طراحی سایت
طراحی سایت ثبت دامنه
23/08/2017
طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
طراحی سایت با جاوا
26/08/2017
نمایش همه

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تور

طراحی سایت تور

طراحی سایت تبلیغاتی

 

 

 

طراحی سایت تبلیغاتی در بستر خود فضایی را برای درج آگهی و تبلیغات برای کاربران فراهم می نماید تا به معرفی برند و محصولات خود بپردازند. طراحی سایت تبلیغاتی امروزه درآمدزایی بالایی را برای خود کسب می نمایند و بدون دردسر کم خواهند توانست درآمد خوبی را بدست آورند. طراحی سایت تبلیغاتی موفق بسیار وجود دارد که ترافیک بالایی از کاربران را به سمت خود جذب نموده است.

 

 

 

 

طراحی وب سایت تبلیغاتی

 

 

طراحی وب سایت تبلیغاتی در سایدبار خود می تواند فضایی برای نمایش آگهی و تبلیغات فراهم آورد و نیز اینکه می توانند صفحاتی را برای کاربران ایجاد نمایند که اطلاعات خود را درج نمایند. نام برند ، شماره تماس ، محصولات و خدماتی که دارند را می توانند درج نمایند. طراحی سایت تبلیغاتی می تواند دسته بندی از انواع آگهی ها و تبلیغاتی که می تواند درج نماید را ایجاد نماید

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت تبلیغاتی چه امکاناتی دارد؟

 

 

طراحی سایت تبلیغاتی می تواند قابلیت ایجاد پروفایل را نیز برای کاربران داشته باشد تا کاربران خود بتوانند آگهی و تبلیغات خود را درج نمایند. اغلب با پرداخت هزینه ای کاربران این فرصت را بدست خواهند آورد که آگهی خود را درج نمایند. طراحی سایت تبلیغاتی با تعریف نمودن تعرفه تبلیغات خود می توانند در خصوص هزینه تبلیغات به کاربران خود اطلاع رسانی نماید. همچنین اینکه می تواند هزینه درج بنرهای تبلیغاتی را نیز بیان نماید تا کاربران در خصوص قیمت تعرفه اطلاعات را داشته باشند.