طراحی سایت
طراحی سایت شما چگونه کاربران را جذب می نماید
16/09/2018
طراحی سایت
طراحی سایت کتابخانه های عمومی
16/09/2018
نمایش همه

صفحه ۴۰۴ در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

 

صفحه ۴۰۴ در طراحی سایت

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

 

 

جزئیات اغلب جنبه های جالب یک محصول هستند. جزئیات کوچک محصول را به طور کلی تشکیل می دهند. اما مهم نیست که این جزئیات چه هستند – پیش بارگذاری ها، آیکون ها، یا صفحات خطا – آنها باید دید کلی و احساس برنامه شما را تکمیل کنند.

 

 

صفحه ۴۰۴ در طراحی سایت خود را زیبا طراحی نمایید

 

یک صفحه طراحی سایت خطا یا صفحه ۴۰۴ به کاربران اطلاع می دهد که آنها یک پیوند غیرمجاز را دنبال کرده اند یا آدرس دیگری را تایپ کرده اند که وجود ندارد. صفحه خطا می تواند طرح های متنوع داشته باشد. می تواند حداقل، خنده دار و یا محفوظ باشد. طراحی آن بستگی به محصول شما و خلق و خوی که برای ایجاد آن دارید. بیایید نگاهی دقیق تر به نمونه هایی از ۴۰۴ صفحه داشته باشیم و ببینیم چگونه می توانیم صفحه خطا در طراحی سایت را خوب نگاه کنیم و اطلاعات بیشتری داشته باشیم و کاربر پسند باشیم.

 

طراحی وب

طراحی وب

 

 

صفحه ۴۰۴ بخشی از طراحی سایت شماست، بنابراین سعی کنید به همان شیوه، فونت ها، رنگ ها و حالت هایی که در همه صفحات دیگر استفاده می کنید، نگه دارید. هنگامی که صفحه ۴۰۴ در طراحی سایت نمایش داده می شود، کاربران به صفحه طراحی سایت هدایت می شوند. با این حال کسی که دوست دارد به عقب برگردد. بهتر است به کاربران فرصتی برای رفتن بیشتر، به عنوان مثال به صفحه اصلی و یا نمونه کارها خود را. بزرگترین سرویس طراحی سایت برای میزبانی پروژه های فناوری اطلاعات، همچنین کاربران طراحی سایت را به جعبه جستجو هدایت می کند.

 

لینک های مهم و منوی خود را در صفحه ۴۰۴ طراحی سایت خود بگذارید

 

اگر شما خلاصه توضیح دهید که چه اتفاقی افتاده است. یک یا دو جمله انجام خواهد شد. این شرکت طراحی سایت و نمونه سازی طراحی سایت سبک مشترک خود را حفظ می کند و توضیح می دهد که چه چیزی موجب اشتباه رخ داده است. یک شانس وجود دارد که یک کاربر در طراحی سایت شما از طریق یک لینک متداول از یک منبع دیگر، یک نشانی اینترنتی اشتباه یا یک صفحه که حذف شده است، فرود خواهد شد. اگر می خواهید کاربر به طراحی سایت خود هدایت شود، به آنها پیشنهاد کنید چندین لینک – به عنوان مثال به صفحه اصلی طراحی سایت یا بخش های کار کنید. این لینک طراحی سایت ها را می توان به صورت جداگانه برجسته کرد یا در پایین صفحه قرار می گیرد. اما فقط چند لینک را نگه دارید و کاربر را با بیش از حد غرق نکنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

برای صفحه ۴۰۴ در طراحی سایت خود از فلش و انیمیشن استفاده نمایید

 

کاربران ممکن است ناراحت شوند اگر آنها نمی توانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند. چرا ارواح خود را بلند نمی کنند؟ تصاویر خنده دار و فیلم ها کاملا کار را انجام می دهند. این شرکت محصولاتی را برای حیوانات خانگی تولید می کند و زمانی که آنها را در صفحه ۴۰۴ پیدا می کنند، بازدید کننده را سرگرم می کند. بعضی از طراحان عمدا تعداد ۴۰۴ را رها کرده را استفاده می کنند و برای اضافه کردن احساسات مردم، انیمیشن ها یا تصاویر را اضافه می کنند. این رویکرد، بازدیدکنندگان طراحی سایت را ترغیب می کند تا اطلاعات بیشتری را برای آنها جستجو کنند. صفحات خطای تعاملی و صفحات با عناصر طراحی سایت عالی برای درگیر شدن با کاربران است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

یک ابزار آنلاین که به طور خاص برای طراحی رابط طراحی شده است، چنین ۴۰۴ صفحه ارائه می دهد. ۴۰۴ در بردارها ارائه می شود که شما می توانید آن را تغییر دهید. در صفحه خطا برای سرویس کوتاه کردن لینک طراحی سایت است، وقتی می توانید مکان نما را در دریا قرار دهید، می توانید یک ماهی گزاف گویی کنید و همچنین می توانید پیوندهای زیر صفحه را دنبال کنید. یک طراح سفارشی فونت برای کاربران طراحی سایت را بر روی سایت ارائه می دهد. وب سایت مارول کاربران ۴۰۴ صفحه ای ارائه می دهد که مجموعه ای از هرو های مختلف را در هنگام بازخوانی صفحه به شما می دهد. کاربران را به بازگشت به صفحه اصلی و یا دنبال برند در شبکه های اجتماعی است. شما می توانید طلسم یا آرم خود را برای تطبیق صفحه خطا خود استفاده کنید. پیکسار شخصیتی را طراحی سایت انتخاب کرد. این شخصیت غم انگیز است که کاملا با صفحه خطا منطبق است.