طراحی سایت
طراحی سایت تراشکاری
16/09/2018
طراحی سایت دوربین عکاسی فیلمبرداری
16/09/2018
نمایش همه

طراحی سایت استارت آپ

طراحی سایت

طراحی سایت

 

طراحی سایت استارت آپ

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

 

 

اگر شما نیز به دنبال راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی به صورت حرفه ای هستید بهتر است در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید.  سعی داریم شما را با مراحل و چگونگی راه اندازی یک طراحی سایت استارت آپ آشنا کنیم. به طور کلی در زمینه ی استارت آپ یک قانون کلی و مطرح وجود دارد که می گوید: یک طراحی خلاصه تر ما را در نهایت به هدف نزدیک تر خواهد کرد. در طراحی سایت استارت آپ هرگونه عنصر اضافی را حذف کنید زیرا در واقعیت باید بگوییم که این ساده گی و خالص بودن است که باعث جذب مخاطبین بیشتر خواهد شد.

طراحی سایت

طراحی سایت

با این روش ها پروسه ی طراحی سایت استارت آپ را زنده نگه دارید

 

تغییرات سریع در طراحی سایت

 

ممکن است اهداف استارت آپ به صورت روزانه و در بازه های زمانی کوتاه و یا هفتگی دچار تغییر شود بنابراین وقتی که طراحی استارت آپ تان را شروع می کنید سعی کنید که به صورت واضح و روشن طراحی سایت از جزییات کارتان داشته باشید. با تغییر اهداف استارت آپ پروسه ی طراحی سایت نیز بدون شک دچار تغییرات خواهد شد.

بی نظمی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی استارت آپ را می توان به حل یک مسئله تشبیه کرد شاید در شروع کار با بی نظمی ها و شلوغی و حتی دو راهی های مختلفی مواجه شوید . ولی یک طراحی سایت باید بتواند به خوبی چنین شرایطی را مدیریت نماید و در شرایط بی نظمی و آشفتگی به خوبی و با آرامش به ادامه ی کار و پروژه اش بپردازد.

بودجه کم در طراحی سایت

 

بسیاری از استارت آپ ها کار خود را با بودجه کم و ناچیز شروع می کنند و برای تمامی بودجه خود نیز برنامه ریزی دقیق و درستی دارند. در شروع کار طراحی سایت شما باید مخاطبان احتمالی سایت تان را تا حدودی بشناسید و با سلایق و دیدگاه آنها آشنا باشید. و به خود بگویید یک مخاطب با دیدن این در طراحی سایت چگونه احساسی خواهد داشت و در واقع باید بگوییم که هرچیزی که باعث جلب مخاطب بیشتر در طراحی سایت خواهد شد را بهتر است که به کار بگیرید