استفاده از زبان برنامه نویسی روبی در طراحی سایت
28/03/2019
طراحی سایت
ایجاد تغییرات خاص در طراحی سایت
30/03/2019
نمایش همه

شرکت در چالش های طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

شرکت در چالش های طراحی سایت آیا فیلم فانتزی را دوست دارید اگر این کار را نکنید، وقت آن است که شروع به تماشای آنها کنید، زیرا آنچه که در فیلم های علمی تخیلی و فانتزی در دهه گذشته دیده ایم، با هر پیشرفت تکنولوژی جدید واقعی است. چیزهای روزانه در اطراف ما در حال تبدیل شدن به دقیق تر، گاهی حتی دقیق تر از خودمان. و هنگامی که شما در مورد آن در طراحی سایت فکر می کنید در واقع بیشتر ناراحت کننده تر از سرگرم کننده است. با این حال، من همیشه برای پیشرفت تکنولوژی است و نه علیه آن و اینترنت چیزها در طراحی سایت استثنا نیست. چیز بزرگ بعدی است و این در اینجا است.

 

منظور از طراحی سایت

با توجه به تعریف به طور گسترده ای تصریح شده است، اینترنت چیزها یک سناریو در طراحی سایت است که در آن اشیاء، حیوانات و یا مردم با شناسه های منحصر به فرد و توانایی انتقال داده ها بر روی شبکه بدون نیاز به انسان از انسان یا انسان به تعامل کامپیوتری اگر چه امروز به سرعت در طراحی سایت رشد می کند، این شرکت ها جدید نیستند و شرکت های فن آوری در حال حاضر در حال کار بر روی ابزارهای هوشمند متصل هستند.

به همین دلیل است که ما در هر نمایشگاه فناوری در سال جاری انواع محصولات نوآوری در طراحی سایت ارائه شده است. همانطور که می بینیم از رشد سریع آن، در سال های آینده رشد بیشتری خواهد کرد و در نهایت همه ما به آن دسترسی خواهیم داشت. بنابراین، به عنوان افراد ما باید از بعضی از چالش هایی که از در طراحی سایت استفاده می کنیم، پیروی کنیم و ببینیم آیا می توانیم آنها را به نفع کاربران خود بپذیریم.

 

طراحی سایت

مسائل اتصال در طراحی سایت

اول از همه، بیایید تأیید کنیم که اینترنت چیزها، به عنوان نام آن نشان می دهد، هیچ چیز بدون اتصال به شبکه، به این دلیل است که چگونه داده ها بین دستگاه های بدون دخالت انساندر طراحی سایت منتقل می شود. واقعا مهم نیست که آیا اتصال بی سیم است یا خیر، اگر چه اکثر دستگاه های موجود در حال حاضر از طریق استفاده می کنند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان!

 

اینترنت چیزها در طراحی سایت

حالا، برای دومین بار، به تلفن های هوشمند و رایانه هایمان در طراحی سایت برمی گردیم. من مطمئن هستم که همه ما از مشکلات ارتباطی گاه به گاه خبر می دهیم، اتصال بدی را در طول یک تماس ویدیویی، طراحی سایت های بارگیری سریع، برنامه های تلفن همراه و غیره تجربه می کنیم. اما هرچند مزاحم آن است، ما از چنین سوء استفاده هایی استفاده می کنیم. در حالی که این چیزی نیست که ما از تسترهای ما، روشنایی اتاق و درهای گاراژ انتظار داریم.

تجربه کاربر از چیزهای روزمره در واقع کاملا متفاوت از آنچه در مورد طراحی سایت است. وقتی ما چراغ ها را خاموش می کنیم، انتظار پاسخ سریع را داریم. اما اگر اتصال در حال حاضر ضعیف است و چند دقیقه طول می کشد تا چراغ ها برود اگر نتوانید یخچال را باز کنید چون سیستم پایین است چه من مطمئن نیستم که آیا کاربر برای این آماده است، زیرا قطعا چنین مشکلی در طراحی سایت وجود خواهد داشت، به خصوص با نسل اول مسائل مربوط به ارتباطات تاثیر قابل توجهی در تجربه کلی دارند و از آنجا که این یک مشکل فنی است، ما می توانیم کمی در مورد آن در طراحی سایت انجام دهیم.

 

طراحی سایت

مشکل با چندین اینترفیس در طراحی سایت

در حالی که ایده ی به دور از انتظار در طراحی سایت بوده است، فقط شروع به وارد شدن به بازار مصرف کننده شده است و هنوز شماری از سوالات و موانع وجود دارد. یکی از مشکلات اصلی این است که دستگاه های متصل زیادی وجود دارد و به صورت جداگانه آنها هوشمند و مفید هستند، اما آنها به عنوان یک “تیم” کار نمی کنند. این بدان معناست که شما نمیتوانید کل مجموعه دستگاههای خود را از یک مکان کنترل کنید و آنها را در طراحی سایت همگام سازی کنید.

به عنوان مثال اگر شما دارای یک ماشین هوشمند، یک ردیاب تناسب اندام و یک ترموستات هوشمند هستید، برای هر کدام از این برنامه ها، سه برنامه مختلف تلفن همراه دارید. شما نمیتوانید قانون تنظیم دمای اتاق را با توجه به اطلاعات ردیاب تناسب اندام خود در طراحی سایت تنظیم کنید و وقتی که درب جلو قفل شده است، اتومبیل خود را شروع کنید. این تجربه کلی کاربران را مختل می کند. این نوع منفرد ممکن است در واقع زندگی ما پیچیده تر شود.

 

قابلیت استفاده در طراحی سایت چیست

در تئوری قصد دارد زندگی ما را به طور چشمگیری افزایش دهد. نه تنها فرمان استیو کروگ را برآورده می کند من را به فکر نیست اما حتی بیشتر می رود و برای ما در طراحی سایت فکر می کند. ما زمان کمتری را صرف کارهای تکاملی و خسته کننده خواهیم کرد و زمان بیشتری برای انجام کارهایی که هنوز نمی توان رایانه ای کرد، مانند عشق و دوستی، در طراحی سایت انجام داده ایم. همه اینها به نظر بسیار خوبی است، اما در واقع اینترنت چیزها هنوز بسیار جوان است و درست مثل اولین طراحی سایت ها، در ابتدا ممکن است قابلیت استفاده نداشته باشد.

احتمالا کاربران باید حرکات جدید، آیکون ها، رابط ها را یاد بگیرند و حفظ کنند. از لحاظ قابلیت استفاده ساده، امروز ممکن است در همه موارد قابل استفاده نباشد. مثلا چراغ رگولاتور را ببینید. فقط یک عمل واحد برای خاموش کردن چراغ ها در یک زمینه سنتی طول می کشد، در حالی که با روشنایی هوشمند، شما مرحله اضافی را انجام می دهید برای باز کردن قفل گوشی، کش رفتن، باز کردن برنامه، روی نماد سمت راست ضربه بزنید چراغ ها از سوی دیگر، اگر شما روی نیمکت خواب روی نیمکت نشسته باشید، روشن کردن نور خاموش قطعا یک گزینه نیست.

 

طراحی سایت

اکتشاف در طراحی سایت

به هر حال، اگر ما یک ارزیابی سریع اکتشافی از دستگاه های امروز در طراحی سایت انجام دهیم، ما نتایج را دوست نداریم. اما دانش و عمل سنتی ما در قابلیت استفاده واقعا برای قابل اجرا نیست. بنابراین، به عنوان طراحان ، کار ما این است که تجربه کاربران نهایی را با این دستگاه های جدید در طراحی سایت بررسی کنیم و براساس آن بهینه سازی کنیم. بهترین راه ممکن برای پذیرفتن تمام چالش های در طراحی سایت این است که خودتان را در کفش کاربر قرار دهید و از به عنوان کاربر معمولی استفاده کنید. به این ترتیب شما می توانید نکات برجسته استفاده از قابلیت استفاده را کشف کنید که باید ثابت شود جذب سریع و راحت مشتری به طراحی سایت که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

جزئیات در قلب تعامل میکرو در طراحی سایت

نحوه تعامل میکرو طراحی شده و نحوه اداره جزئیات باعث ایجاد یا شکستن پروژه های طراحی سایت شما می شود. تعامل یک عنصر طراحی باید باشد که نمیتوان آن را در طراحی سایت نادیده گرفت. در حالی که هدف از دستگاه های هوشمند ابتدا این بود که زندگی کاربر را در طراحی سایت ساده تر کند. هر چند پیشرفت در این زمینه وجود دارد. چندین شرکت بزرگ مانند و در حال تلاش برای ایجاد یک استاندارد باز هستند که امکان همکاری بیشتر بین دستگاه های را در طراحی سایت فراهم می کند. و همچنین می توانید ببینید که دقیقا چگونه بهبود می یابد. اما مراقب باشید و دستگاه های خود را از نزدیک در طراحی سایت تماشا کنید، یا توستر و ماشین هوشمند شما ممکن است به سرپرست خود شورش کنند.

 

طراحی سایت

تاثیرات میکروکنترل در طراحی سایت

در مورد چگونگی تکامل تعاملات، در طراحی سایت فکر کنید. آیا اثر میکروکنترل در همان زمان اول و هزارم دقیقا مشابه است؟ یا در طول زمان تکامل پیدا می کند؟ به عنوان مثال، در مورد چگونگی زنگ زدن به عنوان چرت زدن به عنوان چرت زدن فکر کنید. اگر می خواهید جدا از سایر طرح ها باشید، باید این جزئیات را در طراحی سایت در نظر بگیرید. با این حال، بیش از حد وسواس نداشته باشید. بیش از حد طراحی شده است مرگ تعاملات میکرو. هنگامی که پیام را به سرعت و لذت بخش ارسال می کنید، از مسیر خارج شوید و به طور صحیح به جریان عادی کارها در طراحی سایت منتقل شوید. تعاملات میکروی جزء کلیدی برای طراحی برنامه است که مردم می خواهند از آن استفاده کنند.

آنها به ایجاد تعامل، کمک به عملکرد و لذت بردن از کاربران کمک می کنند. همه را با هم بکشید و شما باید لحظات کوچک ایجاد کنید که کاربران نمیبینند، اما نیاز دارند یا میخواهند تا برنامه شما یک بخش حیاتی از زندگی روزانه خود در طراحی سایت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند طراحی مفید همراه، از کتاب های الکترونیکی رایگان و طراحی شده را بیاموزید. در سراسر صفحه، راهنمای گرایش های محبوب را به روش های ساده بر پایه نمونه تقسیم می کند.