اهمیت و اهداف اصلی در طراحی سایت
20/03/2019
طراحی سایت
نقش ابزارهای جستجو در طراحی سایت
22/03/2019
نمایش همه

شخصی سازی اطلاعات در طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

شخصی سازی اطلاعات در طراحی سایت همان استراتژی باید روی دسکتاپ اعمال شود. روند رابط کاربری تخت جدید، واعظ این مفهوم در طراحی سایت است. شما با کلیک کردن روی پیوندهای بزرگ و قابل رویت مشکلاتی نخواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که برای کاربران شما آسان است. باز هم تمرکز بر روی عملکرد و زیبایی را در طراحی سایت ترک کنید به عنوان گیلاس در بالای کیک شگفت انگیز. اطلاعات تماس گم شده چند چیز من را بیشتر از خدمات بد مشتری آزار می دهد. یکی از آنها حتی قادر به دریافت خدمات به مشتری یا ارتباطی در طراحی سایت در یک شرکت نیست. همانطور که قبلا مورد بحث قرار گرفتیم، مردم از یک طراحی سایت بازدید می کنند. اگر هدف آنها برقراری ارتباط با شما باشد، پس از نظر شما، صفحه طراحی سایت شما کاملا بی فایده است.

اگر بتواند راهی برای برقراری ارتباط با شما پیدا کند. برای اطلاع از اطلاعات تماس وجود ندارد اگر نمیخواهید شماره شخصی خود را در طراحی سایت عمومی کنید، ایمیل را بنویسید. هک، شما حتی می توانید یکی از آن تلفن های ارزان و اشتراک تلفن ارزان و به اشتراک گذاری آن شماره، و یا شما می توانید یک پست الکترونیکی ثانویه در طراحی سایت ایجاد کنید. شما می خواهید از هرزنامه ها اجتناب کنید؟ از فرم تماس استفاده کنید که رباتها نمیتوانند اسکن کنند به اشتراک گذاری آدرس توییتر یا فیس بوک هر چه به سادگی مهم نیست، تا زمانی که شما به بازدیدکنندگان فرصتی برای رسیدن به شما در راه یا دیگری در طراحی سایت.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

منظور تابع جستجو در طراحی سایت چیست؟

بسیاری از کاربران وظیفه دارند، به این معنی که آنها در یک صفحه طراحی سایت قرار می گیرند تا اطلاعات خاصی کسب کنند و به هیچ چیز دیگری علاقه مند نباشند. در این مورد، شما می توانید ببینید که عملکرد جستجوی خوب چگونه می تواند مهم باشد. این بدان معنی نیست که شما باید از نوار جستجو در تمام طراحی سایت ها استفاده کنید. اگر شما یک آژانس طراحی با یک طراحی سایت تک صفحه ای که شامل پروژه ها و اطلاعات تماس است را اجرا کنید، نیازی به یک تابع جستجو وجود ندارد. با این حال، در صورت اجرای یک وبلاگ یا هر نوع دیگری از طراحی سایت با محتویات سنگین، تابع جستجو این ویژگی است که بسیاری از کاربران برای اولین بار به آن میروند.

مطالعات نشان می دهد که درصد کاربران اول اسکن شده برای نوار جستجو می تواند تا نیمی از بازدیدکنندگان باشد، که بسیار بیشتر از ما باور داریم. در صورتی که شما یک طراحی سایت را بر روی یک پلت فرم مانند وردپرس اجرا کنید، می توانید از قابلیت جستجوی داخلی خود استفاده کنید. در غیر این صورت شما همیشه می توانید با استفاده از گوگل، به عنوان موتور جستجوی غول پیکر احتمالا قبل از همه (یا بیشتر از) صفحات خود را در طراحی سایت نشان داد. شما لازم نیست که چنین تابع جستجو را به تنهایی کپی کنید، بنابراین برای داشتن یک طراحی سایت در وبسایت شما لازم نیست.

 

نموه کد طراحی سایت

ضرورت ثبت نام در طراحی سایت

اجازه دادن به مردم برای دیدن یک ویژگی یا نرم افزار قبل از اینکه آنها ثبت نام یا پرداخت (همچنین نسخه آزمایشی نامیده می شود) بسیار، بسیار بهتر از درخواست آنها را در طراحی سایت ثبت نام کنید. برای من مفاهیم فوق العاده ای در اینترنت وجود دارد، اما همه آنها نیاز به ثبت نام دارند. نه، من نمی خواهم قبل از اینکه بتوانم از برنامه شما استفاده کنم، شماره تلفن، آدرس خانه و اندازه کفشم را به من بدهید. من می خواهم بتوانم از آن استفاده کنم و در طراحی سایت تصمیم بگیرم آیا این چیزی برای من است یا نه. این مفهوم یک گورو تلفن همراه است که لوک (مرجع در پایین) نیز پشتیبانی می کند. او معتقد است که کاربران همیشه باید قبل از اینکه به آن متعهد شوند، یک محصول را به یک محصول در طراحی سایت تبدیل کنند. این بسیار ساده تر است و باعث می شود که کل محتوا باشد. هر آنچه که شما انجام می دهید، فروش و یا تولید کنید، از کاربران اینترنت بخواهید تا به آنها اطمینان دهند تا مطمئن شوند.

می خواهند از آن در طراحی سایت استفاده کنند. در غیر این صورت آنها فریب می خورند و شما آنها را برای همیشه از دست داده اید. مثال خوب این است که میوه نینجا، بازی محبوب iOS، که در نسخه آزمایشی رایگان نیز قرار دارد. پس از یک دوره زمانی که از نسخه آزمایشی لذت می برید، شما در طراحی سایت احساس می کنید چالش بزرگتری را می خواهید. و نسخه کامل بازی را خریداری کنید. این چیزی است که من انجام دادم و آن را به طور کامل معنی داد. آیا بازی را از ابتدا خریدم بدون اینکه بتوانم آن را امتحان کنم؟ جواب منفی. این فقط یک درس برای طراحان طراحی سایت نیست، بلکه معمولا برای بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان است.

 

طراحی سایت

ایجاد یک حساب کاربری در طراحی سایت

یکی دیگر از مسائلی که لوک وروبلوکیس در گفتگوهای خود با آن صحبت می کند، فرم های ثبت نام در طراحی سایت است. ما همه آنجا بوده ایم. شما خیلی وقت است که یک حساب کاربری داشته باشید (زیرا به نوعی یکی از نیازهای شما را در طراحی سایت برآورده می کند) و فرم ثبت نام بسیار طولانی است. و مشتری بالقوه کسب و کار خود را از دست می دهید. فرم ثبت نام را تا حد امکان کوتاه کنید. فقط مهمترین اطلاعات، ایمیل، رمز عبور و نام کاربری را درخواست کنید. پس از ثبت کاربر، شما می توانید گزینه ای برای پر کردن جزئیات بیشتر در مورد خود به او بدهید. باز هم، آن را به همان اصل همانند قبل. به منظور تعهد، کاربران باید محصول خود را در طراحی سایت تست کنند. من حتی مطمئن نیستم که محصول شما را دوست دارم، چرا باید آدرس خانه من، نام واقعی و عنوان شغلی را داشته باشید؟ در بهترین حالت شما برخی از اطلاعات جعلی را در طراحی سایت دریافت خواهید کرد، اما مگر اینکه مطمئن شوید که می خواهم از محصول شما استفاده کنم، هرگز اطلاعات واقعی من را دریافت نخواهید کرد.

 

طراحی سایت

بهترین راه برای ایجاد حساب کاربری در طراحی سایت

امروزه با استفاده از ورود به سیستم توییتر یا فیس بوک امکان ایجاد حساب کاربری در بسیاری از طراحی سایت ها وجود دارد. این فقط خوب است و روند ثبت نام بسیار ساده تر و سریعتر می شود. حالا شما مجبور نیستید یک حساب کاربری و رمز عبور را بیشتر در طراحی سایت بخاطر داشته باشید. شما فقط باید در فیس بوک وارد سیستم شوید و همچنین در همه مکان هایی که از API برای ثبت نام استفاده می کنید، به سیستم وارد شوید. همه مردم آن را نمی گیرند، اما کاربران را به این طریق در طراحی سایت ثبت نام می کنند. اگر محصول شما خوب است، مجبور نیستید از کاربران خود ثبت نام کنید. در عوض، آنها را به سرعت به شما پیشنهاد می دهند که محصولات خود را به صورت رایگان بفروشید، و می توانید مطمئن شوید که اگر این محصول به همان اندازه که شما فکر می کنید، آن را در طراحی سایت خریداری کنید.

 

منظور از طراحی سایت نامناسب چیست؟

وقتی صفحه وب دارای پس زمینه سفید و ناوبری در بالای صفحه باشد، صفحه مربوط به صفحه را سیاه نکنید و ناوبری را به پایین در طراحی سایت حرکت دهید. این تنها به من سؤال می کند که آیا من هنوز در همان صفحه وب هستم و این چیزی نیست که من می خواهم وقت خود را صرف آن کنم. همان طرح را در تمام طراحی سایت خود نگه دارید. از یک سیستم شبکه ای از هر تعداد ستون به نظر برسد و مطمئن شوید که در کل طراحی سایت آن را نگه دارید. همان اصل مربوط به رنگ پس زمینه، رنگ پیوند، تایپوگرافی و اصول طراحی است. برای من روشن شود. من هنوز در همان طراحی سایت هستم، همانطور که قبل از کلیک روی صفحه «درباره من» شده اید. اهمیت و اهداف اصلی در طراحی سایت که از بهترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

استفاده نادرست از تصاویر در طراحی سایت

یک قاعده اساسی از طراحی استفاده از عناصری است که واقعا به آن نیاز ندارید. این همان تصویر است: از آنها فقط برای پر کردن صفحه در طراحی سایت استفاده نکنید. مطالعات نشان می دهد که کاربران تمایل دارند تصاویری که در طراحی سایت ها قرار می گیرند، به عنوان پرکننده ها نادیده گرفته شوند. بنابراین اگر چیزی برای نشان دادن نداشته باشید، قطعا نمی خواهم یک تصویر سهام تصادفی ببینم. اگر تصمیم به استفاده از تصاویر دارید، حداقل مطمئن شوید که آنها را درست قرار داده اید. من به سادگی طراحی سایت هایی را می بینم که در آن محتوای بر روی شبکه دو ستون نوشته شده است و از طریق تصاویر به اندازه کانتینر شکسته است. همیشه من فکر می کنم.

اکنون باید در ستون دوم و سپس در ستون اول دوباره در زیر تصویر حرکت و خواندن داشته باشم یا باید فقط در همان ستون زیر تصویر حرکت و خواندن داشته باشم؟ این به سادگی خیلی مزاحم است و حتی بیشتر مزاحم است که چگونه طراحی سایت های مختلف استفاده از رویکرد های مختلف به این موضوع. اگر از تصاویر استفاده می کنید، مطمئن شوید که من بیش از حد به خواندن متن فکر نمی کنم، که مهم ترین آن است. من نمیخواهم فکر کنم من فقط میخواهم بخوانم آه، به هر حال، اگر بخواهید بدانید چرا من نمیخواهم (یا به همین دلیل هیچ کاربر نمیخواهم) به این موضوع فکر کنم، من به شدت از کتاب استیو کروگ در طراحی سایت پیشنهاد میکنم. شما می توانید لینک در مراجع در پایین پیدا کنید.