طراحی سایت
دلایل شکست در سئو طراحی سایت
19/12/2017
طراحی سایت
طراحی وب سایت رستوران ها
20/12/2017
نمایش همه

طراحی سایت آتلیه و عکاسی

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی  سایت  آتلیه و عکاسی

 

طراحی  سایت  آتلیه و عکاسی: قطعا یکی از نیاز های عکاس علاوه بر دوربین و لوازم عکاسی ، داشتن یک طراحی وب سایت حرفه ای زیبا و کارامد برای نمایش عکس هایش بی وقفه و بدون محدودیت زمانی است.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

از جمله مشخصاتی که در طراحی سایت  آتلیه و عکاسی باید در نظر گرفت نمایش عکس ها و نمونه کارها، نمایش اطلاعات تماس، قرار دادن مقالاتی مرتبط با رشته ی عکاسی و حتی گالری های فیلم است.

 

 

هدف از طراحی سایت آتلیه و عکاسی

طراحی سایت

طراحی سایت

با داشتن طراحی سایت آتلیه و عکاسی عکاس ها میتوانند علاوه بر نمایش رزومه خود به صورت آنلاین از امکان بازاریابی اینترنتی برای بدست آوردن کارهای دیگر استفاده کنند. همچنین امکان پرداخت انلاین حساب، جستوجوی عکس، ثبت آلبوم های تصاویر با تعداد بی نهایت تصویر و … از موارد دیگری است سایت های عکاسی میتوانند داشته باشند.

اسلاید عکس ها و دیگر امکانات وب سایت باید قالبی شکیل و گیرا و و مرتبط با نوع حرفه ی عکاسی داشته باشد. از مشخصه هایی که در طراحی سایت عکاسی و آتلیه برای عکاسان باید سرلوحه قرار گیرد استفاده از افکت ها و ریز کاری ها در طراحی سایت آتلیه و عکاسی است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

دلایل موفقیت طراحی سایت آتلیه و عکاسی

 

یکی از مهمترین دلیل موفقیت طراحی سایت آتلیه و عکاسی این است که آنها توسط موتورهی جستوجو دیده میشوند. با توجه به اینکه وب سایت های عکاسی ممکن است تعداد زیادی رقیب در اینترنت برای خود داشته باشند، ولی فقط با سبقت گرفتن از آنها می توانند به موفقیت دست یابند.

همچنین برای اینکه رتبه ی بالایی در لیست موتورهای جستوجو داشته باشیمباید موارد بهینه سازی را در طراحی سایت آتلیه و عکاسی رعایت کنیم.

طراحی وب

طراحی وب

هنگام سرچ کلمات کلیدی در سایت توسط کاربران اگر شما در اول لیست قرار داشته باشید مسلما دارای مخاطب و بازدید کننده ی بیشتری خواهید بود.و بر عکس اگر نام شما در این لیست قرار نگرفته باشد قطعا هیچ بازدید کننده ای را از این طریق جذب نخواهید کرد.