طراحی سایت
طراحی سایت عطر
18/06/2017
طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
19/06/2017
نمایش همه

طراحی سایت آموزشگاه

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو

طراحی سایت آموزشگاه

 

 

طراحی سایت آموزشگاه برای مراکز و نهاد های آموزشی مورد کاربرد قرار می گیرد. طراحی سایت آموزشگاهی برای آموزشگاه های دولتی و خصوصی موضوعیت می یابد. طراحی سایت آموزشگاه در خود طیقه بندی از سطوح مختلف آموزشی و تحصیلی را می تواند شامل گردد که دانش پذیران به راحتی بتوانند به بخش های مورد نظر خود دسترسی یابند.

 

 

 

طراحی وب سایت آموزشگاهی

 

 

طراحی وب سایت آموزشگاهی امروزه به عنوان بستری ضروری برای نهادهای آموزشی تعریف شده است و در واقع طراحی سایت آموزشگاهی می تواند برای کاربران خود پروفایلی ایجاد نماید تا افراد هر یک پنل کاربری مخصوص خود را مشاهده نمایند. طراحی سایت آموزشگاهی می تواند اعلامی در خصوص دوره های آموزشی ، سطح کلاس ها ، فایل های آموزشی ، امکان برگزاری کلاس های آنلاین و دیگر موارد را فراهم آورد.

 

طراحی سایت فروش شارژ

طراحی سایت

امکانات طراحی سایت آموزشگاهی

 

 

طراحی سایت آموزشگاهی در خود امکاناتی همچون ثبت نام برای دوره های آموزشی ، امکان ثبت نام آنلاین ، برگزاری کلاس های آنلاین ، امکان بارگذاری فایل تمرین ها ، امکان دانلود فایل ها و غیره را فراهم می آورد که تماما در جهت مدیریت آموزشگاه و نیز ارتقای سطح آموزشی انجام می گردد . می تواند همچنین راحتی دانش پذیران را نیز در خود داشته باشد.