدیریت میکند یا اینکه این نقش به دیگری برمیگردد؟ چه کسی در حال نوشتن و آپلود پست های وبلاگ شماست؟ چه کسی به SEO توجه دارد؟

طراحی سایت

طراحی سایت

تصمیم گیری در مورد اجرای برنامه نشان می دهد ممکن است پیچیدگی سایت شما و نیز برنامه ها و ابزارهایی را که پیاده سازی می کنید تعیین کند. شما می توانید با طراحان وب آشنا باشید با وردپرس و همچنین انواع افزونه های عالی که می توانید ارائه دهید، اما اگر قصد دارید تنها برای تمام جنبه های سایت خود مسئول (حداقل برای مدت کمی) باشید، می خواهید تصمیم گیری هایی را که برای شما مهم تر است، صرف نظر از آنچه که بهترین یا محبوب ترین آنهاست. چه کاری می توانید انجام دهید؟ شما وقت دارید؟ اگر وردپرس کمی سرتان را احساس کند و وقت نداشته باشید همه ی اینها را بیرون بیاورید، یک سازنده طراحی سایت  کشیدن و رها کردن مانند Weebly بهتر است به نیازهای شما برسد.

 

 

مخاطبان طراحی سایت خود را در نظر بگیرید

طراحی سایت

طراحی سایت

هنگامی که نام دامنه، یک برنامه میزبانی وب و یک برنامه برای طراحی و مدیریت سایت خود را انتخاب کرده اید، آماده هستیم که به چیزهای واقعا سرگرم کننده تبدیل شویم – چیدن یک تم، انتخاب یک رنگ، ایجاد کپی و اضافه کردن تصاویر. در حالی که این وظایف ممکن است در ابتدا به نظر برسند، شما متوجه خواهید شد که آنها بسیار ساده تر از قبل هستند.

 

وقتی می دانید که طراحی سایت  شما چه چیزی است، می توانید تمام گزینه های طراحی خود را نسبت به آن ها تهیه کنید. این امر به شما در ایجاد ارتباطی قوی با خوانندگان، مشتریان یا مشتریانتان کمک می کند و همچنین شروع به قالب بندی نام تجاری شخصی یا تجاری خود کنید. مخاطبان هدف چه سالی است؟ آیا آنها مرد یا زن هستند؟ آیا آنها ازدواج کرده یا تنها هستند؟ سطح تحصیلات آنها چیست؟ سطح درآمد آنها چیست؟ اطلاعات بیشتری که می توانید در مورد نوع مخاطب مورد نظرتان برای جذب جمع آوری کنید، بهتر است. این ممکن است مانند بسیاری از کارهای غیر ضروری به نظر می رسد، اما با انجام تکالیف خود در حال حاضر، شما را از کار دوباره طراحی و یا دوباره rebranding کار خود را صرفه جویی کنید.

 

طراحی وب

طراحی وب

هدف از طراحی سایت خود را در نظر بگیرید

 

 

قبل از اینکه وقت خود را برای ساخت طراحی سایت  خود بگذارید، مهم است که شما بازی آخر را می دانید. هدف طراحی سایت  شما تعریف می کند که چه چیزی سایت شماست، چه این دستورات به اشتراک گذاری، فروش مبلمان، تعطیلات خود را، و یا اطلاعات در مورد کسب و کار طراحی گرافیک خود را، اما هدف طراحی سایت  شما تعریف می کند آنچه شما در نهایت می خواهید از آن خارج شوید. به طور کلی، می خواهید هدف خود باشید که خوانندگان، مشتریان یا مشتریان خود باشید که یک عمل را انجام می دهند. نمونه هایی از اهداف خرید یک محصول، تماس با شما برای نقل قول، اشتراک خبرنامه یا اشتراک گذاری یک مقاله در رسانه های اجتماعی است. شما ممکن است اقدامات مختلفی را در طراحی سایت  خود داشته باشید، اما برای طراحی وب، بهتر است تنها بر روی یک یا دو هدف اصلی تمرکز کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت

با درک هدف اصلی شما، شما می توانید طراحی سایت  خود را به طوری طراحی کنید که هر صفحه، هر پیوند، هر قطعه ای از اطلاعات، راهی برای جلب بازدیدکنندگان طراحی سایت  شما برای رسیدن به آن هدف است. این ممکن است به طراحی سایت  شما به عنوان یک قیف یا یک تونل کمک کند. طراحی سایت  به خوبی برنامه ریزی شده و به خوبی طراحی شده، خوانندگان، مشتریان و مشتریان را به این هدف هدایت می کند، صرف نظر از جایی که در سایت شما قرار گرفته است.

 

 

استراتژی طراحی سایت خود را تعیین نمایید

 

طراحی سایت

شما ممکن است بخواهید با ایجاد لیستی از تمام صفحاتی که نیاز دارید و همچنین یک طرح کلی از اطلاعاتی که می خواهید شامل شود، شروع کنید. صفحات طراحی سایت  مشترک شما ممکن است بخواهید در نظر بگیرید: صفحه طراحی سایت اصلی، محصولات، خدمات، فروشگاه، درباره، تاریخچه، بیو، رزومه، سوالات متداول، منابع مفید، مشتریان، شرایط خدمات، وبلاگ، اخبار، قرار دادن، تماس و شغل، با این حال بسیاری از دیگران وجود دارد و بدون قید و شرط در مورد آنچه شما می توانید و نمی توانید یک صفحه طراحی سایت وب ایجاد کنید. شما ممکن است انتخاب کنید همه محصولات خود را در یک صفحه طراحی سایت محصولات تک لیست کنید یا اگر فقط چندین محصول را ارائه می دهید، ممکن است بخواهید هر محصول را به صفحه طراحی سایت شخصی خود بدهید. همچنین لازم نیست که هر صفحه طراحی سایت را در منوی اصلی خود قرار دهید – بعضی از آنها ممکن است در منوی جداگانه در پایین صفحه طراحی سایت وب شما ظاهر شوند یا فقط به عنوان یک پیوند از طریق یک صفحه طراحی سایت دیگر قابل دسترسی باشند.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

شما همچنین می خواهید در سایر اجزای طراحی سایت  مهم خود مانند فرم های تماس، نظرسنجی ها، انجمن ها، چرخ دستی های خرید، هدر ها، پاورقی ها، عناوین و زیرنویس ها موجود باشد. نه تنها برنامه ریزی برای این عناصر شما را از فراموش کردن هر چیزی جلوگیری می کند، بلکه ممکن است به شما در انتخاب موضوع شما کمک کند و شما را در طول فرآیند طراحی، صرفه جویی می کند.