طراحی سایت
طراحی سایت دایرکتوری فایل ها
23/01/2018
طراحی سایت کترینگ
24/01/2018
نمایش همه

طراحی سایت با سئو

طراحی سایت با سئو

برای اینکه یک طراحی سایت خوب داشته باشیم و سایت پس از طراحی با موفقیت در حوزه ی کاری اش عمل کند باید اصول سئو در ان به درستی اجرا شده باشد . به این صورت که سایت به خوبی بتواند در راس جستجوها و کلید واژه های حوزه ی کاری اش قرار بگیرد و متناسب با این موضوع با بالاتر رفتن بازدید ها میتوانیم بگوییم که این سایت دارای کارایی و عملکرد مناسبی است . بهینه سازی نیز مانند طراحی یک پروسه ی زمانبر و هزینه بر خواهد بود اما لازمه ی موفقیت سایت شما و چه بسا تعیین کننده ی موفقیت کسب و کار شما در فضای مجازی نیز باشد . و از این جهت باید بهینه سازی را نیز توام با طراحی مهم بشماریم . کلیدواژه ها در بهینه سازی می توانند شامل بسیاری از واژه ها باشند مثلا میتواند نام تجاری شرکت شما و محصولات تان و حوزه ی مرتبط با فعالیت سایت تان باشد تا از این طریق باعث شود موتور جستجو ان واژه را در سایت شما نیز یافته و سایت تان را نیز به عنوان یکی از نتایج جستجوی مورد نظر به فرد معرفی نماید .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

مطالب در طراحی سایت با سئو

در بهینه سازی سایت مطالب از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند . در صورتی که مطالب شما تکراری و کپی شده از سایت های دیگر نباشد موتور جستجوگر گوگل سایت شمارا به عنوان یک سایت تولید کننده و مولد محتوا خواهد شناخت . برای اینکه سایت شما در جستجو های کلید واژه ها دارای رتبه های خوبی باشد باید از کلید واژه ها نه به صورت بسیار زیاد و نه خیلی کم استفاده کنید . درواقع باید غلظت واژه های کلیدی استفاده شده در متن شما بیت دو تا پنج درصد باشد .  این امر باعث تطابق سایت شما با الگوریتم سئو گوگل خواهد شد و سبب بهبود سایت تان در امر بهینه سازی می شود.

طراحی سایت چاپ

طراحی سایت

تیم تحقیق و توسعه ی نونگار پردازش مطابق با اخرین تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو به مدیریت بهینه سازی سایت شما خواهند پرداخت و همراه و همقدم با طراحی به تکنیک های سئو و بهبود عملکرد سایت طراحی شده ی شما خواهند پرداخت. مفتخریم که در این راه همراه شماییم و به رضایت شما خوبان همواره میبالیم.