نموه کد طراحی سایت
بهبود بازدهی طراحی سایت فروشگاهی
05/03/2019
طراحی سایت رستوران
انتخاب پنل مناسب برای طراحی سایت
06/03/2019
نمایش همه

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای واقعیت یا سراب

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای واقعیت یا سراب بعد از چندسال دور بودن از فروش های هرمی مانند گلد کویست در فضای مجازی و طراحی سایت شرکت های هرمی، امروزه به جای آن بازاریابی اینترنتی مرسوم شده است که شیوه درآمدزایی آن از شیوه فروش هرمی الهام گرفته است. با این تفاوت که این سیستم بازاریابی دارای مجوز از مراجع قانونی است مثل شرکت پنبه ریز و بادران که این کسب وکارها نیاز به تخصص ندارد و معمولا به افراد وعده کسب در آمد بالا را می دهند البته ناگفته نماند خیلی از افراد برای وارد شدن به این طراحی سایت ها دچار تردید هستند.

 

طراحی سایت

تبلیغات معمول در این طراحی سایت ها به شرح زیر می باشد:

  • ره صد ساله را یک شبه طی کنید
  • کارفرمای خود باشید وپول پارو کنید
  • با بازریابی شبکه ای در عرض چند سال باز نشسته شوید

این یک واقعیت است که در اوضاع و احوال به هم ریخته اقتصادی دیدن طراحی سایت بازاریابی اینترنتی و دیدن این عناوین و شنیدن این سخنان بسیار دلچسب خواهد بود و افراد از اینکه بدون سرمایه و تخصص خاص بتوانند صاحب درآمد میلیونی بشوند به وجد خواهند آمد. اولین سوالی که در ذهن افراد شکل می گیرد این سوال است که آیا می توانیم به این شبکه ها اعتماد کنیم یا می توانیم دوستان خود را جذب این شبکه فروش کنیم. بهبود بازدهی طراحی سایت فروشگاهی را که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

دانستنی ها قبل از ورود به طراحی سایت بازاریابی شبکه ای عبارتند از:

  • بالای سر شما چه کسی است و در مورد شخصی که شما را دعوت به این کار کرده چه می دانید.
  • آیا می توانید به حرف های اعضای بازاریابی و طراحی سایت شبکه ای اعتماد کنید؟ تا چه حدود حرفهای آنها قابل اطمینان است و تا چه حدود به واقعیت نزدیک است؟ آیا آنها در مورد شغل قبلی خود نیز موفق بوده اند؟
  • محصول این بازاریابی شبکه ای چیست؟ ایا در همه فروشگاه ها پیدا می شود؟ آیا می توان مشتری را ترغیب به خرید این محصول کرد؟ آیا از کیفیت محصول مطلع هستید؟ چرا که شما قرار است این محصول طراحی سایت را تبلیغ کنید.
  • از چه زمانی شما کسب در آمد می کنید و در صحت این کلام که ماه ها وسال ها ممکن است به طول بیانجامد تا شما به کسب در آمد مورد نظر خود برسید شک کنید چرا که محصول با کیفیت و قابل ارائه در بازار همیشه مشتری طراحی سایت خود را دارد. شما باید به بازار یابی حرفه ای به عنوان یک شغل پاره وقت نگاه کنید به عنوان یک شغل ثابت نباید به آن تکیه کنید.
  • محصول این شرکت ها در کجا تبلیغ می شود و چه محدودیتی برای طراحی سایت و تبلیغ آن وجود دارد و آیا شرکت برای افزایش محصول خود در بازاریابی شبکه ای تبلیغاتی را انجام داده است این تبلیغات در کجا وبه چه صورت بوده است؟