طراحی سایت
افزایش ترافیک طراحی سایت
22/07/2018
طراحی سایت
بهترین نکات طراحی سایت ۲۰۱۸
22/07/2018
نمایش همه

طراحی سایت اختصاصی

محاسبه تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت اختصاصی

 

 

 

طراحی وب سایت اگر شما یک طراحی سایت اختصاصی برای راه اندازی یا کسب و کار کوچک خود ندارید، در معرض خطر بیشتر قرار گرفتن در پشت رقابت خود هستید.

 

شما ممکن است فکر کنید که شما در حال ایجاد یک طرفدار فن در فیس بوک هستید (اگر طرفداران را در تبلیغات فیس بوک خریداری کنید، احتمالا پولتان را خراب می کنید)، بیت های کوچکی از محتوا را در توییتر به اشتراک می گذارید و تصاویر را به Pinterest ارسال می کنید. اما بدون داشتن یک خانه دیجیتالی مرکزی، شما تلاش های خود را پراکنده می کنید و از فرصت های باور نکردنی برای ارتباط و ارتباط با مشتریان و مشتریان بالقوه خود از طریق یک طراحی سایت اختصاصی خسته شده اید. پس از همه، مشتریان شما در نهایت خواهان کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات شرکت شما می باشند و یک طراحی سایت اختصاصی به آنها کمک خواهد کرد.

طراحی سایت تهران

 

امروز ما بهترین شیوه ها و نکات طراحی سایت را پوشش خواهیم داد. ما به منابع و نمونه های عالی اشاره می کنیم و تغییرات اخیر در طراحی سایت را برجسته می کنیم. و اگر شما در حال حاضر یک طراحی سایت داشته اید، اما در حال بررسی مجدد وب سایت هستید، ایده خوبی است که از صفحه اصلی خود شروع کنید.

 

طراحی سایت خود را ساده نگهدارید

طراحی سایت اسباب بازی

طراحی سایت شما نشان دهنده نام تجاری شماست. این نخستین تصور است که بازدیدکنندگان هنگام بازدید از سایت شما برای اولین بار شکل می گیرند. اگر از یک قالب خارج از قفسه استفاده کنید و وب سایت شما به نظر می رسد مانند هزاران سایت دیگر در اینترنت، شما فرصت ایجاد یک تصور منحصر به فرد را از دست ندهید. چرا یک مشتری بالقوه سایت خود را به یاد می آورد، زمانی که وی چندین سایت دیگر را دیده است که درست مانند سایت شما هستند.

 

در چند ماه گذشته، ما در حال شنیدن فرم صاحبان کسب و کار های متعدد است که در ابتدا وب سایت خود را با استفاده از یکی از سایت های قالب موجود ایجاد کرد. همانطور که کسب و کارشان رشد کرده است، آن دسته از صاحبان کسب و کار متوجه هستند که آنها باید از رقابت خود جدا شوند. سایت های قالب دیگر نیازهای خود را برآورده نمی کنند.

 

 

صفحه اصلی طراحی سایت شما

طراحی سایت

طراحی سایت

این تعجب آور نیست. صفحه اصلی به طور معمول مهمترین صفحه در یک طراحی سایت کسب و کار است – مشتریان بالقوه احتمالا صفحه اول را هنگام بازدید از  طراحی سایت شما خواهند دید. علاوه بر این، چون اکثر سایتهای کوچک تجاری و سایتهای راه اندازی دارای کمتر از ۱۲ صفحه هستند، صفحه اصلی یک لنگر مهم برای سایت شماست. این باید به چندین سؤال مهم پاسخ دهد – از جمله اینکه چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید. سایت های قالب به سادگی نمی توانند این کار را درست انجام دهند. بعضی از قالب ها به صورت بصری زیبا هستند، اما به طور کارا، آنها عناصر زیادی دارند که وب سایت را برای مشتریان بالقوه مفید و آموزنده می سازند.

 

 

 

طراحی لوگو حرفه ای برای طراحی سایت خود

 

همانطور که طراحی سایت خود را در نظر می گیرید، مطمئن شوید که یک لوگو حرفه ای دارید. آرم ایجاد شده از کلیپ هنری یا یک قالب منحصر به فرد نخواهد بود و احساس بدی ایجاد خواهد کرد. حتی بدتر از آن، ممکن است شما را به خطر قانونی قابل توجهی برساند. برخی از صاحبان کسب و کار در طراحی سایت سایت جدید سرمایه گذاری می کنند، اما فراموش نکنید که یک لوگو اصلی (یا لوگوی مبتنی بر کلیپ هنری قدیمی خود را بهروزرسانی کنید). این یک فرصت از دست رفته است

 

سئو سایت رزرو هتل

محتوا در طراحی سایت شما

 

هنگامی که شما محتوا را در صفحه اصلی خود قرار می دهید، یک واقعیت بسیار مهم را در ذهن داشته باشید: معمولا کاربران فقط ۲۸ درصد از کلمات را در طی یک بازدید معمولی می خوانند. صفحه اصلی خود را با متن و تصاویر زیادی بارگزاری نکنید. مهمترین محتویات و تصاویری را که می خواهید کاربران خود را ببینید و از هر چیز دیگری خلاص شوید، در نظر بگیرید. بسیاری از افراد به اشتباه سعی می کنند مطالب بیش از حد را در یک صفحه اصلی اضافه کنند – و این باعث ایجاد سردرگمی و تجربه کاربری ضعیف می شود. کمتر اضافه کنید، نه بیشتر.

 

 

 

طراحی سایت موبایل فرندلی

 

 

همچنین توجه داشته باشید که بازدید کنندگان شما ممکن است از لپ تاپ ها و تلفن های همراه بازدید کنند، بنابراین سعی کنید از طراحی صفحات برای اندازه بزرگ مانیتور یا صفحات استفاده کنید که از ویژگی های پیچیده تر مانند انیمیشن های فلش (شما نباید با استفاده از فلش در سال ۲۰۱۶ استفاده کنید) و یا ناوبری پیچیده.

 

 

نکته: شما می توانید روندهای طراحی مدرن را به کار ببندید تا سایت شما در حال جابجایی باشد. به عنوان مثال، طراحی مسطح تبدیل به محبوب شده است. اگر از نسخه های iOS 7 و بعد از iOS در آی فون یا iPad یا Windows 8 استفاده کرده اید، از طراحی دستی تخت دیده اید. طراحی تخت، شیب ها و سایه ها را حذف می کند، و تصاویر و فونت ها را کوچک تر و راحت تر می کند. دیگر روندهای طراحی ۲۰۱۶ عبارتند از انیمیشن های ساده (از جمله فیلم های سینمایی – تصاویر متحرک زنده / ویدئو)، تصاویر بزرگ، تصاویر، پیمایش بیشتر و فونت های بزرگتر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند طراحی ۲۰۱۶، من توصیه می کنم که روندهای طراحی سایت را برای سال ۲۰۱۶ بخوانید.