طراحی سایت
معایب طراحی سایت استاتیک
25/06/2019
طراحی سایت
نحوه اشتراک گذاری اسکپیت کد در طراحی سایت
26/06/2019
نمایش همه

طراحی سایت بنر تبلیغاتی

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت بنر تبلیغاتی خوب نقش به سزایی در موفقیت و عدم موفقیت تیم تبلیغاتی شما دارد .تجربه طراحی سایت نشان می دهد طراحی سایت بنر خوب نقش به سزایی در موفقیت و عدم موفقیت تیم تبلیغاتی شما دارد تجربه طراحان سایت نشان می دهد که نکات زیر می تواند منجر به افزایش کلیک خوری طراحی سایت  شما و در نتیجه فروش بیشتر برای شما شود معایب طراحی سایت استاتیک که از مقالات کاربردی و آموزش وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

استفاده از انیمیشن در طراحی سایت بنر

از انیمیشن استفاده کنید انیمیشن ها می توانند به شدت نرخ کلیک خوری طراحی سایت بنرها را افزایش دهند انیمیشن ها می بایست با دقت زیادی استفاده شوند تا توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کنند نه آنکه آنها را اذیت کنند برای چنین بنرهایی که دارای انیمیشن می باشند قوانین زیر صدق می کند .

انیمیشن ها می بایست به اندازه کافی زیرکانه باشند تا توجه بازدید کنندگان را به خود جلب نمایند ولی این موضوع نباید به حدی باشد که بنر حالت خودنمایی به خود بگیرد با طرح طراحی سایت در تضاد باشد و یا آزار دهنده باشد انیمیشن هایی که در طراحی سایت حلقه ای بی نهایت را طی می کنند آزار دهنده هستند در عمل بهتر است انیمیشن ها هفت تا ده بار اجرا شوند.

 

 

داشتن ویژگی تعاملی در طراحی سایت

قرار دادن تصاویر گرافیکی روی طراحی سایت بنر اینجا کلیک کنید یا ارسال کنید می تواند به شدت نرخ کلیک خوری را افزایش دهد استفاده از رنگ های درخشنده در طراحی سایت بنر بنرهایی به رنگ آبی ، زرد و سبز نرخ کلیک خوری بالاتری را نسبت به طراحی سایت بنرهای سیاه و سفید دارد و از رنگ قرمز خیلی کم استفاده کنید.

سپس پیام اصلی را در آخرین فریم از انیمیشن در طراحی سایت را بر جای گذارند .برعکس برخی از بازدید کنندگان پیش از بارگذاری کامل صفحه واجرای کامل انیمیشن آن را متوقف می کنند در نتیجه ایده خوبی است که برای تبلیغات در صفحاتی که زمان بارگذاری زیادی دارند پیامتان را در خلال اولین فریم در طرحی سایت  قرار دهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

استفاده از کلمات رایگان در طراحی سایت بنر

بسته به آنچه که ارائه می دهید کلمه رایگان می تواند نرخ کلیک خوری را افزایش دهدوبه عنوان مثال ارائه دموی رایگان نرم افزار به خوبی جواب خواهد داد بر عکس ارائه وجهه رایگان به ازای کلیک درصد شبهات را افزایش می دهد چرا که آنها می خواهند بداند وجهه به چه شکل دریافت می گردد. مزیتی برای کلیک کردن روی طراحی سایت بنر در نظر بگیرید به عنوان مثال آیا ترافیک بالاتری می خواهید یا نیاز به مشاور مالیاتی دارید جواب چنین سوال هایی را در طراحی سایت شما باید باشد .