طراحی سایت
سفارش طراحی سایت خود را آغاز نمایید
07/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت فست فود
08/08/2018
نمایش همه

طراحی سایت برای کسب وکارهای کوچک

طراحی سایت

طراحی سایت

 

طراحی سایت برای کسب وکارهای کوچک

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران چگونه شرکت شما شروع به کار کرد و چگونه آن را به جایی که امروز است رشد کرده است یک داستان جذاب است که بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک کوچک فکر نمی کنند در طراحی سایت خود به اشتراک بگذارند – و یا آنها را به طوری که به درستی درگیر مشتریان خود و یا فرهنگ شرکت خود را منعکس می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

نمایش دادن سفر، از مفهوم به شرکت، می تواند اعتماد و احترام را ایجاد کند و مشتریان بالقوه را کمی بیشتر در مورد آن چه که هستید هستید. این که آیا کسب و کار کوچک شما فقط یک ساله است، یا یک دهه طول می کشد، شما باید مواد مورد نیاز و داستان را بگویید. در اینجا چگونگی تبدیل این چالش ها و دستاوردهای به یک شرکت معتبر تاریخچه را می خواهید که بتوانید آن را بخوانید.

 

طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک

طراحی سایت

طراحی سایت

 

اگر تا به حال چند دقیقه به بخش های “درباره ما” یا “تاریخ” در یک شرکت کوچک تمرکز کرده اید، احتمالا دیده اید که بسیاری از آنها به زمان بندی های نوشته شده یا لیست های طولانی دستاوردها، این موضوعات در همه متأسفانه، این راه ها برای گفتن داستان شرکت شما می تواند به عنوان خوانده شده و یا صنعت خاص است که آنها به درستی انتقال اطلاعات شما می خواهم برای رسیدن به مشتری به طور متوسط، به غیر از غنای سفر شخصی خود را دارد.

 

 

محصولات خود را در طراحی سایت معرفی نمایید

 

از جمله عکس های اولین فضای دفتر، تیم اول، اولین محصولات شما یا اولین دلار که شرکت شما ساخته شده است می تواند برای خوانندگان شما عطر و طعم زیادی بسازد. اگر عکس های زیادی در دسترس نداشته باشید، ممکن است بخواهید با یک طراح گرافیک همکاری کنید که بتواند تصاویری را که با هر لحظه بزرگ مطابقت دارند ایجاد کند. شما همچنین می توانید داستان های خود را با چندین لایه و دیدگاه های مختلف با کارکنان ارائه یک حافظه مورد علاقه خود را. یادآوری اولین روزهای کاری خود را که از یک RV خارج می شود یا نشستن در اطراف یک رستوران در مورد شعارها و اظهارات مأموریت می تواند واقعا روح داستان کسب و کار کوچک کوچک شما را افزایش دهد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

شما ممکن است مجبور شوید فقط در سال اول کسب و کار کوچک خود را جست و جو کنید، جایی که احساس می کنید واقعا کاری نکردید. شما ممکن است یک سال یا سه سال پیش پرش کنید زیرا آن زمان تا به حال ندیده اید که شما واقعا توپ را نوردیدید. رویای آمریکایی یک کسب و کار کوچک کوچک را از دست می دهد. این یک داستان است که مردم از شنیدن خسته نمی شوند. این الهام بخش صدها هزار نفر در هر سال است که می گوید: «هی، من می توانم این کار را انجام دهم»، و آنها را به سمت DBA، LLC یا شرکت خود دعوت می کنند. ممکن است داستان موفقیت دیگری که شما را تشویق کرد، باشد. واقعیت این است که شما در تمام مدت کاری که در حال انجام کسب و کار کوچکتان بودید تمام وقت کار می کردید، که شما برای ارائه یک سرویس و در حال حاضر پیشنهاد دیگری می دادید یا اینکه نام شرکت خود را ۱۰ سال قبل از اینکه شما واقعا آن را راه اندازی کردید، که به داستان شرکت شما کمک می کند.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

در حالی که یک داستان شرکت جذاب بیشتر از یک لیست از نقاط گلوله عمیق تر است، شما نمی خواهید همه چیز را به اشتراک بگذارید. نه تنها این باعث می شود که تاریخ شما خیلی طول بکشد (برای کتاب خود آن را ذخیره کنید)، احتمالا نمی خواهید همه چیز را شامل شود. شما معمولا میخواهید همه چیز را مثبت نگه دارید، در حالی که شامل چند چالشی است که در طول راه برطرف شده اید. در اینجا چند ایده در مورد آنچه که باید شامل می شود و چه چیزی نباید شامل شود، به طوری که شما می توانید برنامه ریزی رویدادهایی را که در داستان شما اتفاق می افتد شروع کنید.

 

 

اگر میخواهید سرمایه گذاران یا شرکای خود را جذب کنید، ممکن است بخواهید اکثریت تاریخ خود را به رشد بسپارید. آنها می خواهند ببینند که شما یک پیروی خوب از راه اندازی محصولات موفق و تصمیم های هوشمند دارید.اگر شما یک شرکت با نام تجاری جدید هستید و شما هنوز دستاورد ها، جوایز، نقاط معکوس و یا چالش های زیادی کسب نکرده اید، ممکن است بخواهید سابقه شرکت خود را به شما و تاریخچه کارکنان خود تغییر دهید. چه مدت در صنعت بوده اید؟ که در آن شما مشغول به کار؟ برخی از دستاوردهای حرفه ای شما چیست؟

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تبلیغات به واسط طراحی سایت برای کسب وکار شما

 

 

داستان این که چگونه کسب و کار کوچک شما آغاز شد و نرخ رشد آن، مولفه های کلیدی تصویر تصویر شرکت شما است، اما اکنون که کسب و کار کوچک شما در حال انجام است، ممکن است برای انتقال بیشتر اهمیت داشته باشد. در حالی که اکثریت داستان شرکت شما تا روز جاری منجر خواهد شد، مهم است که وقت خود را برای نشان دادن جایی که آینده شما دروغ است، بردارید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

چه نوع مشتریان و مشتریان شما در حال حاضر خدمت می کنید؟ در کدام کشورها یا کشورها تجارت می کنید؟ کدام نوع محصولات بهترین فروشندگان شما هستند یا کدام سرویس های محبوب ترین هستند؟ چه خدمات جدیدی می تواند انتظار مشتریان شما باشد؟ چند نفر در حال حاضر در شرکت شما کار می کنند؟ اهداف شما برای سال آینده چیست؟ پنج سال بعد؟ آیا شما وارد عرصه های جدید صنعت خود می شوید؟