معرفی کسب و کار از طریق طراحی سایت
13/11/2018
طراحی سایت
طراحی سایت با ووکامرس زرین پال
14/11/2018
نمایش همه

شکایت از طراحی سایت های اینماد دار

شکایت از طراحی سایت های اینماد دار

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

امروزه با رشد و گسترش نقش اینترنت و زیاد شدن کاربران مجازی تمایل افراد جهت خرید از فروشگاه های اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. اما با توجه به زیاد شدن خرید اینترنتی مسلما مشکلات نیز در این گونه داد و ستدها به وجود می آید. اینماد یا نماد الکترونیکی از سوی سازمان توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت بعد از بررسی صلاحیت به مالکان طراحی سایت فروشگاه های اینترنتی اعطا می گردد. به واسطه ی اینماد شما می توانید اطمینان کاربران را به طراحی سایت خود جهت خرید اینترنتی جلب نمایید.

 

 

رضایت نداشتن از طراحی سایت های نماد دار

گاهی ممکن است کاربران در هنگام خرید اینترنتی خود با مشکل مواجه شوند بر این اساس سامانه نماد الکترونیکی به منظور ثبت شکایات شما طراحی شده است. بنابراین با ورود به این سامانه شما می توانید به راحتی در جدولی شکایت خود را مبنی به طراحی سایت مربوطه ثبت نمایید. روش دیگر جهت رسیدگی به شکایت از طراحی سایت مربوطه مراجعه به طراحی سایت پلیس فتا می باشد. در این روش شما باید به صفحه ی گزارش تخلف اینترنتی مراجعه نمایید. در صفحه ی مورد نظر فرمی نمایش داده می شود که باید به درستی و دقت کامل گردد. توجه به این نکته که آیا طراحی سایت مورد نظر شما اینماد یا نماد الکترونیکی دارد یا خیر بسیار حائز اهمیت است.

 

 

نحوه ی شکایت از طراحی سایت های نماد دار

همچنین در این صفحه ۷ نوع علت نارضایتی شما از طراحی سایت ذکر شده است که می تواند یکی از دلایل ذکر شده موضوع شکایت شما باشد در غیر این صورت بر روی گزینه ی سایر موارد کلیک کنید. در ادامه نوع خرید خود را در میان اجناس ذکر شده تعیین نمایید. همچنین ارزش ریالی خسارت مربوطه نیز باید اعلام گردد که به صورت بازه ای می باشد. در نهایت شما باید جزئیات شکایت خود و نوع و نحوه ی برخورد مسئولان را با فروشگاه اینترنتی متخلف از میان گزینه های ذکر شده انتخاب کنید.