طراحی سایت
طراحی سایت سفارش غذا
22/08/2017
طراحی سایت تور
طراحی سایت تبلیغاتی
24/08/2017
نمایش همه

طراحی سایت ثبت دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت ثبت دامنه

 

 

طراحی سایت ثبت دامنه و دامین به کاربران سایت این فرصت را می دهد که با ورود به بستر طراحی سایت بتوانند به منظور خرید دامنه اقدام نمایند. در طراحی سایت ثبت دامنه می توانید دامنه ها با پسوند های مختلف و متفاوت را در ابتدا در خصوص آزاد بودن تست نمایید و سپس در خصوص خریداری دامنه برای مدت یک سال و یا پنج سال می توانید اقدام نمایید.

 

 

طراحی وب سایت ثبت دامنه

 

 

طراحی وب سایت ثبت دامنه در پسوندهای مختلف این فرصت را برای کاربران سایت فراهم می آورد که پس از عضویت در سایت نسبت به خرید دامنه اقدام نمایید. کاربران به واسط نام کاربری و نیز پسورد می توانند وارد پروفایل خود شوند و نسبت به خرید دامنه در پسوندهای مختلف اقدام نمایید. ثبت دامنه و دامین با انتخاب نام و سپس پسوند و نیز همچنین ست نمودن DNS همراه می باشد. مدت انقضای دامنه می تواند پس از یک سال و یا پنج سال و یا بیشتر باشد که بسته به مدت زمانی است که شما برای دامنه خریداری نموده اید و پس از سپری شدن این مدت دامنه شما منتقضی خواهد شد و شما مالکیتی در خصوص دامنه خود نخواهید داشت و دامنه به عنوان دامنه آزاد مطرح می شود. بنابراین نسبت به تمدید دامنه خود اقدام نمایید که این خود در پروفایل شما قابل انجام می باشد.

 

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

طراحی سایت ثبت دامنه چه امکاناتی را درج می نماید؟

 

 

در طراحی سایت ثبت دامنه شما از قالب سیستم مدیریت مخصوص هاستیگ به نامwmcs  می توانید استفاده نمایید که در آن امکان ثبت دامنه ، خرید هاست ، خرید سرور و تمامی فعالیت های مربوط به هاستیگ را فراهم می نماید. کاربران به راحتی می توانند با پنل کاربری خود کار نمایند و نسبت به خرید دامنه و نیز خرید هاست اقدام نمایند. طراحی سایت ثبت دامنه امروزه ترافیک و همچنین درآمد بالایی را برای مالک طراحی سایت به دنبال داشته است. پیاده سازی اصول سئو سایت می تواند موجب گردد که شما بتوانید ترافیک را از سمت موتورهای جستجو به سمت طراحی سایت خود بدست آورید و کاربران بسیاری به منظور خرید دامنه و نیز خرید هاست اورد سایت خود نمایید.