طراحی سایت
عوامل اعتبار دامنه طراحی سایت
16/02/2019
طراحی-سایت-تهران
جلب اعتماد کاربران به طراحی سایت
17/02/2019
نمایش همه

طراحی سایت بدون کد نویسی

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت بدون کد نویسی در گذشته طراحی وب سایت توسط اشخاصی که زبان عجیب برنامه نویسی را فرا گرفته بودنند صورت می گرفت. در صورتی که امروزه تا حدودی همه چیز متفاوت شده است. دیگر طراحی سایت غول اینترنتی به حساب نمی آید  .htmlنیز دیگر زبان غریب برنامه نویسی محسوب نمی شود پیشرفت علم و تکنولوژی نیز دامن گیر دنیای مجازی شده است. شما به راحتی بدون کد نویسی ویا داشتن مهارت تخصصی خاص می توانید یک سایت طراحی کنید. خیلی از افراد بنا به نیاز و اقتضای کاری خود نیاز به  طراحی سایت دارند ولی با توجه به نبود وقت کافی سعی می کنند بهترین و اصولی ترین روش را انتخاب نمایند.

از شرکت های مطمئن و معتبر که می توان هاست شرکت خود را از آن تهیه کنید شرکت نونگار پردازش است. بهترین پیشنهاد برای طراحی سایت بدون کد انتخاب دامنه و هاست از یک شرکت معتبر است.بهترین پیشنهاد استفاده از هاست لینوکس است چون اکثر برنامه ها با زبان ph p نوشته می شوند. عوامل اعتبار دامنه طراحی سایت که از بهترینن و کاربردی ترین مقالات وب سایت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

مزایای طراحی سایت بدون کد نویسی عبارتند از:

  • طراحی سایت بدون کد نویسی ،سایت آموزشی ،فروشگاهی ، خبری به صورت عملی و کاملا حرفه ای
  • طراحی سایت بدون کد نویسی ،بروی یک دامنه وهاست که قابلیت های فراوان دارد
  • طراحی سایت بدون کد نویسی به عنوان یک منبع در آمد زایی

 

طراحی سایت تهران

 مراحل طراحی وب سایت بدون کد نویسی به شرح زیر می باشد:

  • اولین مرحله در طراحی سایت بدون کد نویسی خرید دامنه مناسب و انتخاب نام دامنه است

برای طراحی سایت بدون کد نویسی فرق نمی کند سایت شما سایت شرکتی است یا سایت شخصی و هدف شما از طراحی سایت راه اندازی کسب و کار است یا برند سازی است مهمترین چیز در طراحی سایت بدون کد نویسی انتخاب آدرس دامنه مرتبط با کارتان است . نام دامنه همان آدرس سایتان است .فرقی نمی کند دامنه شما بین المللی  .com .org .netیا ملی .ir باشد با توجه به نیازتان دامنه خودرا تهیه و ثبت جهانی کنید.

 

  • دومین مرحله در طراحی وب سایت بدون کد نویسی انتخاب میزبان و خرید هاست است

برای طراحی سایت بدون کد نویسی سایت شما بعد از انتخاب دامنه نیاز به یک میزبان برای راه اندازی سایت دارید. این همان فضایی که فایل های مربوط به سایتان بروی آن قرار می گیرد. همانند یک سیستم که دارای هارد کامپیوتراست  که دائم به اینترنت متصل است تا سایت شما قابل دسترس به کاربران باشد.

 

  • سومین مرحله در طراحی سایت بدون کد نویسی

با خرید و دامنه هاست تقریبا آماده اید برای طراحی سایت بدون کد نویسی اکنون می توانید  با استفاده از  شرکت های سایت ساز که از قالب های آماده در طراحی استفاده می کنند سایت تان را به مرحله طراحی برسانید.