نموه کد طراحی سایت
الگو های طراحی سایت برای دستگاه های اندروید
08/04/2019
طراحی سایت
بهترین روش های طراحی سایت
08/04/2019
نمایش همه

طراحی سایت بی نقص داشته باشید

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت بی نقص داشته باشید طراحی سایت دارای مراحل مختلفی است یکی از این مراحل جمع آوری اطلاعات اولیه است و مرحله بعدی توسعه و تست کارایی این مواردی که ذکر کردیم اولین اثری که بروی طراحی سایت می گذارد ناشی از کیفیت طراحی سایت است. در حقیقت این ظاهرطراحی  سایت است که تعین می  کند کاربر داخل سایت ماندگار خواهد شد یا نه بنابراین مرحله طراحی سایت از مهم ترین مراحل پروژه طراحی  سایت محسوب می شود. بی شک طراحی سایت شکیبایی زیادی را به همراه دارد در کنار این ها برنامه ریزی و کارهای فنی نیز لازمه کار است.

 

طراحی سایت

جذابیت طراحی سایت

امروزه با توجه به رقابتی که در دنیای مجازی و طراحی سایت وجود دارد .طراحی سایت و ساخت سایتی که نسبت به سایت های دیگر برتریداشته باشد و قابل فهم و درک می توان گفت کاری کاملا دشوار است .البته مسلم است برای طراحان سایت که عاشق طراحی سایت هستند و خلاقیت دارند به آسانی می تواند با تقسیم مرحله به مرحله کار وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

 

جمع آوری ملزومات و اطلاعات در طراحی سایت

با توجه به اینکه قدم اول در طراحی سایت جمع آوری اطلاعات است و این کار مستلزم درک کار شرکت و درک نیاز مشتری و مخاطب است و می توان گفت گام مهمی در طراحی سایت محسوب می گردد.در این مرحله قبل از شروع به طراحی سایت باید این سوالات از مشتری پرسیده شود که هدف از طراحی سایت شما چیست آیا می خواهید اطلاعات را به کاربر ارائه بدهید یا هدفتان تبلیغ کالا و یا فروش محصولات است.

مخاطب طراحی سایت تان چه کسانی هستند طراحی سایتی که می خواهید انجام بدهید دارای چه نیازهای تخصصی و غیر تخصصی است و اولویت های شما کدام است طراح سایت تا آنجا که امکان دارد باید بتواند پاسخ این سوالات را بدست آورد چرا که پاسخ به این سوالات در طراحی سایت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

 

طراحی سایت

جمع آوری ایده پراکنده در طراحی سایت

یکی دیگر از مراحل طراحی سایت بعد از جمع آوری اطلاعات نوبت به جمع آوری ایده های خلاقانه برای پروژه است همیشه طراح سایت باید یک سری ایده و طرح های خلاقانه اولیه را آماده کند و بعد از بین آنها بهترین ها را انتخاب کند با ارسال طرح ها برای مشتری نظر آنهارا نیز جویا شود که به این مرحله بازبینی طرح گویند که شامل ایراد گرفتن و حل مشکلات و تایید طرح می شود تا اینکه هم مشتری و طراح سایت از ایده اولیه طراحی سایت رضایت کامل داشته باشند. طراحی سایت فروشگاهی یکی از بهترین و کارآمد ترین خدمات وب سایت لیموترش می باشد که به درآمدزایی بیشتر صاحبان مشاغل کمک می کند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطالعه ی آن بپردازید.