طراحی سایت
استایل طراحی سایت
24/10/2018
طراحی سایت
طراحی سایت سردفتر
25/10/2018
نمایش همه

طراحی سایت افزایش رتبه گوگل

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت افزایش رتبه گوگل

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

یکی از دغدغه های اصلی مدیران در طراحی سایت افزایش رتبه طراحی سایت در گوگل و بهبود جایگاه آن در کلمات کلیدی مرتبط است. تمام مدیران در طراحی سایت خود برای کسب جایگاه مناسب در گوگل و افزایش آمار تعداد بازدیدکنندگان خود با یکدیگر به رقابت می پردازند. میزان آمار تعداد بازدیدکنندگان از طراحی سایت برای تمام مدیران امری مهم می باشد. بنابراین طراحی سایت شما با داشتن بهترین برنامه نویسی، طراحی گرافیک، محتوا، تجربه کاری تا زمانی که بازدیدکننده ای نداشته باشد بی ارزش است. ارزش یک طراحی سایت را میزان تعداد بازدیدکننده ی آن تعیین می نماید.

 

 

برخی از روش های افزایش رتبه ی طراحی سایت در گوگل عبارتند از:

  • امکان تبلیغات ایمیلی در طراحی سایت
  • امکان تبلیغات بنری و متنی در سایت های مختلف در طراحی سایت
  • امکان تبلیغات آفلاین در طراحی سایت
  • امکان تبلیغ در موتورهای جستجو در طراحی سایت
  • امکان بازدید مستقیم در طراحی سایت
  • امکان بازدید از طریق شبکه های اجتماعی در طراحی سایت
  • امکان بازدید از طریق گوگل و سایر موتورهای جستجو در طراحی سایت

 

چگونگی افزایش رتبه ی طراحی سایت در گوگل

افزایش رتبه ی طراحی سایت تا حد زیادی کار تخصصی می باشد. به منظور افزایش رتبه طراحی سایت در گوگل شما در ابتدا باید پارامترهایی را که در موتورهای جستجو حائز اهمیت است را شناسایی نمایید تا بتوانید امتیاز صفحات طراحی سایت خود را بالا ببرید.

 

ارتباط میان افزایش رتبه در گوگل با الکسا

میان رتبه گوگل و رتبه الکسا در طراحی سایت ارتباطی وجود ندارد. در صورتی که رتبه ی طراحی سایت شما در گوگل افزایش پیدا کند رنک الکسا طراحی سایت نیز بهتر خواهد شد. بنابراین تعداد بازدیدکننده و تعداد بازدید از صفحات تعیین کننده امتیاز یک طراحی سایت در الکسا می باشد. لازم به ذکر است رتبه الکسا به تنهایی ملاک مناسب بودن و پربازدید بودن یک طراحی سایت نمی باشد.