طراحی سایت رایگان
28/10/2017
اصطلاحات طراحی سایت
طراحی سایت خارجی
30/10/2017
نمایش همه

طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

طراحی سایت تخفیف گروهی

 

 

 

طراحی سایت تخفیف گروهی بستری برای درج تخفیف هایی که کسب وکارها ، مراکز تفریحی رفاهی و خدماتی برای کاربران خود فراهم می اورد ایجاد می نماید تا در آن آگهی های تخفیف خود را درج نمایند. طراحی سایت تخفیف گروهی امروزه از جمله سایت های موفق و  پر ترافیک می باشد.

 

 

 

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

 

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت

طراحی وب سایت تخفیف گروهی این فرصت را فراهم می آورد تا کاربران در دسته بندی های مختلف بتوانند آگهی های تخفیف را مشاهده نمایند و نیز همچنین افراد و کسب وکارها با ثبت نام در سایت بتوانند آگهی های تخفیف خود را درج نمایند و از این رو مشتریان خود را افزایش دهند و برند سازی برای کسب وکار خود داشته باشند.

 

 

 

طراحی سایت تخفیف گروهی چه امکاناتی دارد؟

 

 

طراحی سایت تخفیف گروهی امکان دسته بندی برای آگهی های متعدد را ایجاد می نمایندو دسته بندی بهتر در خصوص آگهی ها می تواند کاربران را بهتر در خصوص مشاهده آگهی های تخفیف راهنمایی کند. همچنین اینکه امکان ثبت نام را برای کاربران فراهم می آورد تا بتوانند به درج آگهی تخفیف و نیز گرفتن کد تخفیف اقدام نمایند. از این رو رضایتمندی دو طرفه را به دنبال دارد و از این رو می تواند ترافیک بالایی از کاربران را به دنبال داشت باشد. طراحی سایت تخفیف گروهی می بایست ارتباط میان کسب وکار و طراحی سایت ایجاد نماید تا در خصوص تعداد تخفیف های خریداری شده  و نیز همچنین مبلغ واریز شده کسب اطلاع یابند و نیز همچنین امکان اتصال به درگاه آنلاین را فراهم نماید.