سبک سازی در طراحی سایت
آنالیز طراحی سایت توسط موتورهای جستجوگر
04/03/2019
تاثیر طراحی سایت با موبایل بر کسب و کار
04/03/2019
نمایش همه

سنجش رتبه طراحی سایت با الکسا

بازاریابی آنلاین

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

سنجش رتبه طراحی سایت با الکسا شما با سنجش طراحی سایت خود با استفاده از سایت الکسا می توانید رتبه سایت خود را بسنجید. که از معروف ترین راه ها برای مقایسه با رتبه الکسا و گوگل است. همانطور که می دانیم شیوه های مختلفی برای رتبه بندی طراحی سایت قرار دارد که رتبه بندی گوگل و الکسا از مطرح ترین این سنجش ها است. سوالی که پیش می آید این است که آیا رتبه بندی این دو طراحی سایت مهم است یا نه.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تاریخ به وجود آمدن شرکت الکسا

شرکت الکسا در سال ۱۹۹۶ با هدف ازیابی و سنجش ترافیک در طراحی سایت و فضای وب تشکیل شد. این شرکت ۳سال بد توسط آمازون خریداری شد و از سال ۲۰۰۲سیاست شرکت خود را با شرکت گوگل همسو کرد .با وارد شدن به طراحی سایت www.alexa.com  میتوانید از رتبه سایت خود آگاهی پیدا کنید .و یا نام هر طراحی سایت که مورد نظر خودتان است رادرآن  وارد کنید. رتبه بدست آمده همانند رتبه کنکور است عدد کمتر نشان دهنده رتبه بالاتر است رتبه فیس بوک و گوگل تک رقمی است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ادعای الکسا در رتبه بندی طراحی سایت

زمانی که الکسا تولبار آن هفت میلیون بار در طراحی سایت دانلود شد مدعی شد وتوانست تولبار الکسا را به کاربران خود پیشنهاد دهد. معمولا براساس اطلاعاتی که از تولبار الکسا جمع آوری می شود می توان رتبه آن را محاسبه کرد. از مزایای موتورهای جستجو و اولویت آنها تخصصی بودن و مرتب بودن محتوای طراحی سایت است. در صورتی که در رتبه بندی الکسا میزان کلیک کلمات در طراحی سایت مهم است .به عنوان مثال شما وارد سایتی خواهید شد که از جهت محتوا هیچ گونه محتوا مناسب و مفید ی ندارد و در گوگل دارای جایگاه و رتبه مناسبی نیست ولی از نظر الکسا دارای رتبه خوبی است با توجه به مطالب بالا متوجه خواهیم شد که رتبه بند ی توسط الکسا خیلی مطمئن و قابل اطمینان نیست وممکن است مفید ولی گمراه کننده باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تعداد مخاطبان طراحی سایت الکسا

تمرکز بروی این گونه رتبه ها در طراحی سایت برای سایت های که بیننده و تعداد مخاطبین زیاد دارد ضروری و اجتناب ناپذیر است. می توان گفت اعتبار طراحی سایت هایی که تبلیغات جذب می کنند و فضاهایی را که به بنرها اختصاص می دهند براساس رتبه الکسا سنجیده می شود. تفاوت  seo و rank دقیقا مشابه تخصصی بودن و فراگیر بودن آن است مهمترین اولویت موتورهای جستجو تخصصی بودن و مرتب بودن آن بر اساس محتوا است و فراگیر بودن و مراجعه گسترده معیار مهمتری محسوب می شود.

 

طراحی وب

طراحی وب

رتبه طراحی سایت الکسا و اعداد و ارقام

با توجه به این موضوع که انسان ها در زندگی خود درگیر اعداد هستند و همین اعداد جنبه های مهمی را در زندگی ما ایفا می کند  و در مقابل می تواند در مقیاس مخالفت و موافقت افرادی را در مقابل شما قرار بدهد. رتبه الکسا در طراحی سایت چیزی بالاتر از یک عدد برای مدیران سایت نیست که می توانند میزان ارزش طراحی سایت خود را در رابطه با رقبا بسنجند. آنالیز طراحی سایت توسط موتورهای جستجوگر از مقالات جذاب و خواندنی در وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.