طراحی سایت فروش فایل
28/09/2017
طراحی سایت
طراحی سایت کلیکی
04/10/2017
نمایش همه

طراحی سایت با فتوشاپ

 طراحی سایت با فتوشاپ

 

 

طراحی سایت با فتوشاپ می تواند گرافیک طراحی سایت شما را متناسب با نظر و خواسته می تواند به طراحی درآورد. طراحی سایت با فتوشاپ می تواند تمامی بخش های طراحی سایت مانند منوها ، زیر منوها ، سایدبار ، بنر ، هدر ، فوتر ، باکس هاو غیره را متناسب با سلیقه ونظر شما طراحی نماید و سپس به واسط برنامه نویسی ها و کدنویسی ها به اجرا درآورد.

 

 

 

طراحی وب سایت با فتوشاپ

 

 

 

طراحی وب سایت با فتوشاپ به واسط گرافیست آغاز می گردد و با زبان های مختلف برنامه نویسی گرافیک طراحی شده می تواند در اجرا و نمایش قرار گیرد. طراحی سایت با فتوشاپ موجب می گردد آنچه که در نظر خود دارید را در بستر طراحی سایت خود طراحی نمایید و تصاویر را در بخش های مختلف به واسط کدنویسی درج نمایید و نیز اینکه رنگ ها و کد رنگ را در باکس ها و بخش های مختلف در طراحی سایت قرار دهید. رنگ سازمانی آیتمی است که افراد در رنگ بندی طراحی سایت و نیز انتخاب تصاویر در سایت خود مورد نظر قرار می گیرد.

 

 

طراحی سایت فتوشاپ چه مزایایی دارد؟

 

 

اغلب افراد تمایل دارند طراحی سایت آنها مطابق با آنچه در ذهن دارند و رنگ بندی خاصی که در ذهن دارند را در طراحی سایت خود پیاده سازی نمایند. رنگ بندی باکس ها ، منوها و ساید بارها به راحتی با درج نمودن کدنویسی ها و کدهای رنگی قابل اجرا خواهد بود. در واقع به واسط درج نمودن کد رنگ می توانید گرافیک سایت را مطابق خواسته خود ایجاد نمایید و بدون اینکه بخواهید سرعت سایت خود را سنگین نمایید می توانید زیبایی را در طراحی سایت خود اجرا نمایید. اینکه رنگ سازمانی خود را در طراحی سایت اجرا نمایید و نیز دیگر المان ها تماما می تواند به راحتی در طراحی سایت شما اجرا گردد.