طراحی سایت
محتوا طراحی سایت و ارتباط مشتریان
16/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت آژانس مشاورین مسکن
18/08/2018
نمایش همه

طراحی سایت تجارت الکترونیکی چه ویژگی هایی دارد

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت تجارت الکترونیکی چه ویژگی هایی دارد

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت تجارت الکترونیک شما فقط آغاز شده است، و در حال حاضر گنگ بیدار می شود. سفارشات در سراسر جهان ریخته می شوند و شما به همان اندازه که می توانید محصول را تحویل بگیرید. شما شگفت زده شده اید و از موفقیت های خود لذت می برید و همه چیز به نظر می رسد هموار است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بسیاری از سفارشاتی که دریافت کرده اید، جعلی بوده اند و اکنون ایمیل خود را پس از ارسال ایمیل به شما اطلاع می دهیم که شما باید هزینه های اضافی را برای عدم شناختن شما که نیمی از مشتریان بین المللی شما واقعا مخرب هستند، پرداخت کنید. شما اولین تجربه خود را با تجارت الکترونیک داشته اید، و این بد است.تقلب می تواند حتی طراحی سایت امیدوار کننده ی تجارت الکترونیک را خراب کند، اما می توانید با اتخاذ بهترین شیوه ها، بیشترین تقلب را انجام دهید. در اینجا چند نکته برای تشخیص و جلوگیری از تقلب استفاده می شود.

 

پرداخت اینترنتی را در طراحی سایت تجارت الکترونیکی امن نمایید

 

جلوگیری از پرداخت های جعلی در اینترنت کار سختی است، به همین دلیل است که شما می خواهید تمام کمک هایی که می توانید دریافت کنید. خوشبختانه، شما در مبارزه خود برای مبارزه با کلاهبرداران، تقلب و هکرها تنها نیستید. صنعت کارت پرداخت (PCI) یک سازمان است که توسط شرکت های بزرگ کارت اعتباری ایجاد شده است تا استانداردهای معاملات مالی امن آنلاین را ایجاد کند. PCI به عنوان بخشی از تلاش های خود برای مقابله با تقلب، را توسعه داده است، مجموعه ای از الزامات مورد نیاز برای پیروی از اطلاعات کارت اعتباری.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اگر طراحی سایت تجارت الکترونیک شما PCI Compliant باشد، به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات کارت اعتباری مشتری شما امن است و شما بخاطر نگه داشتن اطلاعات کارت اعتباری از نابودی و استفاده از آن برای خرید های جعلی از مردمی مانند شما. علاوه بر این، بعضی از اقداماتی که باید برای PCI Compliant انجام دهید، مانند تنظیم یک گواهینامه SSL، به مشتریانتان اطمینان حاصل می کند که از هویت شما اطمینان حاصل کرده و با شما خرید می کنند.

 

امنیت را در طراحی سایت تجارت الکترونیکی فراهم نمایید

 

 

گام هایی وجود دارد که می توانید برای محافظت از خود در برابر پرداخت های جعلی به همراه داشتن استاندارد ایمنی عمومی در اینترنت با استفاده از PCI Compliant. شما می توانید سرویس های حفاظت تقلب خودکار را اضافه کنید که پرداخت هایی را که مشکوک به نظر می رسد، پر می کند. به عنوان مثال، سرویس minFraud MaxMind هر معامله را با نگاهی به اطلاعاتی مانند آدرس IP که از آن آغاز می شود، و آدرس ایمیل، دستگاه و، اگر استفاده می شود، سرویس پراکسی، تحلیل می کند. پس از انجام این تجزیه و تحلیل، آن را به نمره ریسک می دهد، که به شما اجازه می دهد تصمیم بگیرید که آیا فروش را رد کنید یا معامله را دقیق تر بررسی کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

با استفاده از یک سیستم ضد تقلب، شما می توانید بسیاری از کار تشخیص تقلب را به صورت خودکار انجام دهید و به پذیرفتن سفارشی که قلب شما را متوقف می کند، محکم نخواهد شد.

 

سفارش مشتریان در طراحی سایت تجارت الکترونیکی خود بررسی نمایید

 

اغلب اوقات، شما می خواهید از خدماتی استفاده کنید که چیزهای هشدار دهنده در مورد اجرای یک فروشگاه الکترونیکی را خودکار کند. اما با پرداخت، گاهی اوقات بهتر است از خودتان آنها را بررسی کنید و از حس مشترک خود استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می توانید آدرس خرید را با استفاده از Google Maps بررسی کنید و خرید را فریب دهید اگر آدرس ظاهرا ماهیانه باشد. یا میتوانید با تلفن خود تماس بگیرید و تأیید کنید که خرید را انجام داده اید. در حالی که این کار می تواند خسته کننده باشد، بهتر است که این کار را انجام دهید و بعد مشکلات و هزینه های خود را از دستورات بازپرداخت کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

با وجود تمام تلاش شما، شما احتمالا با برخی از سفارشات جعلی در طراحی سایت تجارت الکترونیک مواجه خواهید شد. اما اگر فروشگاه شما PCI Compliant باشد، از سرویس های شناسایی تقلب خودکار استفاده می کند و به صورت دستی دستورات بزرگ و ماهیانه را چک می کند، شما می توانید شانس خوبی برای کاهش تقلب داشته باشید. پس از همه، شما می خواهید در حال رشد کسب و کار خود را، نه از آن محافظت از scammers.

 

شما آن را ساخته اید شما می خواستید طراحی سایت خود را بهتر کنید و اهداف خود را به دست آورد. طراحی سایت شما سریع تر، سودآورتر و حتی خوب به نظر می رسد. هنگامی که شما فکر می کنید که تا چه حد شما آمده اید، شما کاملا خود را افتخار می کنید. اما اگر تجربه ای برای گرفتن شکل داشته باشید و فقط به همان اندازه که به سرعت از شکل خارج می شود، می دانید که وزن ایده آل و شکل بدن شما آسان نیست. اگر می خواهید از چند ماه گذشته مجبور شوید از ابتدا شروع به کار کنید، باید تکنیک هایی را پیدا کنید تا بدون اینکه خودتان را بیرون بیارید، در حالت خود قرار گیرید. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید.

 

طراحی سایت تجارت الکترونیکی خود را آنالیز نمایید

 

با تجزیه و تحلیل وب سایت، شما می توانید تقریبا همه چیز را اندازه گیری، از معیار بازدید کننده به بار طراحی سایت. با پیگیری نحوه عملکرد طراحی سایت شما، می توانید اطمینان حاصل کنید که به اهداف خود ادامه دهید. از گزارش هفتگی یا ماهانه برای ردیابی عملکرد خود استفاده کنید، بنابراین اگر شما در اهداف طراحی سایت خود قرار دارید، قبل از اینکه دیر شود، می دانید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

پیش از این در سریال، ما در مورد تکنیک ها برای بررسی رقابت در مورد تصمیم گیری در مورد بهبودی که به طراحی سایت شما داشتیم بحث کردیم. یک برنامه ماهانه برای بررسی طراحی سایت های دیگران تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که از تکنیک های جدید برای افزایش فروش و سرعت استفاده نمی کنند. در حالی که می خواهید روی طراحی سایت خود تمرکز کنید و آن را اجرا نکنید، برای بررسی رقابت نیز نمیتوان صدمه دید.

 

اهداف طراحی سایت تجارت الکترونیکی خود را معین نمایید

 

در حالی که شما طراحی سایت خود را بهبود بخشید، ممکن است از اهداف خود برای پیگیری پیشرفت خود استفاده کرده باشید، احتمالا مشتاقانه از شر آنها خلاص شوید، پس از به دست آوردن نتایجی که مورد نظر شما بوده اید. اما، بدون اهداف، آسان است که خودتان را به سمت خود بیافزایید، از دست دادن مسیری که باید انجام دهید تا سایتتان را بهتر کنید. تعیین اهداف به صورت ماهانه، و شما به عقب برگردید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اما اهداف بدون پاداش چیست؟ اگر یک طراحی سایت بهتر زمانی که طراحی سایت خود را بازسازی کردید یک طراحی سایت کافی بود، اکنون که به عقب بر گردن آب میروید، اهمیت دادن به اهداف سادهتر است. با تنظیم پاداش های خود – یعنی درصد درآمد طراحی سایت شما یا فقط شخصی – شما می توانید خود را در جهت ارتقاء سایت خود حفظ کنید.

 

 

هیچ کس دوست ندارد نقر، اما گاهی اوقات مفید است برای گرفتن برخی از مشاوره از کسی که در روز و روز از عملیات سایت خود درگیر نیست. از یک دوست قابل اعتماد برای ارزیابی سریع سایت خود بپرسید. شما می توانید از آنها بخواهید از برخی عناصر مشکل ساز مانند سبد خرید، جستجوهای گرافیکی، بایگانی وبلاگ استفاده کنند – یا می توانید آنها را از سایت کور استفاده کنید و به شما اطلاع دهند که شما فکر می کنید با سایت خود چه می کنید. اگر یک دوست خوب به شما اجازه می دهد تا بدانید که سایت شما به همان اندازه در مرورگر خانگی خود به عنوان پررنگ احساس نمی شود، متوجه خواهید شد و سعی می کنید آن را به سرعت افزایش دهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

در حالی که طراحی سایت خود را “بدن ساحلی” آماده است یک موفقیت واقعی است، به منظور به دست آوردن حداکثر سود از تلاش های شما باید مراقب باشید در مورد نگه داشتن طراحی سایت خود را در شکل. با ردیابی پیشرفت خود را با تجزیه و تحلیل و بررسی برنامه ریزی شده، و با انگیزه ماندن توسط اهداف و پاداش های تاسیس شده، شما اطمینان حاصل کنید که طراحی سایت شما مناسب سال است.