طراحی سایت
طراحی سایت کتابخانه های عمومی
16/09/2018
عوامل عدم موفقیت در طراحی سایت
16/09/2018
نمایش همه

طراحی سایت برای کسب و کار

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

طراحی سایت برای کسب و کار

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

 

 

میزبانی وب طراحی سایت برای هر کسب و کار با حضور آنلاین ضروری است، به سادگی بدون میزبانی وب طراحی سایت بدون طراحی سایت شما در اینترنت دیده می شود. همه اصول اولیه ایجاد یک کسب و کار کوچک را درک می کنند. ما نام تجاری را ایجاد می کنیم، برای اجاره یک فضای مغازه، اجاره دادن و کسب و کار را شروع می کنیم.

 

میزبانی وب طراحی سایت بسیار متفاوت نیست میزبانی وب طراحی سایت به سادگی به این معنی است که شما هزینه ی سالیانه را به یک ارائه دهنده ی میزبانی پرداخت می کنید که به شما اجازه می دهد یک بلوک فضای سرور برای طراحی سایت خود برای زندگی اجاره کنید. خوشبختانه طراحی سایت کیمبرلی تحقیقات زیادی را برای یافتن بهترین معاملات در میزبانی وب طراحی سایت و ثبت نام دامنه انجام داده است. برای به دست آوردن یک معامله بزرگ برای نیازهای میزبانی وب طراحی سایت خود اینجا کلیک کنید.

 

طراحی سایت  با کیفیت

 

میزبانی وب طراحی سایت ابرها در طول چند سال گذشته بسیار محبوب بوده و با علت خوبی همراه است. در اینجا چند دلیل برای محبوبیت آن وجود دارد. به جای میزبانی در یک سرور فیزیکی، طراحی سایت شما در بسیاری از سرورهای فیزیکی میزبانی می شود. مزیت شما این است که به احتمال زیاد در زمان خرابکاری سرور، احتمال خرابی را کاهش می دهد. زیرا منابع برای طراحی سایت ها در سراسر بسیاری از سرورهای مختلف فیزیکی گسترش می یابند، زمانی که اوج مصرف طراحی سایت وجود دارد، سرور دیگری می تواند منابع اضافی را فراهم کند. این ایده از بسیاری از سرورهای مختلف فیزیکی، انجام یک مجموعه خاص از وظایف، برای همه طراحی سایت های خود، به عنوان “ابر” شناخته شده است. با بیش از ۷ میلیارد تلفن همراه در سراسر جهان، منطقی است که طراحی سایت خود را برای دستگاه های کوچک مانند تبلت و گوشی های هوشمند بهینه سازی کنید. ما طراحی سایت های پاسخگو با کیفیت مناسب برای دستگاه های مختلف امروز را ایجاد می کنیم

طراحی سایت

طراحی سایت

 

طراحی سایت پاسخگو چیست

 

یک “طراحی سایت پاسخگو” “اندازه و قالب” را به دستگاهی که در آن مشاهده می شود، پاسخ می دهد. آن را کاهش می دهد اگر شما به دنبال آن بر روی یک تلفن هوشمند و گسترش در هنگام مشاهده بر روی مانیتور کامپیوتر بزرگ است. میلیون ها نفر در حال پخش با دستگاه هایی هستند که می تواند در ۲ حالت برگزار شود، پرتره و چشم انداز و محتوای و تصاویر در طراحی سایت نیاز به تغییر، به جای هر دو جهت.

طراحی سایت پاسخگو دوستانه با تطبیق محتوا، طراحی، ناوبری و روش تعامل به منظور دستیابی راحت و قابلیت استفاده به کاربر تلفن همراه به عنوان کاربر دسکتاپ به دست می آید.

چرا طراحی سایت پاسخگو طراحی شده است

 

طراحی سایت پاسخگو، تغییر اساسی در نحوه ساخت طراحی سایت ها را نشان می دهد. کاربران از سایت شما از آرایه وسیعی از مرورگرها و دستگاه های مانند گوشی های هوشمند، قرص و لپ تاپ بازدید می کنند و فروش قرص ها انتظار می رود که این سال بیش از ۱۰۰ میلیون نفر باشد؛ ما باید سایت هایی را برای جایگزینی آنها ایجاد کنیم.آیا طراحان وب برای ایجاد طراحی سایتهای پاسخگو آسان هستند. در حالی که طراحی پاسخگو ارزان نیست، جایی که مصرف کنندگان دلار جریان دارند. طراحی سایت پاسخگو آینده طراحی سایت است. در دراز مدت طراحي سايت شما براي پاسخگويي مي تواند با پذيرفتن نياز به ايجاد نسخه هاي مختلف طراحی سايت خود براي هر پلتفرمي كه قبلا از مخاطبان شما استفاده مي كند، صرفه جويي شود.

تصمیم گیری بین یک صفحه و چند صفحه طراحی سایت می تواند روی حیله و تزویر باشد. با مرور طراحی سایت های موبایل و اجتماعی، در حال افزایش است، طراحی سایت های ساده، سریع و واضحی از صفحات طراحی سایت یکی از پرطرفدارترین طراحی سایت های روز هستند. از سوی دیگر، طراحی سایت های چند صفحه ای که توسط جریان های ناوبری سنتی تعریف می شوند، توسط کاربران شناخته شده و قابل اعتماد هستند. این یک تماس سخت است. بهترین روش برای انتخاب یک صفحه طراحی سایت و چند صفحه طراحی محتوای سایت شما و جریان ناوبری است. آیا محتوای سایت شما سریع و آسان برای مرور است، یا محتوای زیادی وجود دارد که باید به صورت استراتژیک برای کاربران ایجاد شود؟ با یک رویکرد محتوا به طراحی سایت شما احتمال بیشتری برای انتخاب سیستم ناوبری مناسب برای طراحی سایت شما وجود دارد. اگر هنوز در مورد اینکه آیا یک صفحه یا چند صفحه طراحی راه برای طراحی سایت شما است، هنوز مشخص نیست، این پست به شما کمک خواهد کرد که جوانب مثبت و منفی هر یک را در نظر بگیرید. برای پیدا کردن جریان ناوبری مناسب برای محتوای سایت خود مطالعه کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت تنها صفحه وب چند صفحه ای: سایت تک صفحه ای

 

یک طراحی سایت یک یا یک صفحه به سادگی یک طراحی سایت است که تنها دارای یک صفحه HTML است. صفحات اضافی وجود ندارد، مانند یک مورد، ویژگی ها یا صفحه تماس با ما. همانطور که آلفرد توضیح می دهد، محتوا در طراحی سایت های تک صفحه به طور کامل در صفحه اول بارگذاری می شود، و این تجربه برای کاربر به طور مداوم و مرسوم است. برای حرکت به مقصد های مختلف در یک طراحی سایت یک صفحه، کاربران روی لینک های ناوبری کلیک می کنند که به آنها اجازه می دهد به مقصد در صفحه پرش کنند یا صفحه پایین را برای رسیدن به بخش های مختلف محتوا حرکت دهند.

 

 

 

طراحی سایت های تک صفحه ای برای ارائه یک مقدار مناسب از اطلاعات برای کاربر برای تصمیم گیری و عمل بر روی آن هدف. به همین دلیل است که طراحی یک صفحه ای اغلب برای فرود صفحات، اوراق بهادار و طراحی سایت های مرتبط با رویداد استفاده می شود. این طراحی سایت کم طراحی هر نوشتاری غیر ضروری از رابط را حذف می کند و تمرکز توجه کاربر را به مهمترین محتوا در طراحی سایت قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد داس و دلخواه برای طراحی یک صفحه طراحی سایت اینجا را مطالعه کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

مزایده طراحی سایت تک صفحه

 

چرا طراحی یک صفحه را برای طراحی سایت خود در طراحی چند صفحه انتخاب کنید؟ برای شروع، طراحی سایت های موفق یک صفحه ای تمیز و قابل فهم هستند. یک طراحی سایت تک صفحه ای که محتوا در طراحی سایت را به تکه های کوچک تقسیم می کند و از بین می برد کلاهبرداری UI، برای کاربران آسان است تا هضم شوند. طراحی صفحه تنها به یک سفر کاربر بصری کمک می کند. بدون صفحات اضافی، بازدیدکنندگان از یک مسیر هدایت خطی لذت می برند – که داستان را با یک شروع، وسط و پایان به وضوح مشخص می کند. یکی دیگر از مزایای داشتن یک سیستم ناوبری ساده این است که معمولا تنها یک اقدام برای کاربر انجام می شود. مطالعات نشان می دهد که داشتن یک صفحه تنها میتواند منجر به افزایش تبدیل از طراحی سایتهای چند صفحه شود زیرا کاربران فرایند را زودتر شروع میکنند و از طریق آن سریعتر حرکت میکنند و با پیشنهاد دیگری از دست رفته یا پریشان نمیشوند.

آیا ما یک طراحی ساده برای طراحی سایت های پاسخگو تلفن همراه را ذکر کردیم. شما می توانید طراحی سایت های تک صفحه را به صفحات و دستگاه های کوچکتر به راحتی و به طور مداوم سازگار کنید. به علاوه، پیمایش حرکات آسان و طبیعی برای دستگاه های تلفن همراه صفحه لمسی است. اما این همه نیست – برای طراحان نیز مزایای جالب وجود دارد. برای مثال، تنها با یک صفحه در طراحی سایت، پیوندهای صفحه نمایش به صفحه نمایش و مطالب بسیار کمتر از یک صفحه چند صفحه ای وجود دارد. این امر باعث می شود طراحی سایت یک صفحه ای به طور کلی ساده تر انجام شود، تکرار و حفظ شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 طراحی سایت تک صفحه

 

اما این همه گل رز نیست. چند دلیل وجود دارد که چرا طراحی یک صفحه ممکن است برای طراحی سایت شما مناسب نباشد. طراحی سایت های یک صفحه در SEO (بهینه سازی موتور جستجو) بزرگ نیست. در واقع، آنها می توانند شانس رتبه بندی خود را با Google آسیب پذیر کنند و باعث کاهش تبدیل و مشارکت کاربر شوند. با محتوای بسیار کم، کلمات کلیدی هدف اغلب در سایتهای یک صفحه غفلت می شوند. تمرین ساختن طراحی سایت شما توسط زمینه های اصلی مورد علاقه برای نشان دادن اقتدار در آن مناطق یک حرکت غیرممکن است. خبر خوب این است که راه حل هایی وجود دارد، از قبیل استفاده از div expandable برای توصیف و تصاویر اضافی.

علاوه بر این، طراحی سایت تک صفحه ای نامزد ایده آل برای نام تجاری در حال رشد نیست، زیرا توانایی آن در مقیاس محدود است. همانطور که قبلا مشاهده کردیم، طراحی سایتهای تک صفحه دارای تمرکز محدودی هستند و بنابراین برای طراحی سایتهایی که نیازمند استفاده گسترده، پیچیده و یا متنوع از محتوا در طراحی سایت هستند مناسب نیستند. بنابراین حتی اگر شما یک طراحی سایت کوچک را اداره می کنید، در نظر بگیرید که در آن سالها چندین سال از خط خارج می شوید و در هنگام انتخاب یک طرح چند و چند صفحه ای در طراحی سایت آن را در نظر بگیرید. در نهایت، در نظر گرفتن این واقعیت است که شما فقط باید یک URL برای کار با. این ممکن است به نظر نمیرسد مشکل بزرگی باشد، اما در مورد زمانی که میخواهید چیزی در سایت خود با جامعه رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، یا پیگیری یک پیوند در Google Analytics را داشته باشید.

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت یک صفحه و طراحی سایت چند صفحه

 

یک طراحی سایت چند صفحه حاوی چندین صفحه و زیر صفحات در یک منو است. بر خلاف طراحی سایت تک صفحه، تنها راه برای حرکت به صفحات و مشاهده صفحات در صفحه چند صفحه، این است که بر روی لینک های موجود در منو کلیک کنید. طراحی چند صفحه مناسب برای تقریبا هر نوع پروژه مناسب است. نمونه هایی از طراحی سایت چند صفحه ای در سایت های تجارت الکترونیک طراحی سایت می باشد. طراحی سایت چند صفحه ای مقیاس پذیری نامحدود را ارائه می دهد. همانطور که می خواهید صفحات زیادی ایجاد کنید و سیستم ناوبری را به صورت مورد نیاز گسترش دهید. به عنوان مثال، نوار ناوبری بالای خود را برای یک مگا سفارشی سفارشی با نوار جستجو برای امکانات ناوبری بی پایان تغییر دهید. به یاد داشته باشید، نوع طراحی ناوبری که شما انتخاب می کنید بستگی به عمق طراحی سایت شما می گذارد.

در مرحله دوم، جریان ناوبری یک سایت چند صفحه ای آسان است. این نوع از طراحی سایت ها از دهه ۹۰ آغاز شده است، به این معنی که اکثر کاربران با آن آشنا هستند و اغلب انتظار دارند صفحات متعدد را در سایت ها پیدا کنند. تا زمانی که جریان ناوبری طراحی سایت شما آسان است، شما قایقرانی صاف با طراحی چند صفحه ای است. در نهایت، سایت هایی با چندین صفحه قابلیت های قدرتمند SEO دارند. ما تأیید کردیم که طراحی سایتهای چند صفحه بیشتر احتمال دارد مقادیر بالاتری از محتوای را داشته باشند از آنهایی که دارای یک صفحه واحد هستند. و هرچند توانایی جستجوگرها هر طراحی سایت به شدت بر استراتژی بازاریابی دیجیتال شما متکی است، فقط داشتن بالقوه محتوا در طراحی سایت برای بهینه سازی SEO در طراحی سایت شما یک شروع عالی است. در مورد اهمیت جستجوگرها در طراحی سایت خود بیشتر بدانید.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

منافع طراحی چند صفحه ای طراحی سایت

 

به نظر می رسد که طراحی سایت های چند صفحه ای تا به حال برای ما کار کرده اند، اما در معرض چند نواقص قرار دارند.به عنوان مثال، در نظر بگیرید که چگونه به طور منظم به طراحی سایت خود مدیریت می کنید. فراموش نکنید که تمام این محتوا باید توسط تیم طراحی سایت و محتوا حفظ شود. با توجه به اینکه آیا یک صفحه یا صفحه چند صفحه ای طراحی شده است، شما باید در مورد اینکه آیا داشتن محتوای زیادی مقرون به صرفه است یا نه، فکر کنید. به یاد داشته باشید که محتوای با کیفیت پایین و یا با کمبود بهینه فقط برای کسب و کار بد است.

چیز دیگری که باید مورد توجه قرار بگیرد نرخ طراحی سایت شماست. طراحی سایت هایی که دارای مقادیر سنگین هستند اغلب بارگیری آهسته، منحرف می شوند و می توانند کاربران را به جست و جو بپردازند. و هرچند هر طراحی سایت چند صفحه ای محتوا و سنگین نیست، و همه ی اتاق هایی که در مقیاس قرار دارند، این چیزی است که باید مورد توجه قرار گیرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی محتوای طراحی سایت و تصاویر خود، این پست را بخوانید.

چند صفحه ای طراحی سایت بیش از حد محتوا

 

در نهایت، طراحی سایت چند صفحه سخت تر برای انطباق با تلفن همراه است. برخلاف سایتهای تک صفحه، که در آن همان کد پشت صحنه را می توان برای توسعه سایت تلفن همراه استفاده کرد، طرح های چند صفحه ای باید از ابتدا شروع به تولید نسخه موبایل کنند. نه تنها این هزینه های گرانقیمت و وقت گیر است، بلکه خطر انقطاع طراحی در بین سیستم عامل های طراحی سایت و تلفن همراه را از بین می برد.

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت چند صفحه ای

 

ما امیدواریم که پست ما در مورد تفاوت بین طراحی تک و چند صفحه ای روشن شده است. به خلاصه: طراحی یک صفحه ای عالی است زمانی که تمرکز دقیق داشته باشید یا کاربران را تشویق کنید که یک کار خاص را انجام دهند. این همچنین برای اولین طراحی سایت تلفن همراه ایده آل است. از سوی دیگر، طراحی چند صفحه ای به شما امکان افزایش پتانسیل بالقوه خود را می دهد، به سیستم های ناوبری سنتی و بهینه سازی استراتژی SEO کمک می کند