طراحی سایت
روش های مقابله با اسپم در طراحی سایت
28/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت کالای خواب
29/08/2018
نمایش همه

طراحی سایت تجارت الکترونیکی حرفه ای

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت تجارت الکترونیکی حرفه ای

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت تجارت الکترونیک حساس نیستند. در بسیاری از موارد، آنها مانند هر سایت دیگری شبیه به هم هستند و در جستجوی شماره تماس با ما نیستند. اگر یک شماره تلفن بتواند در آن قرار گیرد، معمولا در یک پیچ و خم دسته های دیگر یا تنها از طریق موتور جستجوی شرکت در دسترس است. حتی هنگامی که شما یک شماره تلفن برای تماس پیدا می کنید، گزینه های منو تقریبا غیرممکن است که از یک سوال اساسی در مورد یک محصول بپرسید. به ندرت گزینه ارائه شده برای ترک نام و شماره تلفن خود را برای تماس برگشت است. این از لحاظ تجاری خوب نیست.

 

 

 

 

 

فروش محصولات در طراحی سایت تجارت الکترونیک

طراحی سایت

طراحی سایت

یک مورد در طراحی سایت می توانید تمام فروش های بالقوه طراحی سایت تجارت الکترونیک که رها شده اند تصور کنید. آیا معنای بیشتری ندارد . اگر یک عامل چت در دسترس وجود دارد، شما لازم نیست که قبل از اینکه سوال پرسش کننده پاسخ داده شود، اطلاعات تماس خود را ارائه دهید؟ فن آوری در دسترس است که اجازه می دهد تا عامل چت به طور خودکار می دانید چه مورد شما در حال مشاهده؟ بسیاری از خرده فروشان اخیرا درآمد مالی بسیار موفق را گزارش کرده اند. درصد قابل توجهی تمرکز و نتایج کسب و کار خود را در تجارت الکترونیکی ترویج می کنند. اقتصاد قوی است و اعتماد مصرف کننده نسبتا بالا است. اگر اقتصاد به خرده فروشان دیواری دسترسی پیدا کند، باید از راه هایی که فکر می کنند برای ادامه حرکت به جلو فکر می کنند فکر کنید.

 

 

درج محصولات در طراحی سایت تجارت الکترونیکی

 

اگر شما مسئول طراحی سایت تجارت الکترونیک هستید، یک فروشگاه رمز و راز مانند من انجام دهید. در مورد خرید یکی از اقلام منحصر به فرد یا گرانبهای خود تحقیق کنید و ببینید که چگونه روند کار می کند. برای اقلام با قیمت بالا، یک متخصص زندگی می کند که به راحتی می تواند به سوالات پاسخ دهد، می تواند به فروش کمک کند. برای من تقریبا تمام طراحی سایت تجارت الکترونیک بسیار موفقتر خواهد بود اگر شماره تلفنشان به طور برجسته در صفحه اصلی طراحی سایت برجسته شود. به این ترتیب یک تلفن ارسال شد که مستقیم به یک بخش خدمات مشتری پر از همکاران زنده و تحصیل کرد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

رابطه مشتری را با طراحی سایت تجارت الکترونیکی خود قوی نمایید

 

داشتن طراحی سایت شما دیگر برای تولید کنندگان محصول کافی نیست. بازارهای الکترونیکی یک روند رو به رشد است که نمی تواند نادیده گرفته شود. در کنار طراحی سایت های خود، بسیاری از مارک ها نیز از این سیستم عامل ها استفاده می کنند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها در از دست دادن هیچ گونه فروش بالقوه و به حداکثر رساندن سود خود را. بخشی از یک بازار الکترونیک مانند آمازون یا eBay می تواند یک نام تجاری را به روش های مختلفی به کار برد. این همش نیست؛ آنها همچنین به تقویت رابطه بین فروشندگان و خریداران کمک می کنند.

 

مزایای طراحی سایت تجارت الکترونیک و فروشگاه آنلاین

 

بازارها به شیوه های مختلف به نفع همه هستند. برای فروشندگان محصول، این راه را برای کاهش هزینه های به دست آوردن مشتری های جدید، پیدا کردن مشتریان جدید طراحی سایت و ایجاد عملیات آنها آسان تر می کند. برای مشتریان، بازارها یک پلت فرم قابل اطمینان و بی طرف هستند که در آن آنها می توانند همه چیزهایی را که نیاز دارند همراه با بررسی و معاملات خوب پیدا کنند. مزایای مشتری نیز در نهایت مزایای یک فروشنده است. پس از همه، مشتری شادتر با تجربه خرید است؛ بیشتر احتمال دارد که یک خرید تکرار شود. بیایید نگاهی دقیق تر به این مزایا بیابیم

طراحی سایت

طراحی سایت

روز دیگر تصمیم گرفتم یک بازدید کننده رمز و راز طراحی سایت تجارت الکترونیک را برگزار کنم. من سایت سایت متی را برای جواهرات جستجو کردم و سپس انتخاب هایم را بر اساس قیمت مرتب کردم. چه چیزی ظاهر شد؟ حلقه تعویض برای ۳۶،۴۷۵٫۹۰ دلار. (بله، اضافی ۹۰ سنت!) آیا یک خریدار معمولی میخواهد یک حلقه گرانبهای خریداری کند بدون اینکه بتواند به راحتی یک سوال بپرسد؟ من فکر نمی کنم این به من یک گزینه برای افزایش مقدار داد، بنابراین من اضافه شد ۶ حلقه به سبد خرید من. این ۶ مورد را به مبلغ ۱۸۶،۰۲۷٫ ۰۶ دلار پذیرفت و به من اطلاع داد که من ۳۲،۸۲۸٫۰۴ دلار صرفه جویی کرده ام. وای! همچنین پیامی به من داد: “تبریک می گویم، شما حمل و نقل رایگان را دریافت می کنید.” خوب، امیدوارم اگر فقط ۱۸۶،۰۲۷٫ ۰۶ دلار صرف کردم، هزینه حمل و نقل را شامل می شود، به خصوص از آنجا که ۶ حلقه تعامل احتمالا کمتر از ۱ کیلوگرم وزن دارند.

 

جذب مشتریان به سمت طراحی سایت تجارت الکترونیکی و فروشگاه آنلاین

 

بازار به طور معمول توسط بازدید کننده بیشتر از طراحی سایت های مستقل مکرر می شود. بسیاری از مردم از طریق این طراحی سایت ها حتی اگر به دنبال چیزی خاص نیستند، مرور می کنند. اگر چه تمام این بازدیدکنندگان به دنبال محصولاتی هستند که در آن تخصص دارید، اما هنوز هم احتمال دارد که آنها در محصولات شما قرار بگیرند. این می تواند منجر به خرید خام و ایجاد نام تجاری شما برای مشتریان جدید شود.

طراحی سایت

 

 

 

دسترسی به اطلاعات بازاریابی که فروش خود را به یک سطح جدید بالا می برد

بازارها علاوه بر افزایش مواجهه با مشتریان جدید طراحی سایت، اطلاعات مربوط به مارک های مربوط به فروش خود را نیز ارائه می دهند. علامت های تجاری می توانند از اطلاعات مانند اطلاعات کلیک، بررسی ها و غیره برای بهبود محصول خود استفاده کنند. درک اینکه چگونه مشتری بالقوه برای محصولات جستجو می کند، مارک های تجاری خود را در راه های بهتر کمک می کند. به عنوان مثال، هنگام نگاه کردن به چیزهایی که باید به خاطر داشته باشید هنگام آپلود محصول به آمازون، eBay، Walmart و غیره، دانستن آنچه که مشتریان ورودی جستجو می توانند به نام محصولات کمک کنند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

افزایش سود یا طراحی سایت تجارت الکترونیکی

هدف نهایی هر برند افزایش مارجین سود است. بازارهای الکترونیکی نقش بسیار مهمی در این زمینه ایفا می کنند. یک بازار دارای مشتریان بیشتری نسبت به یک طراحی سایت تجارت الکترونیک است. به طور موثر این بدان معنی است که با صرف هزینه های مشابه در تبلیغات، شما می توانید برای بسیاری از افراد دیگر قابل مشاهده باشد. این هزینه های مربوط به خرید یک مشتری جدید طراحی سایت را کاهش می دهد.

 

طراحی وب

طراحی وب

هزینه طراحی سایت تجارت الکترونیکی خدو را کاهش دهید

 

در نگاه اول، کمیسیون متهم شده توسط بازارها ممکن است آنها را گران قیمت نگاه دارد. با این حال، یک نگاه نزدیک یک تصویر متفاوت را رنگ می کند. اگر شما در حال فروش کالا در طراحی سایت خود هستید، مجبور خواهید بود که هزینه دامنه، هزینه ارائه دهنده ی میزبانی طراحی سایت، هزینه های SEO، تبلیغات برای هدایت ترافیک به طراحی سایت خود، هزینه های معامله و غیره پرداخت کنید. هنگامی که همه این هزینه ها به هم می رسند، آنها می تواند بسیار بیشتر از کمیسیون است که توسط بازار متهم شده است. انجام یک ارتقاء در بازار بسیار ارزان تر از اجرای یک به صورت جداگانه است. به عنوان یک نام تجاری، شما می توانید در کمپین تبلیغاتی که توسط بازار مدیریت می شود شرکت کنید. بنابراین، شما لازم نیست به عنوان بسیاری از منابع برای اجرای این را اختصاص داده است. همچنین، این کمک می کند تا بدانید که این سیستم عامل ها توانایی دسترسی بیشتر به مشتریان بالقوه را نسبت به هر یک از مارک های فردی دارند.

 

 

کاربران طراحی سایت خود را به مشتریان خود تبدیل نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

آیا فکر می کنید طراحی سایت برند شما همان تعداد بازدید کننده را دارد؟ هنگامی که مردم بیشتر محصولات خود را در بازار ببینند و نه در طراحی سایت شما، می توان با خیال راحت فرض کرد که نرخ تبدیل در یک بازار بالاتر از یک طراحی سایت مستقل است. طراحی سایت های تجارت الکترونیک مثل آمازون تعدادی از سرویس های اضافی را برای تولید کنندگان ارائه می دهند که عملیات آنها را ساده تر می کند. تکمیل شده توسط آمازون (FBA) یکی از این خدمات است. فروشندگان که استفاده از این خدمات طراحی سایت را انتخاب می کنند می توانند محصول طراحی سایت خود را توسط آمازون نگهداری کنند. سپس طراحی سایت پس از ارسال محصولات به مشتریان طراحی سایت و سایر خدمات مورد نیاز مشتری نیز مراقبت خواهد کرد. این ممکن است شامل هزینه خاصی باشد اما عملیات سازنده را بسیار ساده تر می کند.

 

 

اعتبار مشتریان را به طراحی سایت خود جذب نمایید

 

مشتریان طراحی سایت اعتماد محصولاتی را که در بازارهایی مانند آمازون فروخته شده اند، برای رسیدن به استانداردهای کیفیت خاص فقط به این دلیل که در اینجا لیست شده اند، اعتماد دارند. در بسیاری از موارد، مشتری ممکن است به جای اعتماد به بازار، به جای طراحی سایت برند یک محصول را از یک بازار خریداری کند. بنابراین، فهرست محصولات خود را در اینجا، می توانید بلافاصله اعتبار اعتبار خود را افزایش دهید.

 

شفافیت را در طراحی سایت خود فراهم نمایید

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

بازارها به مشتریان طراحی سایت فرصتی برای مقایسه محصولات مارک های مختلف را قبل از خرید می دهند. قیمت تنها عامل در اینجا نیست. بررسی ها نقش مهمی نیز ایفا می کنند. این بررسیها توسط مشتریان طراحی سایت تهیه شده که محصولی را خریداری کرده و استفاده می کنند، اغلب دارای وزن بیشتری نسبت به نام تجاری طراحی سایت در مورد محصول می باشند. یک محصول طراحی سایت خوب بلافاصله از طریق این بررسی ها بالاتر از سایرین افزایش می یابد، گرچه ممکن است کمی نسبت به رقبای آن گرانتر باشد.

 

رجوع مشتریان را به طراحی سایت خود بیشتر نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

مشتریان به دلیل دو دلیل خرید خود را تکرار می کنند – تجربه خود را با محصول  طراحی سایت و تجربه خود در خرید محصول. اصول طراحی سایت تجارت الکترونیک مشتری باقی می ماند در طراحی سایت ها و بازار های تبلیغاتی باقی می ماند – مشتری محصول طراحی سایت را انتخاب می کند، پرداخت می کند و پس از آن به خانه های خود منتقل می شود. با این حال، از آنجا که بازارها انواع وسیعی از کالاها را ارائه می دهند، خرید اغلب با هم به هم می خورد. این باعث می شود که خرید آنها راحت تر باشد و حتی می تواند به آنها کمک کند که از تخفیف های اضافی بهره مند شوند. برای فروشندگان، این تجربه خرید بهتر باعث افزایش احتمال خرید یک تکرار می شود.