طراحی سایت
آموزش طراحی سایت با جوملا
27/12/2017
طراحی سایت
طراحی وب سایت شخصی
30/12/2017
نمایش همه

طراحی سایت تخفیف

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت تخفیف

 

 

طراحی سایت تخفیف: مشتریانی که چه به صورت حضوری و چه به صورت مجازی و آنلاین به دنبال یافتن کالای ارزانتر هستند. آنها این فرصت را دارند تا مغازه های مختلف را ببینند و کالای موردنظر خود را با بهترین قیمت نسبت به مغازه دیگر خریداری کنند.

 

 

طراحی سایت

 

طراحی وب سایت تخفیف : وب سایت در فضای مجازی حق انتخاب آنها بسیار بیشتر است، زیرا با بستن یک صفحه در مرورگر اینترنتی خودشان میتوانند وب سایتی را ترک کنند و با جستجوی بهتر وارد وب سایت و فروشگاه دیگر شوند. بنابراین دادن تخفیف بر روی هر کالایی میتواند کاربران را تشویق کرده تا خرید خود را بیشتر کنند و به شما و وب سایتتان اعتماد بیشتری کنند.

 

از این رو چند سالی است که وب سایت های تخفیف گروهی هم طراحی و پیاده سازی شده اند و بسیاری از کاربران آنلاین هم از آنها استقبال زیادی نموده اند. این وب سایت ها با صاحبان کسب و کارها که میتواند موضوعات بسیار گسترده ای را شامل شود قراردادهایی را بسته و در قبال خرید مشتریان آنها از طریق وب سایت تخفیف شما, درصدی از خرید به عنوان پورسانت در اختیار شما قرار داده میشود.

طراحی سایت

طراحی سایت تخفیف

تنوع و خدمات کالا ها در طراحی وب سایت تخفیف

 

 

تنوع خدمات و کالاها در چنین وب سایت هایی میتواند نظر هر کاربر آنلاینی را به خود جلب کند. دادن کوپن های تخفیف میتواند برای هر کاربری بسیار جالب باشد و آنها را ترغیب به خرید بیشتر کند. مطمئنا ب تنوع کالایی و خدمات و سرویس ها باعث می شود تا موتور های جستجو مانند گوگل هم از وب سایت شما استقبال کنند و نسبت به وب سایت های دیگر رتبه بالاتر و بهتری را پیدا کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت

همچنین با طراحی سایت  یک سیستم جستجوی درون طراحی وب سایتی میتوانیم قابلیت دسترسی کاربران به محصولاتی که تخفیف خورده اند را ساده تر پیدا کنیم. مطمئنا کاربران در نهایت از وب سایتی استقبال میکنند که اطلاعاتی را که دنبالش هستند را  به راحتی برای آنها پیدا کنند. در نهایت با طراحی یک وب سایت تخفیف میتوانید آینده خود را روشن تر رقم بزنید و فعالیت خود را در عرصه اینترنت آغاز کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت

معمولا تجربه نشان میدهد که در یک طراحی وب سایت تخفیف و خرید گروهی میتوان چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه داد:

 

طراحی صفحه وب سایت دسته بندی گروه ها و کالاها

طراحی صفحه وب سایت تعریف پلن های مختلف تخفیف برای کاربران

طراحی صفحه وب سایت معرفی محصولات به دوستان و دعوت از دوستان برای عضو شدن در سایت

طراحی صفحه وب سایت امتیاز دهی به کاربران و تبدیل امتیاز کاربران به پول برای خرید از سایت

طراحی صفحه وب سایت دادن کوپن تخفیف برای انگیزه بیشتر کاربران در جهت خریدهای بیشتر